azorek22 14.07.06, 15:58 Slub we Wroclawiu we wrzesniu 2007, wesele na 50 osob, szukamy sali i pokoi dla gosci w tym samym miejscu albo niedaleko, Czy byliscie, widzieliscie, slyszeliscie o ladnych lokalach ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj