Dodaj do ulubionych

lekcja stylu

01.06.06, 10:51
Czy któras z Was oglądala wczoaj na TVN Stylelekcje stylu? Było właśnie o
ślubach, tyle, że ja wlączylam juz pod sam koniec, a jestem ciekawa co mówili.
Napisze mi ktos? Bo nie wiem czy sie na powtórke zalapie.
Obserwuj wątek
    • may-a Re: lekcja stylu 01.06.06, 10:56
      witaj,

      ja tez oglądałam końcówkę i sprawdzałam - powtórka jest w piątek o 8:00 i
      22:00, bo w sobote o 10:30 jest juz premierowy odcineksmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka