mojave 01.06.06, 10:51 Czy któras z Was oglądala wczoaj na TVN Stylelekcje stylu? Było właśnie o ślubach, tyle, że ja wlączylam juz pod sam koniec, a jestem ciekawa co mówili. Napisze mi ktos? Bo nie wiem czy sie na powtórke zalapie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
may-a Re: lekcja stylu 01.06.06, 10:56 witaj, ja tez oglądałam końcówkę i sprawdzałam - powtórka jest w piątek o 8:00 i 22:00, bo w sobote o 10:30 jest juz premierowy odcinek Odpowiedz Link Zgłoś