Gość: Antonio
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
21.02.05, 07:46
Witam...czy ktos z szacownych Forumowiczow byl na jakims weselu zorganizowanym
w tym przybytku...taka Karczma w Nieporecie nad Zalewem Zegrzynskim...mam
propozycje by tam zrobic balowanie, ale cena jest troche spora, ale moze warto??