myszos
24.08.09, 19:03
Deweloper buduje blok, w którym owszem wybudowal podziemny garaż, ale jedno
miejsce kosztuje bagatela 33 tys zł, na zewnątrz również są miejsca postojowe
w obrębie ogrodzenia, ale nie dosc ze wszystkie sprzedane to tez płatne 22
tys. Niestety na zewnatrz nie ma jeszcze nawet drogi, a jesli ma tam byc w
przyszlosci jakis parking to niestety na pare samochodów,czy prawo nakazuje mu
zapewnić mieszkańcom bezpłatne miejsca postojowe stosownie do ilosci
sprzedanych mieszkań?