syropinka26
26.11.09, 17:02
witam wszystkie panny mlode!!
tak wertuje tutaj watki ktore sa pozakladane jednak jakos nie moge znalezc
odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie. otoz latem 2011 planujemy z moim M
wziasc slub tylko cywilny. w zwiazku z tym mam pytanie do Pan ktore braly juz
takowy slub jak wygladalo ich przyjecie po zlozonej w urzedzie przysiedze.
chcialam powiedziec ze my planujemy zaprosic okolo 20-25 osob i nie bedzie w
zwiazku z tym orkiestry ale zastanawiam sie jak powinno wygladac takie
przyjecie zeby bylo przyjemne a wszyscy nie siedzieli tylko i nie patrzyli na
siebie nawzajem. jak rozwiazac sprawe muzyki moze dj-a?drugie pytanie to jak
dlugo powinna trwac taka nasiadowka i ile posilkow powinno byc podanych??
dziekuje za wszystkie odpowiedzi!!