dzieciak2103 05.05.05, 13:27 dziewczyny male pytanko. ile lat mialyscie jak wychodzilyscie za maz? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: j Re: WIEK IP: 62.29.138.* 05.05.05, 13:29 ja mam 24, moj kochany 26, ale jestemy juz 9 lat. zrobilibysmy to w wiek moich 18 lat, ale wiadomo kasa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joanna Re: WIEK IP: 80.48.251.* 05.05.05, 13:30 Wychodzę za mąż w lipcu i będę wtedy miała jeszcze 23 lata- we wrześniu skończę 24. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pengua Re: WIEK IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.05.05, 22:01 Ja mam cirka 30 a moj narzeczony cirka 40. Jestesmy ogrooomnie szczesliwi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j Re: WIEK IP: 62.29.138.* 05.05.05, 13:32 podobni ejak ja w czerwcu ( jeszcze 23 lata ) ale w lipcu koncze 24 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stara Re: WIEK IP: *.crowley.pl 05.05.05, 13:33 ja mam 26 lat, mój narzeczony 29 - ale staruchy z nas!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Elastyna Re: WIEK IP: 217.153.224.* 05.05.05, 13:35 w dniu ślubu (27 sierpień) ja bede miała wciąż 25 a narzeczony już 26 hihihi staruch z niego!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dzieciak2103 Re: WIEK 05.05.05, 13:40 ja mam 24 lata ale narazie mi sie nie spieszy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: WIEK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.05, 13:50 Ja 22 a narzeczony 26... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bee1979 Re: WIEK IP: *.citibank.com 05.05.05, 13:47 ja 26 moj przyszly 28, slub juz 14 maja... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prelka Re: WIEK IP: *.lama.net.pl 05.05.05, 14:09 Ja 25 mój ukochany 39. 4 lata razem i to pod jednym dachem,ale ślub nie wcześniej jak za 2 lata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lvi Re: WIEK IP: *.dolsat.pl 05.05.05, 14:18 23 kwietnia wzielismy slub.w lipcu skoncze 23 lata a moj mąz 27 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jania Re: WIEK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.05, 14:22 dziesiec dni po slubie skoncze 27 a moj ukochany juz od pol roku ma 28 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ell Re: WIEK IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.05.05, 14:37 same dzieci) ja mam 30, on 35 a wydaje nam się jakbyśmy nadal mieli po 20 ja byłam zaręczona w wieku 23 lat, więc mogłam być mężatką w "Waszym" wieku) ale teraz wydaje mi się, że ta decyzja jest taka: "pewna, przemyślana i dojrzała" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malgogaj Re: WIEK IP: *.242.81.adsl.skynet.be 05.05.05, 16:13 27 a moj ukochany 28. Odpowiedz Link Zgłoś
anularafcia20 Re: WIEK 05.05.05, 18:51 Ja wychodze za maz w pazdzierniku i bede miala grubo ponad 20 lat a moj ukochany 25 a z tego co pisaly moje poprzedniczki, to wynika ze nam bardzo malo, ale ja tak nie uwazam, tak czujemy i mamy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze . Pozdrawiam wszystkich na forum Odpowiedz Link Zgłoś
tusia26 Re: WIEK 05.05.05, 19:03 Ja będę miała 24 lata, a mój narzeczony 30, wszyscy nasi znajomi mówią ze to duża różnica wieku ale nam się świetnie układa, no i jesteśmy ze sobą od prawie 4 lat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikolka Re: WIEK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.05, 11:03 daj spokój, co ta za różnica wieku ja mam 23 lata, mój narzeczony 35 - ślub we wrześniu i jakoś nikt się nie krzywi, a najmniej moi rodzice Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katta Re: WIEK IP: *.chello.pl 05.05.05, 22:36 My bierzemy slub w przyszlym roku... i bedziemy mieli po... 26 lat.. z tym, ze ja niebawem po slubie skoncze 27 bo jestem o rok starsza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malutka Re: WIEK IP: *.pl / 213.155.191.* 05.05.05, 23:11 no to my jestesmy najmłodsi ) ja będę miała 23 i 5 miesięcy, a mój mężczyzna 21 i 1 miesiąc Slub we wrześniu.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: WIEK IP: 62.111.195.* 06.05.05, 10:00 A my już po. Ja 31 a mój mąż 33. W sam raz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maggg Re: WIEK IP: 194.246.124.* 06.05.05, 10:21 oooooo rany, czuje sie jak emerytka, ja w przyszłym roku bede miala 32 lata Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miska Re: WIEK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.05, 12:12 Kiedy bralismy slub (tylko cywilny) on mial 22, ja 26 ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: haneczka Re: WIEK IP: 193.30.160.* 06.05.05, 12:43 Chyba wygrałam konkurs na emeryta tego topicu ja 35 un 39 )))) ślub będzie w lipcu ! Ale to mój 2-gi ślub pierwszy brałam w wieku 23 latek a ex 26... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nowy Re: WIEK IP: *.chomiczowka.net.pl 06.05.05, 15:03 ja mam 27 lat,a moj narzeczony 31.slub mamy za 2 miesiace Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: laska Re: WIEK IP: *.adsl.inetia.pl 06.05.05, 17:40 ja miałam 24, mój mąż 26. idealny wiek - tak mi się wydaje. Przed ślubem zdążyłam się "wyszaleć" i urodziłam dziecko przed 30. wszystko idealnie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaja Re: WIEK IP: *.dip.t-dialin.net 06.05.05, 19:06 jak dla mnie duzo za mlodo..... ja 29,on 29 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: WIEK IP: *.fordon.INTELINK.pl / *.g.intelink.pl 07.05.05, 22:37 ja yszłam za mąż wczoraj, mam 26 lat i jestem najszczesliwsza osoba na swiecie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania_D Re: WIEK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 11:15 Ja 24 a mój narzeczony 30 ( w grudniu 31) Czy to duża różnica wieku? Odpowiedz Link Zgłoś
hiacynta7 Re: WIEK 10.05.05, 14:09 a my po 33 )) witamy w klubie radosnych emerytów )) Odpowiedz Link Zgłoś
madziabem Re: WIEK 11.05.05, 14:13 My mieliśmy po 21 Za miesiąc mamy 4 rocznice ślubu ))) Odpowiedz Link Zgłoś