Dodaj do ulubionych

PANNY MŁODE 2008

30.12.07, 16:50
Witam wszystkie stałe bywalczynie i nowe nicki smile
Doinformuję niedoinformowane:
na wrzesień 2008 planowana jest ZAJEFAJNA sesja fotograficzna w Poznaniu.
Wpadłam na ten pomysł wyobrażając sobie nas w sumniach ślubnych i kilka z Was
podchwyciło pomysł.
Więc teraz oficjalnie:
proszę o maile oraz numery tel lub gg na ,ój adres mailowy:
ava@xsayo.com

sporządzę listę chętnych by w odpowiednim momencie dać Wam wzystkim znać. Na
razie napisała radvanilla wink

fotografa mamy - jako chętny zgłosił się fotobern, którego kojarzycie z forum,
ale oczywiście wybór będzie należał do NAs.

do zobaczenia na sesji smile))))))))))))
Obserwuj wątek
          • ava80 Re: PANNY MŁODE 2008 19.02.08, 08:14
            hmm..
            w takim razie poproszę jakies dokładniejsze info na maila.
            Własnie jestem na etapie kompletowania fotografów i pomysłów na
            scenki/miejsce/układ.

Nie chcę aby zrobiło sie z sesji zgromadzenie paparazzich więc większa ilość
            osób chcących dołożyć zdjęcia do portfolio raczej nie wchodzi w grę.
            My naprawde chętnie zapozujemy, dając jednocześnie możliwość umieszczenia
            zrobionych zdjęć w portfolio, ale prosze o kontakt.

Na razie 8 panien młodych i dwóch chętnych do robienia zdjęc smile
            Wkrótce zaprezentuję przedstawione pzez jedengo z fotografów pomysły na fotki.
            (prześlę mailem do osób które sie zgłosiły i proszę o nieumieszczanie na forum!)

do popstrykania wink
                    • ava80 Re: PANNY MŁODE 2008 22.02.08, 13:13
                      no właśnie -

wiem że niektóre z Was mają ślub póxniej, ale taka sesja to pamiątka na całe życie!

Jeśli tylko będziecie miały sukienki gotowe to naprawde zapasamy smile
                      Nie zniszczą się, a przynajmniej będziecie miały próbe generalną "przed" .
                      no i zdjęcia w innym klimacie i porze dnia.
                      Nikomu nie życzę brzydkiej pogodu pod koniec np. listopada, ale wrześnień to
                      będą dla Was zdjęcia "prawie" latem wporównaniu ze ślubnymi smile

SUENO i LAPIN 89 - podeślijcie swoje dane smile
                          • ava80 Re: PANNY MŁODE 2008 11.03.08, 12:41
                            otrzymałam kilka pytań na maila więc odpowiadam:
                            termin sesji nie jest jeszcze ustalony. Mam nadzieję, że nie będzie w tygodniu,
                            choć przyznam, że fotograf sugeruje np. czwartek ponieważ wiele z nas ślubuje w
                            weekendy, a on jest popularny wink padła sugestia, że sesja nie byłaby od samego
                            rana więc może niektóre mogłyby wpaść do pracy na kilka godzin i pojawić się
                            później. Tu otrzymałam różne odpowiedzi od chętnych na sesję. Najwięcej osób
                            opowiada się na razie za 3 niedzielą września, ale to jeszcze nie potwierdzony
                            termin!

Nie znam jeszcze miejsc gdzie miałyby byc robione zdjęcia. Pomysłów jest kilka.
                            Na pewno nie będzie to podane na forum i do publicznej wiadomości, aby nie
                            spowodować zlotu fotografów z okolicy. skoro osoby , które sią na to
                            zdecydowały robią to niedopłatnie, to nie można oczekiwać, że nagle wszyskim
                            pozwolimy robic zdjęcia. Szczególnie, że to ich koncepcje, ujęcia, pomysły
                            będziemy realizować smile Mam nadzieję, że rozumiecie.
                            Info o tym gdzie dokładnie dostaniecie dopiero kilka dni przed sesją na maila
                            ewentualnie telefonicznie. Na razie taki jest plan.
                            Będzie to na pewno Poznań lub najbliższa okolica. Załatwiam autokar bezpłatny
                            więc nawet dojazd lub zmiana lokalizacji, ewentualnie 2/3 lokalizacje sa
                            możliwe. O dojazd raczej nie musicie sie martwić. Raczej o makijaż i sukienki smile
                            I o uśmiech na twarzy smile)
                            Chciałabymn aby sesja przyniosła jakąś wymierną korzyść np. dla dzieci. Jeśli
                            macie pomysły jak można by ja wykorzystac na dobry cel, w jakiej formie to
                            dajcie znać wink) Każdy pomysł mile widziany wink
                            • ava80 Re: PANNY MŁODE 2008 12.03.08, 09:01
                              kolejne pytania:

czy za sesje trzeba placic?

oczywiście że NIE!

sesję robimy dla zabawy, będzie dwóch bardzo dobrych i znanych poznanskich
                              fotografów oraz studio filmowe - również z najwyższej półki.
                              Panowie takze robią to gratis - dla nas i dla wlasnego portfolio smile

Powiedzmy, że to realizujemy pomysły, które z jedną Panna Młoda nie byłyby tak
                              widowiskowe wink

Przyznam, że dostałam kilka pomysłów jak wykorzystać sesje na dobry cel. Wtedy
                              ewentualnie pojawią sie pieniądze - ale nie od nas i nie dla nas tongue_out
                              Kosztem dla Nas bedzie jedynie kwestia dotarcie na I plener no i przygotowania -
                              choc make up juz nie musi byc za 100 zł jako slubny wink
                              • ava80 Re: PANNY MŁODE 2008 12.03.08, 09:04
                                przyznam, że jeszcze nie jest uzgodniona kwestia ilości zdjęć oraz formy
                                przekazania odbitek dla nas.
                                To jest jedyny realny koszt dla Nas - wybrane przez siebie zdjęcia w formie
                                papierowej. Na pewno nie bedzie tego sponsorował fotograf.
                                Kto będzie je wywoływał - foto czy same, jeszcze podam po rozmowach wink
                                • andzia-nor Re: PANNY MŁODE 2008 21.03.08, 12:24
                                  Hejjjjjjj!

Ja tez się na to piszę. Tyle tylko, że mam wypożyczaną suknię a ślub 13.09,
                                  suknie moge mieć około tygodnia, tak więc, jeśli termin podpasuje to na pewno bedę.

Pozdrawiam

Aneta
                                  • ava80 Re: PANNY MŁODE 2008 26.03.08, 16:20
                                    hmm..
                                    suknia na pewno mieści sie w terminie, tylko czy Ty dzasz rade świetnie sie z
                                    nami bawić w niedzielę?

fryzura i make-up pewnie będą smile))

bo ustalono termin:
                                    ekipie pasuje

14 września 2008!

to data naszej sesji w Poznaniu.
                                    Pozostałe szczegóły własnie ustalamy smile
                                    • andzia-nor Re: PANNY MŁODE 2008 02.04.08, 11:08
                                      Hej! No to rzeczywiście suknia mieści się w terminie. Ale się wstrzeliłam!wink

Trzymaj mnie jako pannę młodą rezerwową. Ja bardzo chętnie wezmę udział ale nie
                                      wiem, czy mój mąż mnie puści!smile Tak dzień po wszystkim... Ale jak szaleć to
                                      szaleć!smile A o której miało by to w ogóle mieć miejsce i gdzie dokładnie, wiadomo
                                      już coś? Głównie godzina jest dla mnie kluczowa...wink

Pozdrawiam

Aneta
    • ava80 Re: PANNY MŁODE 2008 26.04.08, 13:21
      czy wszystkie powyższe panienki juz sie zapisaly?
      Wyslałyście zgłoszenie na ava@xsayo.com ?

Informuje tylko, że za kilka dni ruszy strona naszej sesji www.panny-mlode.pl
      a w letnim wydaniu Magazynu Ślubnego będzie plakat o akcji smile
      Wkrótce dalsze info - juz na maile rownież .

ale tylko do osób zgłoszonych mailowo!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka