Dodaj do ulubionych

Panny Młode ze Śląska :-)

19.07.06, 15:48
Witam Was miłe panie,

Od jakiegoś czasu czytam to forum, dziś postanowiłam założyć tu konto bo
zaczynam przygotowania do ślubu smile
Urodziłam się na Śląsku i tu mam całą swoją rodzinę, ale z różnych względów
dość długo przebywałam w zupełnie innym regionie Polski. Z tego powodu nie
mam bladego pojęcia o tym jakie firmy z branży ślubnej na śląsku są warte
uwagi, a które lepiej omijać szerokim łukiem. Bardzo proszę o Wasze opienie -
zaczynam poszukiwania dosłownie wszystkiego - sukni, dekoracji, sali,
fotografa, zespołu. Bardzo Was proszę napiszcie kogo polecacie. Zróbmy z
mojego wpisu wątek, w którym nie tylko ja, ale też inne panny młode ze śląska
znajdą listę firm, na które warto zwrócić uwagę (Piszcie też o tych, które
trzeba omijać!) Mam nadzieję, że to się przyda wielu osobom.

Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Marta
Obserwuj wątek
    • stolberg fajny pomysl 19.07.06, 16:56
      witaj
      fajny pomysl ja tez urodzilam sie na slasku ale juz od 2 lat tam nie mieszkam w
      2008 planujemy slub koscielny,napenwo tez mi sie takie cos przyda wielkie
      dzieki i pozdro


      p.s z jakiego miasta dokaldnie jestes???
    • katia8025 Re: Panny Młode ze Śląska :-) 19.07.06, 17:57
      Hej witam serdecznie ja jestem ze śląska ślubujemy 16.06.2007 pozdrawiam cieplutko i oczywiście również liczę na porady w sprawie sukni włosów makijażu. U nas sala di dżej i kościół załatwione więc coś tam na początek już jestsmile
    • kaatkaa Re: Panny Młode ze Śląska :-) 19.07.06, 19:20
      dziewczyny taki wątek juz był
      • kaatkaa Re: Panny Młode ze Śląska :-) 19.07.06, 19:22
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=619&w=42093156&v=2&s=0 i wiele innych

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka