Dodaj do ulubionych

Śmierć w areszcie - lekarze oskarżeni

IP: *.autocom.pl 29.06.09, 12:06
w dawnych czasach też skazywano lekarzy gdy winne były inne osoby.
Obserwuj wątek
    • Gość: Karolina Te Mengele. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.09, 12:57
      w dawnych czasach też skazywano lekarzy gdy winne były inne osoby.

      Zagłodzili essesmańscy lekarze człowieka a" winne inne Osoby".
      Bo lekarz nie wiedział że człowiek musi się odżywiać.
      Mówienie o tych typach "lekarze" to nadużycie.
      • Gość: Krzysztof K. lekarze są różni IP: *.fema.krakow.pl 29.06.09, 16:47
        To przykre - lekarze zostali oskarżeni w dodatku chyba
        niesprawiedliwie prawdopodobnie tylko dlatego, że pracują w areszcie
        śledczym. Natomiast tym pracującym w normalnych placówkach służby
        zdrowia na ogół wszystko się upieka!
        • spokojny.zenek Re: lekarze są różni 29.06.09, 20:35
          Gość portalu: Krzysztof K. napisał(a):

          > To przykre - lekarze zostali oskarżeni w dodatku chyba
          > niesprawiedliwie

          Mógłbyś jakoś uzasadnic tę sugestię?
    • michalw111 Śmierć w areszcie - lekarze oskarżeni 29.06.09, 13:26
      Dlaczego macie pretensje do lekarzy? Wiadomo, że lekarze sądowi i więzienni
      zawsze orzekają to, co im się każe, bo inaczej straciliby pracę. A dlaczego nikt
      nie wspomina o sędzi, który wsadził człowieka do więzienia nie zwracając uwagi
      na taki drobiazg, że miał on alibi? Dlaczego przeważyło zdanie delatora -
      przypadkiem również sędziego? Kiedyś Polska wyswobodzi się spod jarzma
      dzisiejszego reżymu i wtedy poznamy nazwiska owych sędziów. I opublikujemy je,
      wraz z fotografiami i adresem zamieszkania.
      • Gość: Boa dlaczego nikt nie wspomina o sędzi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.09, 14:15
        Bo to w Polsce normalka - jak pokrzywdzonym w sprawie jest sędzia, to Policja i
        prokuratura mają jeden cel - aresztować. Kogokolwiek, byle z grubsza dało mu się
        "przyklepać" to przestępstwo. O, Rumun - idealnie pasuje, przecież wszyscy
        "stamtąd" kradną. Wpisze się we wniosku to samo co w innych "zebrany materiał
        dowodowy w wysokim stopniu uprawdopodabnia popełnienie przez podejrzanego
        zarzucanego mu czynu" - a sędzia aresztowy "klepnie" areszt. A winny-niewinny?
        Kto by się przejmował takimi drobiazgami?

        Pozdrowienia dla zawsze zadowolonej z siebie kasty sędziów i prokuratorów.
        • Gość: Karolina To również prawda aparet represji prawnej jest ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.09, 14:26
          w tej sprawie winny.



          o to w Polsce normalka - jak pokrzywdzonym w sprawie jest sędzia, to Policja i
          > prokuratura mają jeden cel - aresztować.

          Lecz to nie tłumaczy postawy "lekarzy"
      • zz26 kiedy ten sedziea beknie? 29.06.09, 15:10
        za kradzież portfela 3 miesiące aresztu znajdzcie mi choc jedna sprawe w ktorej
        osoba PODEJRZANA o drobna kradziez dostala 3 miesaice aresztu
        jeśli jakiś bandzior kogos pobije to odpowiada z wiolnej stopy pseudokibice z
        wlnej stopy ale jak ktos okradnie sedziego albo kogos z tej zasranej kliki to
        wymiar sprawiedliwości już przestaje byc taki gdyby jakis dresiarz pobił
        jakiegos sedziego to zapewne dostałby dozywocie za probe zabojstwa ale jak ktos
        jest zwyklym obywatelem to nitk an to uwagi nie zwrocvi
        zmieńcie postępowanie bo niedługo ludzie was zmienią. wszyscy to widza i
        wściekłość społeczeństwa narasta. zmieńcie sie zanim będzie z późno

        • spokojny.zenek Re: kiedy ten sedziea beknie? 29.06.09, 20:37
          zz26 napisał:

          > za kradzież portfela 3 miesiące aresztu

          Areszt nie jest "za coś" To środek zapobiegawczy służący zabezpieczeniu
          prawidłowego toku procesu. Nie jest to kara.
          • Gość: obserwator Re: kiedy ten sedziea beknie? IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.06.09, 21:30
            każdy w areszcie aż do końca sprawy czytaj wyroku jest niewinny- "domniemanie
            niewinności" a za kradzież np portfela
            powinno się obcinać dłoń którą ukradł,
            aha i normalnym procesem braku żywienia
            jest zgon, więc o co chodzi?w aresztach i zk lepiej żywią jak w szpitalach więc
            jego sprawa że poszedł do piachu, każdy ma własną wole
          • zz26 Re: kiedy ten sedziea beknie? 02.07.09, 17:32
            "Areszt nie jest "za coś" To środek zapobiegawczy służący zabezpieczeniu
            > prawidłowego toku procesu. Nie jest to kara. "

            jakbyś dostał po mordzie od dresiarza na ulicy to dresiarz by odpowiadał z
            wolnej stopy ale jak ten dresiarz by ukradł złotówkę sędziemu to by siedział w
            areszcie do procesu i to mnie wku...a
            wymiar (nie)sprawiedliwości jest surowy tylko wtedy kiedy poszkodowanym jest
            ktoś z ich kliki
    • vito3 Śmierć w areszcie - lekarze zostali oskarżeni 29.06.09, 18:06
      to nie sa lekarze to wyroby lekarzopodobne
    • tomekjeden Gestapo i komuna 29.06.09, 20:44
      Pamiętam jak sam Marusarz opowiadał jak przed Gestapo z więzienia uciekał.
      "Przedciskałek sie przez kraty, jakby sie rodził!" A to na Montelupich było
      właśnie. Widać, że tradycja niechlubna trochę nadal pokutuje wśród krakowskich
      decydentów d/s lokalnych więzień. Dla Crulica lepsze już by było, jak widać,
      Gestapo z możliwością ucieczki. Zamordowanie człowieka, a to się praktycznie
      stało, przez służbę więzienną w Krakowie nie wydaje się być przedmiotem troski
      polskich władz centralnych w Warszawie. A to jest kontynuacją bezdusznego
      komunistycznego syfu.
    • Gość: abc Śmierć w areszcie - lekarze zostali oskarżeni IP: 193.91.13.* 29.06.09, 23:17
      Zawinili prawnicy, ale kogoś muszą skazać. Padło na lekarzy, którzy mieli na
      całą sytuację najmniejszy wpływ. Jakoś prawnicy nie zadają sobie pytania, jak
      można kogoś trzymać w areszcie tyle miesięcy tylko dlatego, że istnieje
      jedynie pewne PRAWDOPODOBIEŃSTWO że osoba ta popełniła DROBNE przestępstwo, a
      prokurator ma całą sprawę w d... i dawno o niej zapomniał?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka