Dodaj do ulubionych

co dać rodzicom na podziękowanie za wesele?

25.04.06, 14:58
Czy wystarczy tylko bukiet kwaitów, czy należy jeszcze dać jakis prezent
rodzicom? Jesli tak, to jaki?
Obserwuj wątek
    • esmeralda_pl Re: co dać rodzicom na podziękowanie za wesele? 25.04.06, 15:00
      sami zapłaćcie za wesele - nie będziecie mieli problemu
      • mareszka Re: co dać rodzicom na podziękowanie za wesele? 25.04.06, 15:04
        My sobie sami płacimy za wszystko, a rodzicom będziemy dziękować! Bo przecież
        jest za co!
      • tunia244 Re: co dać rodzicom na podziękowanie za wesele? 25.04.06, 15:05
        zgadzam sie.w moim przypadku płacimy za wesele sami m.in. własnie dlatego żeby uniknąć podobnych problemów.
    • maruszka1980 Re: co dać rodzicom na podziękowanie za wesele? 25.04.06, 15:05
      my tez placimy za wszsytko sami a w prezencie nie dajemy kwiatow tylko piekna
      grafike z nasza podobiznawink
    • athandavan Re: co dać rodzicom na podziękowanie za wesele? 25.04.06, 15:05
      Ja bym dala cos od serca. Na przyklad wlasnorecznie zrobiony album ze zdjeciami
      z waszych najmilszych chwil z narzeczonym. Poniewaz moj A jest z Indii,
      zrobililsmy rodzicom Album z jego wszystkich wizyt w Polsce, naszych wspolnych
      wakacji i wyjazdow, urodzin, szarlotek i torow orzechowych, itd. Wydrukowalismy
      na kredowym papierze (rozne agencje fotograficzne maja takie uslugi) i
      oprawiony w twarda okladke. Juz sie nie moge doczekac oczu mamy. Tak na
      marginesie to moj A. ujal ja wlasnie podarowujac na pierwszym spotkaniu
      samodzielnie wykonane panoramy Krakowa. no i mama o malo nie padla z wrazenia.
      tato tez. A moj A. ma po prostu talent!
      • esmeralda_pl Re: co dać rodzicom na podziękowanie za wesele? 25.04.06, 15:07
        bedziecie mieli hinduskie wesele? smile mnie one strasznie się podobają smile
        • athandavan Re: co dać rodzicom na podziękowanie za wesele? 25.04.06, 15:11
          Dziekuje CI bardzo esmeraldo_pl. Chyba bedziemy mieli dwa (ale co z ta
          przysiega? wazna dwa razy? wink A ja na jeden dzien musze byc hinduska ( zeby
          dostac nowe imie) i przestac na ten dzien byc katoliczka. I to wystarczy -
          strasznie flexible ta religia, hm? wink pozdrawiam serdecznie.
          • esmeralda_pl Re: co dać rodzicom na podziękowanie za wesele? 25.04.06, 15:14
            dla takiego czerwonego ślubnego sari zrobiłabym wszystko... wink w domu mam
            czerwone, ale nie ślubne i zielone...
            znasz może strony na których sa przykłady upiecia sari ślubnego?
            • athandavan Re: co dać rodzicom na podziękowanie za wesele? 25.04.06, 15:16
              Mnie bedzie stroila siostra A i jego kuzynka. Ja sie tylko modle, zeby mi sie
              to nie rozlecialo, jak bedziemy obkrazac ogien 7 razu w tlumie fotografow. wink
              • esmeralda_pl Re: co dać rodzicom na podziękowanie za wesele? 25.04.06, 15:17
                co ty!!! nie rozleci się!!! ja w swoich tańczyłam pop hinduski i się nie
                rozpadły upięcie smile trzymam kciuki!!! jak by, co to pokażesz zdjęcia? wink
    • madzia.a Re: co dać rodzicom na podziękowanie za wesele? 25.04.06, 15:06
      Wiadomo, że rodzice są lepiej usytuaowani od młodej pray, która dopiero zaczyna
      wspólne życie i nie ma jeszcze żadnego dorobku. Wiec chyba trudno wymagać, żeby
      młodzi ludzie sami robili sobie wesele?
      • esmeralda_pl Re: co dać rodzicom na podziękowanie za wesele? 25.04.06, 15:07
        dlaczego? nie wyobrażam sobie, że Mama miałaby mi płacić za wesele!!!
        • asiakal Re: co dać rodzicom na podziękowanie za wesele? 25.04.06, 15:08
          Dajcie im wnuka w prezencie. Oczywiście za 9 miesięcy smile
      • maruszka1980 Re: co dać rodzicom na podziękowanie za wesele? 25.04.06, 15:09
        madzia.a napisała:

        > Wiadomo, że rodzice są lepiej usytuaowani od młodej pray, która dopiero
        zaczyna
        >
        > wspólne życie i nie ma jeszcze żadnego dorobku. Wiec chyba trudno wymagać,
        żeby
        >
        > młodzi ludzie sami robili sobie wesele?

        hmm, to wszystko zalezy w jakim ci "mlodzi" sa wiekuwink czasem byuwa tak ze im
        sie juz lepiej powodzi niz rodzicom
        jakis maly drobiazg na pewno dac warto
      • maya28 Re: co dać rodzicom na podziękowanie za wesele? 25.04.06, 15:13
        Czy ja wiem, różnie bywa. Młoda Para ma coraz czesciej bliżej 30-tki niz 20 -
        tki. My dobrze zarabiamy i sami sobie robimy wesele, nie wyobrażam sobie, ze
        mając 28 lat miałabym wyciągnąć rękę po pieniądze od rodziców. A z prezentem
        dla rodzicow też się zastanawiamy. Dla teściów mamy wyjazd na tydz, przy okazji
        okrągłej rocznicy ich ślubu. Moi są rozwiedzeni od lat, więc im wspólnego
        wyjazdu nie zaproponujemy wink Ale cos wymyślimy.
        • justm do maya28 26.04.06, 07:55
          moi też rozwiedzeni. podziękowań na weselu nie będzie. dla mamy mam prezent,
          ojcu nie mam za co dziękować - nie pamiętam go w domu przez większość czas
          mojego dzieciństwa i bardziej dorosłego życia - ale mimo tego trochę myślę o
          jakimś upominku - może coś podpowiesz?
          mój narzeczony nie chce dawać prezentu swoim rodzicom - nie będę się z nim
          spierać - jego sprawa.

          co do finansowania - ja zarabiam więcej niż moja mama - jak mogłabym prosić ją
          o pomoc w płaceniu za wesele?
    • adelheid2 Re: co dać rodzicom na podziękowanie za wesele? 25.04.06, 15:21
      My dajemy naszym rodzicom filmik z naszymi zdjeciomi-od urodzenia, chrzciny,
      przedszkole, szkole, jak sie poznalismy, zareczyny itd. z piosenka cudownych
      rodzicow mam bo nie bedziemy mieli podziekowan na weselu!!!
      • cooletka Re: co dać rodzicom na podziękowanie za wesele? 25.04.06, 16:09
        A kto Wam robie te filmy od strony technicznej? Jestes może z W-wy lub okolic
        • adelheid2 Re: co dać rodzicom na podziękowanie za wesele? 26.04.06, 03:49
          niestety nie jestem z trojmiasta, a od strony technicznej to robimy wszystko
          sami skanujemy zdjecia i mamy specjalny programik do slangow-mysle, ze lezka
          sie zakreci!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka