Dodaj do ulubionych

Sulistrowiczki...

22.09.06, 13:27
rejon Ślęży. Czy ktoś brał tam ślub? Zastanawiam się nad tym miejscem, więc
będę wdzięczna za info, jak tam jest?
Obserwuj wątek
      • mania805 Re: Sulistrowiczki... 22.09.06, 14:13
        No i piekny dreniany kościółek, niestety malutki. W miejscowości obok
        Będkowicach czy jakoś tak porządna Karczma nad Potokiem. Właśnie tydzień temu
        byłam tam na weselu u znajomych. Ale w kościółku terminy ponoć trzeba
        rezerwować dużo wcześniej bo chętnych od groma... smile
        • india71 Re: Sulistrowiczki... 26.09.06, 13:47
          Kościółek widziałam i muszę powiedzieć, że urzekł mnie jego klimat. To, że jest
          malutki nie przeszkadza mi, gdyż wesele planuję na ok. 60 osób. Jak dziadek
          wciągnie brzuch, to się wszyscy goście zmieszcząwink)Byłam w ośrodku niedaleko
          tego kościółka, jednak nie miałam możliwości porozmawiania z szefową o
          organizacji i kosztach, gdyz akurat były w tym czasie poprawiny. Niestety do
          Sulistrowiczek cięzko mi się teraz wybrać ze względu na odległośc, więc każde
          informacje będa dla mnie cenne.
          • luna-26 Re: Sulistrowiczki... 26.09.06, 13:58
            Jeżeli chodzi o kościółek to jest urokliwy ,ale mam nadzieję ,że nie masz na
            mysli tego zalewu w Sulistrowiczkach i lolalu obok smile)))... bo to jakby
            człowiek zatrzymał się w czasach komunizmu !smileWiem bo czasem wybieram się w te
            rejony na wycieczki piesze
        • ewcia1980 Re: Sulistrowiczki... 26.09.06, 14:11
          mania805 napisała:

> No i piekny dreniany kościółek, niestety malutki. W miejscowości obok
          > Będkowicach czy jakoś tak porządna Karczma nad Potokiem. Właśnie tydzień temu
          > byłam tam na weselu u znajomych.

smile kurcze nie doczytałam, ze juz poleciłaś lokal, który i ja chciałam
          polecic smile) My tam z mężem bylismy na 4 weselach i co roku chodzimy tam na:
          andrzejki, sylwestra i ostatki
    • ewcia1980 Re: Sulistrowiczki... 26.09.06, 14:03
      Ja wprawdzie nie brałam slubu w tym kosciele ale mój mąż pochodzi z tamtych
      okolic i miałam okazje byc tam na 5-6 slubach u naszych znajomych wiec moge
      troche napisac smile

Kosciółek - naprawde cudowny, ale:
      - jak juz wiesz dośc mały (chociaz piszesz, ze nie jest to dla ciebie minus)
      - w sezonie letnim bardzo oblegany zarówno przez młode pary jak i turystów.
      czasami na ślub potrafi wparadowac wycieczka w krótkich spodenkach i z
      plecakami i oglada w tym czasie kościół
      - przed kosciołem wprawdzie jest parking ale jak jest ładna pogoda to naprawde
      trudno tam zaparkowac bo turystów łazikujacych po lesie jest naprawde duzo,
      - czasami sluby ida niemal tasmowo smile pierwszy slub jest na 12 a ostatni na 19
      i tak jeden za drugim. jeszcze dobrze nie skonczy sie jedna msza a juz zaczyna
      nastepna. goście sie przepychaja bo jedni chca wejsc do kościoła a drudzy
      stoja przed kościołem w kolejce do zyczeń

oczywiście nie jest tak zawsze i nie wszystko na raz smile
      ja opisałam spostrzeżenie ze wszystkich slubów na których tam byłam.

jeżeli jesteś zainteresowana braniem slubu i urzadzaniem wesele w tamtych
      okolicach to moge polecic ci świetne miejsce.
      ale to na priva.

pozdrawiam
      Ewelina
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka