Dodaj do ulubionych

BIAŁA DAMA w Płocku- co sądzicie?

IP: *.c151.petrotel.pl 23.02.05, 07:11
Pytanie mnie nurtuje- ja szyją w Białej Damie? Tzn. czy szycie jest dobre i
czy nie ma problemów z terminami, bo wolałabym nie biegać z poprawkami dzień
przed ślubem...
Obserwuj wątek
    • Gość: ANIA BIAŁA DAMA - NIE POLECAM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.05, 15:19
      Nie polecam, dwie moje koleżanki korzystały z usług tej pracowni o obydwie były
      bardzo niezadowolone z wykonania. U jednej były to "tylko" małe niedociągnięcia
      typu popsuty suwak, niewszyty stanik, co jednak wydaje się być bardzo istotnym
      na kilka dni przed ślubem. Drugiej koleżance natomiast uszyła inny gorset niż
      chciała - bo podobno tak było lepiej, ale nie raczyła uzgodnić tego z nikim. I
      umiejętności krawieckie nie są zbyt wysokie u pań, które pracują w BIAŁEJ
      DAMIE.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka