Dodaj do ulubionych

sala we Wroclawiu

14.07.06, 15:58
Slub we Wroclawiu we wrzesniu 2007, wesele na 50 osob, szukamy sali i pokoi
dla gosci w tym samym miejscu albo niedaleko,
Czy byliscie, widzieliscie, slyszeliscie o ladnych lokalach ?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka