05.05.05, 13:27
dziewczyny male pytanko. ile lat mialyscie jak wychodzilyscie za maz?
Obserwuj wątek
    • Gość: j Re: WIEK IP: 62.29.138.* 05.05.05, 13:29
      ja mam 24, moj kochany 26, ale jestemy juz 9 lat. zrobilibysmy to w wiek moich
      18 lat, ale wiadomo kasa...
    • Gość: joanna Re: WIEK IP: 80.48.251.* 05.05.05, 13:30
      Wychodzę za mąż w lipcu i będę wtedy miała jeszcze 23 lata- we wrześniu skończę
      24.
      • Gość: pengua Re: WIEK IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.05.05, 22:01
        Ja mam cirka 30 a moj narzeczony cirka 40. Jestesmy ogrooomnie szczesliwi!
    • Gość: j Re: WIEK IP: 62.29.138.* 05.05.05, 13:32
      podobni ejak ja w czerwcu ( jeszcze 23 lata ) ale w lipcu koncze 24
    • Gość: stara Re: WIEK IP: *.crowley.pl 05.05.05, 13:33
      ja mam 26 lat, mój narzeczony 29 - ale staruchy z nas!!!!
    • Gość: Elastyna Re: WIEK IP: 217.153.224.* 05.05.05, 13:35
      w dniu ślubu (27 sierpień) ja bede miała wciąż 25 a narzeczony już 26 hihihi
      staruch z niego!!!
      • dzieciak2103 Re: WIEK 05.05.05, 13:40
        ja mam 24 lata ale narazie mi sie nie spieszy
        • Gość: aga Re: WIEK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.05, 13:50
          Ja 22 a narzeczony 26...
    • Gość: bee1979 Re: WIEK IP: *.citibank.com 05.05.05, 13:47
      ja 26 moj przyszly 28, slub juz 14 maja...
      • Gość: prelka Re: WIEK IP: *.lama.net.pl 05.05.05, 14:09
        Ja 25 mój ukochany 39. 4 lata razem i to pod jednym dachem,ale ślub nie
        wcześniej jak za 2 lata.
    • Gość: lvi Re: WIEK IP: *.dolsat.pl 05.05.05, 14:18
      23 kwietnia wzielismy slub.w lipcu skoncze 23 lata a moj mąz 27 smile
      • Gość: jania Re: WIEK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.05, 14:22
        dziesiec dni po slubie skoncze 27 a moj ukochany juz od pol roku ma 28
        • Gość: Ell Re: WIEK IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.05.05, 14:37
          same dziecismile) ja mam 30, on 35 a wydaje nam się jakbyśmy nadal mieli po 20
          ja byłam zaręczona w wieku 23 lat, więc mogłam być mężatką w "Waszym" wiekusmile)
          ale teraz wydaje mi się, że ta decyzja jest taka: "pewna, przemyślana i
          dojrzała"smile
    • Gość: malgogaj Re: WIEK IP: *.242.81.adsl.skynet.be 05.05.05, 16:13
      27 a moj ukochany 28.
    • anularafcia20 Re: WIEK 05.05.05, 18:51
      Ja wychodze za maz w pazdzierniku i bede miala grubo ponad 20 lat a moj
      ukochany 25 a z tego co pisaly moje poprzedniczki, to wynika ze nam bardzo
      malo, ale ja tak nie uwazam, tak czujemy i mamy nadzieje ze wszystko bedzie
      dobrze .
      Pozdrawiam wszystkich na forum
    • tusia26 Re: WIEK 05.05.05, 19:03
      Ja będę miała 24 lata, a mój narzeczony 30, wszyscy nasi znajomi mówią ze to
      duża różnica wieku ale nam się świetnie układa, no i jesteśmy ze sobą od prawie
      4 lat wink
      • Gość: mikolka Re: WIEK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.05, 11:03
        daj spokój, co ta za różnica wiekusmile ja mam 23 lata, mój narzeczony 35 - ślub
        we wrześniu i jakoś nikt się nie krzywi, a najmniej moi rodzicesmile
    • Gość: Katta Re: WIEK IP: *.chello.pl 05.05.05, 22:36
      My bierzemy slub w przyszlym roku... i bedziemy mieli po... 26 lat.. z tym, ze
      ja niebawem po slubie skoncze 27 bo jestem o rok starsza wink
    • Gość: Malutka Re: WIEK IP: *.pl / 213.155.191.* 05.05.05, 23:11
      no to my jestesmy najmłodsi wink)
      ja będę miała 23 i 5 miesięcy, a mój mężczyzna 21 i 1 miesiąc wink

      Slub we wrześniu..
      • Gość: Asia Re: WIEK IP: 62.111.195.* 06.05.05, 10:00
        A my już po. Ja 31 a mój mąż 33. W sam raz
    • Gość: Maggg Re: WIEK IP: 194.246.124.* 06.05.05, 10:21
      oooooo rany, czuje sie jak emerytka, ja w przyszłym roku bede miala 32 lata sad
    • vandikia Re: WIEK 06.05.05, 11:02
      ja 22, a małżon 25 wink))
      • hanna100 Re: WIEK 06.05.05, 11:22
        ja 24 on 24
    • Gość: paciaz Re: WIEK IP: *.devs.futuro.pl 06.05.05, 12:08
      ja 28, narzeczony 31
      • Gość: miska Re: WIEK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.05, 12:12
        Kiedy bralismy slub (tylko cywilny) on mial 22, ja 26 ;]
    • Gość: haneczka Re: WIEK IP: 193.30.160.* 06.05.05, 12:43
      Chyba wygrałam konkurs na emeryta tego topicu wink ja 35 un 39 smile)))) ślub będzie
      w lipcu !
      Ale to mój 2-gi ślub pierwszy brałam w wieku 23 latek a ex 26...
    • Gość: nowy Re: WIEK IP: *.chomiczowka.net.pl 06.05.05, 15:03
      ja mam 27 lat,a moj narzeczony 31.slub mamy za 2 miesiace smile
    • Gość: laska Re: WIEK IP: *.adsl.inetia.pl 06.05.05, 17:40
      ja miałam 24, mój mąż 26. idealny wiek - tak mi się wydaje. Przed ślubem
      zdążyłam się "wyszaleć" i urodziłam dziecko przed 30. wszystko idealnie!
      • Gość: kaja Re: WIEK IP: *.dip.t-dialin.net 06.05.05, 19:06
        jak dla mnie duzo za mlodo.....
        ja 29,on 29
    • Gość: kasia Re: WIEK IP: *.fordon.INTELINK.pl / *.g.intelink.pl 07.05.05, 22:37
      ja yszłam za mąż wczoraj, mam 26 lat i jestem najszczesliwsza osoba na
      swiecie smile
    • Gość: Olla Re: WIEK IP: *.broker.com.pl 08.05.05, 13:44
      Ja 28,a narzeczony 31!
    • Gość: Ania_D Re: WIEK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 11:15
      Ja 24 a mój narzeczony 30 ( w grudniu 31) Czy to duża różnica wieku?
      • hiacynta7 Re: WIEK 10.05.05, 14:09
        a my po 33 smile))
        witamy w klubie radosnych emerytów wink))
    • amoniaaa Re: WIEK 10.05.05, 15:07
      ja w tym roku 24 a on 29
      • madziabem Re: WIEK 11.05.05, 14:13
        My mieliśmy po 21
        Za miesiąc mamy 4 rocznice ślubu smile)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka