12.08.10, 10:29
zdecydowalismy ,że na naszym weselu dla gości będą winietki.
Zastanawiamy się czy zrobić winietkę dla każdego
gościa ,czy ''zbiorczą '' na cały stół. Stoły są na 12 osób. Proszę
o wasze opiniei doświadczenia w tej kwestii smile
Obserwuj wątek
    • e-kdp Re: winietki 12.08.10, 21:54
      Hej! wydaje mi się że lepiej zrobić dla każdego z osobna, niż
      zbiorczą.Wtedy wygląda to elegancko.Robiłam takie Winietki znajomej,
      na każdym talerzyku był "taki bilecik z imieniem i
      nazwiskiem".Ładnie też wygląda "winietka wbita w cukierek"-takie
      podziękowanie dla gości 2 w 1 smilePozdrawiam
    • marina111 Re: winietki 13.08.10, 18:12
      U Nas było cos w rodzaju zbiorczej. Winietka dla kazdego powoduje ze ludzie
      biegaja w koło stołu i wczytuja się w małe karteluszki a potem pytaja czy Ci z
      lewej zamienia się z nimi miejscami bo oni chcieli siedziec blizej Kowalskich.
      Jak jest jedna zbiorcza to znaczy ze maja usiasc przy stole nr 5, a czy beda
      blizej Kowalskich czy Nowaków to ich sprawa a nie narzucone przez młodych polecenie.
      • decembersnowdrop Re: winietki 13.08.10, 18:19
        Zgadzam się z Mariną - polecam plan stołów. O ile w miarę łatwo ustalić, które rodziny będą chciały usiąść razem przy jednym stole, o tyle ciężko posadzić konkretne osoby obok siebie, tak aby wszyscy byli zadowoleni.
        Słyszałam nie raz o sytuacjach, gdzie winietki zostały zignorowane, bo goście chcieli usiąść inaczej, bądź część gości ich nie zauważyła.
        • marina111 Re: winietki 13.08.10, 20:41
          My dzielilismy stoły na:
          dla rodziny starszej (wujkowie i ciocie)
          dla rodziny młodej (bracia i siostry cioteczne)
          dla znajomych
          Najwazniejsze zeby ktos ze znajomych nie trafiła do stołu gdzie siedzą tylko
          stare ciotki i się męczył tam cała noc bo wszyskie miejsca w miedzy czasie
          zostały zajete.


          Co do ignorowania winietek to sama to widziałam na weselach wiele razy ze ludzie
          dopadaja do stołu i kto pierwszy to zaczyna przestawiać te winietki bo mu
          wypadło ze znajomi beda po drugiej stronie stołu.

          Rozwiazanie z winietka zbiorcza podpatrzyłam u kuzynki na weselu bo sie
          sprawdziło, to samo zastosowałam u siebie i tez super zdało egzamin (a zwracałam
          baczna uwage na to czy ludzie bładza przy stołach czy nie)
    • szampanna Re: winietki 13.08.10, 19:09
      Przy okrągłych stołach jestem za zbiorowymi winietkami - goście sami
      usiądą w odpowiedniej konfiguracji wink Wszyscy się tak samo widzą,
      nie ma gorszych i lepszych miejsc, więc jest ok
      Przy prostokątnych uważam pojedyncze za lepsze.
    • e-kdp Re: winietki 13.08.10, 23:34
      Zgadzam się z Szampanną.A co do biegania ludzi,to czy są winietki
      zbiorcze czy nie, to co nie którzy i tak będą biegać.Każdy robi jak
      uważa ale"winietka"to "winietka" a nie jakaś jedna zbiorcza
      kartka.Moim zdaniem albo już robić takie coś z głową albo nie robić
      ich wcalesmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka