Gość: smutny.olo IP: *.autocom.pl 29.06.09, 12:06 w dawnych czasach też skazywano lekarzy gdy winne były inne osoby. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Karolina Te Mengele. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.09, 12:57 w dawnych czasach też skazywano lekarzy gdy winne były inne osoby. Zagłodzili essesmańscy lekarze człowieka a" winne inne Osoby". Bo lekarz nie wiedział że człowiek musi się odżywiać. Mówienie o tych typach "lekarze" to nadużycie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysztof K. lekarze są różni IP: *.fema.krakow.pl 29.06.09, 16:47 To przykre - lekarze zostali oskarżeni w dodatku chyba niesprawiedliwie prawdopodobnie tylko dlatego, że pracują w areszcie śledczym. Natomiast tym pracującym w normalnych placówkach służby zdrowia na ogół wszystko się upieka! Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek Re: lekarze są różni 29.06.09, 20:35 Gość portalu: Krzysztof K. napisał(a): > To przykre - lekarze zostali oskarżeni w dodatku chyba > niesprawiedliwie Mógłbyś jakoś uzasadnic tę sugestię? Odpowiedz Link Zgłoś
michalw111 Śmierć w areszcie - lekarze oskarżeni 29.06.09, 13:26 Dlaczego macie pretensje do lekarzy? Wiadomo, że lekarze sądowi i więzienni zawsze orzekają to, co im się każe, bo inaczej straciliby pracę. A dlaczego nikt nie wspomina o sędzi, który wsadził człowieka do więzienia nie zwracając uwagi na taki drobiazg, że miał on alibi? Dlaczego przeważyło zdanie delatora - przypadkiem również sędziego? Kiedyś Polska wyswobodzi się spod jarzma dzisiejszego reżymu i wtedy poznamy nazwiska owych sędziów. I opublikujemy je, wraz z fotografiami i adresem zamieszkania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Boa dlaczego nikt nie wspomina o sędzi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.09, 14:15 Bo to w Polsce normalka - jak pokrzywdzonym w sprawie jest sędzia, to Policja i prokuratura mają jeden cel - aresztować. Kogokolwiek, byle z grubsza dało mu się "przyklepać" to przestępstwo. O, Rumun - idealnie pasuje, przecież wszyscy "stamtąd" kradną. Wpisze się we wniosku to samo co w innych "zebrany materiał dowodowy w wysokim stopniu uprawdopodabnia popełnienie przez podejrzanego zarzucanego mu czynu" - a sędzia aresztowy "klepnie" areszt. A winny-niewinny? Kto by się przejmował takimi drobiazgami? Pozdrowienia dla zawsze zadowolonej z siebie kasty sędziów i prokuratorów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karolina To również prawda aparet represji prawnej jest ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.09, 14:26 w tej sprawie winny. o to w Polsce normalka - jak pokrzywdzonym w sprawie jest sędzia, to Policja i > prokuratura mają jeden cel - aresztować. Lecz to nie tłumaczy postawy "lekarzy" Odpowiedz Link Zgłoś
zz26 kiedy ten sedziea beknie? 29.06.09, 15:10 za kradzież portfela 3 miesiące aresztu znajdzcie mi choc jedna sprawe w ktorej osoba PODEJRZANA o drobna kradziez dostala 3 miesaice aresztu jeśli jakiś bandzior kogos pobije to odpowiada z wiolnej stopy pseudokibice z wlnej stopy ale jak ktos okradnie sedziego albo kogos z tej zasranej kliki to wymiar sprawiedliwości już przestaje byc taki gdyby jakis dresiarz pobił jakiegos sedziego to zapewne dostałby dozywocie za probe zabojstwa ale jak ktos jest zwyklym obywatelem to nitk an to uwagi nie zwrocvi zmieńcie postępowanie bo niedługo ludzie was zmienią. wszyscy to widza i wściekłość społeczeństwa narasta. zmieńcie sie zanim będzie z późno Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek Re: kiedy ten sedziea beknie? 29.06.09, 20:37 zz26 napisał: > za kradzież portfela 3 miesiące aresztu Areszt nie jest "za coś" To środek zapobiegawczy służący zabezpieczeniu prawidłowego toku procesu. Nie jest to kara. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Re: kiedy ten sedziea beknie? IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.06.09, 21:30 każdy w areszcie aż do końca sprawy czytaj wyroku jest niewinny- "domniemanie niewinności" a za kradzież np portfela powinno się obcinać dłoń którą ukradł, aha i normalnym procesem braku żywienia jest zgon, więc o co chodzi?w aresztach i zk lepiej żywią jak w szpitalach więc jego sprawa że poszedł do piachu, każdy ma własną wole Odpowiedz Link Zgłoś
zz26 Re: kiedy ten sedziea beknie? 02.07.09, 17:32 "Areszt nie jest "za coś" To środek zapobiegawczy służący zabezpieczeniu > prawidłowego toku procesu. Nie jest to kara. " jakbyś dostał po mordzie od dresiarza na ulicy to dresiarz by odpowiadał z wolnej stopy ale jak ten dresiarz by ukradł złotówkę sędziemu to by siedział w areszcie do procesu i to mnie wku...a wymiar (nie)sprawiedliwości jest surowy tylko wtedy kiedy poszkodowanym jest ktoś z ich kliki Odpowiedz Link Zgłoś
vito3 Śmierć w areszcie - lekarze zostali oskarżeni 29.06.09, 18:06 to nie sa lekarze to wyroby lekarzopodobne Odpowiedz Link Zgłoś
tomekjeden Gestapo i komuna 29.06.09, 20:44 Pamiętam jak sam Marusarz opowiadał jak przed Gestapo z więzienia uciekał. "Przedciskałek sie przez kraty, jakby sie rodził!" A to na Montelupich było właśnie. Widać, że tradycja niechlubna trochę nadal pokutuje wśród krakowskich decydentów d/s lokalnych więzień. Dla Crulica lepsze już by było, jak widać, Gestapo z możliwością ucieczki. Zamordowanie człowieka, a to się praktycznie stało, przez służbę więzienną w Krakowie nie wydaje się być przedmiotem troski polskich władz centralnych w Warszawie. A to jest kontynuacją bezdusznego komunistycznego syfu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Śmierć w areszcie - lekarze zostali oskarżeni IP: 193.91.13.* 29.06.09, 23:17 Zawinili prawnicy, ale kogoś muszą skazać. Padło na lekarzy, którzy mieli na całą sytuację najmniejszy wpływ. Jakoś prawnicy nie zadają sobie pytania, jak można kogoś trzymać w areszcie tyle miesięcy tylko dlatego, że istnieje jedynie pewne PRAWDOPODOBIEŃSTWO że osoba ta popełniła DROBNE przestępstwo, a prokurator ma całą sprawę w d... i dawno o niej zapomniał? Odpowiedz Link Zgłoś