agnieszkaa16
05.02.06, 13:20
Dziewczyny czy któraś z Was zna tą sukienkę?? NIestety na zdjeciu w
internecie i w katalogu wygląda tak sobie.... Natomias na żywo jest
piękna,mierzyłam ja wczoraj i bardzo mi sie spodobała, jej ogromnym atutem
jest to że jest lekka jak piórko, a to przez materiał z które jest uszyta,
czyli surówki jedwabnej.