3cik 06.07.09, 21:26 Podobno nowe dowody rejestracyjne miały uniemożliwić takie czary... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sad Nocne łowy na samochody IP: *.chello.pl 06.07.09, 22:33 qrwom kara śmierci i wszystko gra Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jamawi Nocne łowy na samochody IP: *.chello.pl 07.07.09, 07:55 To Ci co zwinęli mojego Passata..... Rączki na klocek i siekierką odciąć... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiko Nocne łowy na samochody IP: *.tktelekom.pl 07.07.09, 11:21 I moje Audi A3... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kierowca Nocne łowy na samochody IP: *.chello.pl 07.07.09, 11:49 To wyjątkowo bezczelna grupa. Poinna być ukarana ze szczególną surowością,ażeby taka działalność,zniechęciła im podobnych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Nocne łowy na samochody IP: *.geod.agh.edu.pl 07.07.09, 13:02 Czy ktoś pamięta, jak sobie poradzono z takimi złodziejami w Białymstoku? Przyłapanych na gorącym uczynku oddano w ręce policji, lecz miejscowy prokurator (pewnie na żołdzie złodziei) kazał ich natychmiast zwolnić - więc złodzieje wrócili po te same samochody zaraz następnej nocy ... Złapanych znów na gorącym uczynku (mieszkańcy osiedla najwyraźniej nie mieli złudzeń co do działania wymiaru sprawiedliwości pod rządami PO-paprańców) nikt już policji nie przekazywał ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zizi Nocne łowy na samochody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.09, 13:11 czemu mój komentarz został skasowany? czyżby redaktorkom z GW nie podobała się moja propozycja karania złodziei? Odpowiedz Link Zgłoś