Dodaj do ulubionych

Pytanie do ninki25

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.05, 10:23
Czy mogłabyś przesłać mi informacje na temat tego niedrogiego obiadu w
Gdańsku (ok. 40 zł na osobę). Przede wszystkim co to za lokal i gdzie się
mieści. Ślub i nieduży obiad weselny będę miała w Gdańsku, ale na codzień
mieszkam w Wawie więc ciężko mi na odległość znaleźć coś odpowiedniego.
Z góry dziękuję za pomoc: wanna@tlen.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka