No i co moje Kochane? Rzuciłyście się na mnie, że przesadzam że szukam
wszystkiego 1,5 roku wczesniej a dzis co sie okazalo - napisalam maila do
zespolu a oni moj wymarzony termin 07.07.07 maja juz zajety

wiec nie
mowcie mi ze to bez sensu , nie weim moze nie mam szczescia..