Dodaj do ulubionych

DEKORACJA-POMOCY

20.10.05, 11:08
Witam wszystkich!!
Mam do was pytanko i bardzo bym prosiła o pomoc i porade a mianowicie:
niedługo nasz upragniony dzień, mamy już wszystko, sale..no właśnie sala,
jest całkiem fajna, ale na tej sali jest osiem słupów, które są ochydne stoją
na samym środku sali, czy ktoś ma pomysł, jak można je orginalnie udekorować,
z góry dziękuje i życze szczęscia wszystkim młodym parom
Obserwuj wątek
    • olga811 Re: DEKORACJA-POMOCY 21.10.05, 12:56
      można owinąć tkaniną w kolorze całej dekoracji (np. tiul) i poprzyczepiać do
      tego takie wielkie sztuczne motyle. Gdzieś taką dekorację oglądałam, bo też
      było dużo filarów na sali i wyglądało to bardzo elegancko smile
      • aaagatkaaa Re: DEKORACJA-POMOCY 21.10.05, 14:58
        a gdzie takie motyle można kupić?
    • svidy Re: DEKORACJA-POMOCY 21.10.05, 15:28
      Owińcie jakimś materiałem lub szeroką, kolorową taśmą, kilka balonów od góry i
      po sprawie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka