karolina.g
26.05.06, 15:42
Czy spotkałyście sie kiedyś z jakimś nietradycyjym ubiorem dla panny młodej?
Nie chodzi mi o ekstrawagancję, ale coś wytwornego, może ze spodniami?
Chętnie coś pooglądam. A może same bierzecie ślub w czymś nietypowym??
pozdrawiam was gorąco!