Gość: Maleństwo IP: *.c151.petrotel.pl 23.02.05, 07:11 Pytanie mnie nurtuje- ja szyją w Białej Damie? Tzn. czy szycie jest dobre i czy nie ma problemów z terminami, bo wolałabym nie biegać z poprawkami dzień przed ślubem... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ANIA BIAŁA DAMA - NIE POLECAM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.05, 15:19 Nie polecam, dwie moje koleżanki korzystały z usług tej pracowni o obydwie były bardzo niezadowolone z wykonania. U jednej były to "tylko" małe niedociągnięcia typu popsuty suwak, niewszyty stanik, co jednak wydaje się być bardzo istotnym na kilka dni przed ślubem. Drugiej koleżance natomiast uszyła inny gorset niż chciała - bo podobno tak było lepiej, ale nie raczyła uzgodnić tego z nikim. I umiejętności krawieckie nie są zbyt wysokie u pań, które pracują w BIAŁEJ DAMIE. Odpowiedz Link Zgłoś