Dodaj do ulubionych

Nocne łowy na samochody

06.07.09, 21:26
Podobno nowe dowody rejestracyjne miały uniemożliwić takie czary...
Obserwuj wątek
    • Gość: sad Nocne łowy na samochody IP: *.chello.pl 06.07.09, 22:33
      qrwom kara śmierci i wszystko gra
    • Gość: jamawi Nocne łowy na samochody IP: *.chello.pl 07.07.09, 07:55
      To Ci co zwinęli mojego Passata.....
      Rączki na klocek i siekierką odciąć...
      • Gość: kiko Nocne łowy na samochody IP: *.tktelekom.pl 07.07.09, 11:21
        I moje Audi A3...
    • Gość: Kierowca Nocne łowy na samochody IP: *.chello.pl 07.07.09, 11:49


      To wyjątkowo bezczelna grupa. Poinna być ukarana ze szczególną
      surowością,ażeby taka działalność,zniechęciła im podobnych.
    • Gość: x Nocne łowy na samochody IP: *.geod.agh.edu.pl 07.07.09, 13:02
      Czy ktoś pamięta, jak sobie poradzono z takimi złodziejami w
      Białymstoku? Przyłapanych na gorącym uczynku oddano w ręce policji,
      lecz miejscowy prokurator (pewnie na żołdzie złodziei) kazał ich
      natychmiast zwolnić - więc złodzieje wrócili po te same samochody
      zaraz następnej nocy ... Złapanych znów na gorącym uczynku
      (mieszkańcy osiedla najwyraźniej nie mieli złudzeń co do działania
      wymiaru sprawiedliwości pod rządami PO-paprańców) nikt już policji
      nie przekazywał ...
    • Gość: zizi Nocne łowy na samochody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.09, 13:11
      czemu mój komentarz został skasowany? czyżby redaktorkom z GW nie podobała się
      moja propozycja karania złodziei?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka