08.11.06, 11:54
jaka piosenke wybrac na 1 taniec ?? pomozcie
Obserwuj wątek
    • ozi29 Re: taniec 08.11.06, 11:57
      a jakie lubisz;P?
      • agusiaa7 Re: taniec 08.11.06, 12:01
        a ty ?? jaką lubisz ??
        • ozi29 Re: taniec 08.11.06, 12:03
          Heh lubie wiele piosenek ... Ale ze wzgledu na to, iz poznalismy sie przy
          piosence Farby, to własnie ona bedzie na 1 taniec;P
          • agusiaa7 Re: taniec 08.11.06, 12:05
            jak sie wkleja obrazek ?? mi chyba piosenke wybierzemy wielka milosc ?? kiedy
            slub bierzesz i jak przygotowania ??
          • ashton Re: taniec 08.11.06, 12:06
            U nas "Zabiorę Cię", na wyraźne życzenie mego Męża (a niech ma).
    • zolinkaa Re: taniec 08.11.06, 12:08
      ostatnio byłam na weselu gdzie I piosekna to<przetańczyć z tobą chcę całą noc>
      zrobiłam na mnie duże wrażenie i dreszczewink...ale ślub brała moja przyjaciółka
      więc to chyba normalnewink
    • justi54 Re: taniec 08.11.06, 12:08
      Zawsze Waszą ulubioną - wspólną.
      • kartynka Re: taniec 08.11.06, 22:17
        No my chyba nie bardzo mozemy przy piosence bo 'nasza' jest 'Killing me
        softly'i to koniecznie w wykonaniu Hugh Granta w filmie About a Boy! Nie
        dalibysmy rady tanczyc ze smiechu!
        Wiec bedzie walc angielski bez slowsmile
    • zolinkaa Re: taniec 08.11.06, 12:11
      a swoją drogą to zanim jeszcze<niech mówią, ze to nie jest miłość> zrobiła taką
      kariere myśleliśmy z moim o niej na początektongue_out
      ale dlatego ze nikt w nas nie wierzyłwink
      • ashton Re: taniec 08.11.06, 12:13
        Ja chciałam "Brzydka ona, brzydki on", ale Mąż się prawie obraził wink
        • zolinkaa Re: taniec 08.11.06, 12:16
          co ty masz tymi brzydkimi;P
          hihihi chyba lubisz ten wyrazwink bo do rzeczywistości się wiele nie mawink
    • mrowka05052007 Re: taniec 08.11.06, 12:19
      ja co chwila dzwonię do narzeczonego i mówię: A co powiesz na tą ...."
      Tak więc pierwszych piosenek było już chyba z 6 - hihi
      A tak naprawdę - to sami jeszcze do końca nie wiemy. Pewnie wybierzemy na ok.
      miesiąc przed - jak bedziemy z orkiestrą rozmawiać o repertuarze.
    • justi54 Re: taniec 08.11.06, 12:38
      Ponieważ jest taki zwyczaj że pierwszy taniec tańczą tylko państwo młodzi to na
      pewno powinna to być Wasza ulubiona piosenka. Jest też zwyczaj że panna młoda
      zaczyna tańczyćz ojcem a ten oddaje ją w ramiona pana młodego ale ten zwyczaj
      podoba mi sie mniej.
      • krzysia2 Re: taniec 08.11.06, 13:00
        Ja chciałam "Zawsze tam gdzie ty", bo to nasza piosenka, ale do tego się
        niestety walca nie da zatańczyć.
        • anula133 Re: taniec 08.11.06, 13:14
          jeśli chcesz piosenkę, do której można walca zatańczyć mogę przesłać Ci na
          gazetowego piosenkę którą miała moja koleżanka. Śliczna smile
          • agusiaa7 Re: taniec 08.11.06, 13:17
            do anuly przeslij mi na meila agulinka85@op.pl dzieki
          • agusiaa7 Re: taniec 08.11.06, 14:00
            dzieki za meila anula kiss
            • anula133 Re: taniec 08.11.06, 14:13
              mam nadzieję, że się podobało smile
              • agusiaa7 Re: taniec 08.11.06, 14:14
                do anuli piękna piosenka dzieki
              • aagaa23 Re: taniec 09.11.06, 18:19
                jeżeli można, to poprosiłabym również o przesłanie na maila
          • mal_gosia.ob Re: taniec 09.11.06, 10:57
            anula133, ja też poproszę na maila tą piosenkę. dzięki
            mal_gosia.ob@gazeta.pl
          • basia1125 Re: taniec 11.11.06, 13:18
            A ja tez moge prosic o ten utwór?? Bo wszystkie mówicie, ze taki super, moze i
            ja wykorzystam smile)
            Na gazetowego...
            • basia1125 Re: taniec 12.11.06, 20:27
              Dzieki za przeslanie utworu, anula, faktycznie jest ladny ale to jest walc
              wiedenski a ja wole duzo bardziej angielskiego.. Ale dzieki jeszcze raz. pozdrawiam
        • jola.pedagogspoleczny Re: taniec 08.11.06, 13:30
          Krzysiu2!
          Naszą piosenką jest też ,,Zawsze tam, gdzie Ty''!!! I chociaż nie wyobrażam
          sobie, jak można tańczyć to i ładnie wyglądać (bo to raczej bujanka a nie
          taniec), to właśnie to byśmy chcieli (albo ewentualnie ,,Kołysnakę dla
          nieznajomej'' czyli nasza drudą piosenkę- ale to już zupełnie do tańcowaniawink

          Mam jeszcze APEL DO WSZYSTKICH, ktoży nie wybrali jeszcze utworku- niech to
          będzie ciepła, romantyczna piosenka, w połączeniu z którą Wasz taniec spowoduje
          wzruszenie (jakkolwiek byście tańczyli), a nie zdziwienie gości, a przynajmniej
          tych znających język, w jakim jest wykonywana... Byłam ostatnio na weselu,
          gdzie para młoda tańczyła walca (i to świetnei im wychodziło) do piosenki,
          której słowa mówiły, że facet tak kochał dziewczyne, że ją udusił z zazdrości;/
          Nie wszyscy słuchali słów (nie wszyscy rozumieli), ale dla mnie to było toche
          niesmaczne i po prostu smutne...
          Pozdrawiam!
          • gopapal Re: taniec 08.11.06, 14:15
            My też wybraliśmy "Zawsze tam gdzie ty", bo lubimy smile
        • kiitek Re: taniec 08.11.06, 14:02
          Do wszystkiego można zatańczyć, no chyba że zamierzasz zatańczyć walca..
    • margot7 Re: taniec 08.11.06, 13:12
      Wydaje mi sie, ze przy wyborze pierwszym kryterium jest to, ze piosenka albo
      nam sie bardzo podoba albo cos znaczy dla nas.
      Moja przyjaciolka, kiedy wybierala melodie wziela takze pod uwage to, jak
      dobrze pan mlody tanczy (ona akurat tanczy swietnie) - chodzilo o to, zeby walc
      wiedenski nie byl z tych najszybszych, bo wtedy efekt moglby byc nieladny.

      ja mam "zgryz logistyczny" - naszym pierwszym tancem bedzie tango argentynskie,
      bo to ono wlasnie nas polaczylo i jakikolwiek inny taniec bylby dla nas bardzo
      sztuczny. I tutaj pojawia sie klopocik: suknia do tanga musi choc troche
      odslaniac nogi, zeby bylo widac efekt przy roznych figurach. Natomiast mnie do
      slubu marzy sie zupelnie dluga suknia. Wiec chyba bede musiala na pare minut
      wskoczyc w inna, zeby zatanczyc tango hihihihi
      • panna_na_wydaniu Re: taniec 08.11.06, 13:27
        Jeśli macie "Oczarowanie" Wodeckiego prześlijcie mi na gazetowego plisss. Gdzieś
        mi ją wcieło a to nasza pierwsza. Z góry dziekuję!
      • mada.d.n Re: taniec 09.11.06, 18:44
        są przecież takie ślubne, które mają rozcięcie - więc może taką suknię
        kupisz/uszyjesz? albo rzeczywiście wskoczyć na chwilę w inną suknię
        świetny pomysł z tangiem - ja też marzyłam o zatańczeniu tanga, ale nie umiemy
        i do czerwca na pewno się nie nauczymy na tyle, żeby wyglądało pięknie
        ale może z walcem zdążymy


        jeszcze dużo czasu... bardzo dużo...
    • siog Dziewczyny!!!! 08.11.06, 13:55
      po prostu nie moglam sie juz powstrzymac!!!! Czy wy nie macie "swojej"
      piosenki??? ktora cos dla was oznacza, dla was dwojga???!!! nie rozumiem jak
      mozna pytac o pierwszy taniec. to musi byc cos bardzo osobistego dla pary,
      piosenka ktora lubicie i z ktora wiaza sie wspomnienia... no ale to tylko moje
      zdanie
      • lobo25 Re: Dziewczyny!!!! 08.11.06, 13:58
        dobrze by bylo gdybyscie jeszcze dobrze sie czuli tanecznie w danej piosence..
      • mrowka05052007 Re: Dziewczyny!!!! 08.11.06, 14:01
        my na przykład nie mamy takiej piosenki!
        Owszem, mamy wiele takich, które oboje bardzo lubimy, ale żadna z nich nie jest
        jakaś szczególna.
        Czy to jest naprawdę takie dziwne?
        • ashton Re: Dziewczyny!!!! 08.11.06, 14:03
          Właściwie my też typowo "swoich" nie mamy - co jest dziwne, bo muzyka dla mnie
          bardzo ważna jest i czasem byle pierdółka mi się z jakąś piosenką kojarzy wink
    • grinferi Re: taniec 08.11.06, 15:51
      A my chyba zatanczymy do piosenki Bryana Adamsa - Have you ever really loved a
      woman.Co prawda nie jest to "nasza" piosenka ale dla mnie slowa sa bardzo
      wzruszajace a melodia sliczna i chyba latwo bedzie ja zatanczyc.
      • krzysia2 Re: taniec 08.11.06, 16:37
        Anula, jesli mogłabys mi przesłać to bede bardzo wdzięczna.

        Jakby któraś z Was miala "oczarowanie" Wodeckiego to też poproszę.

        Lobo, przecież piosenka dopiero moze się stać "nasza" właśnie przez to, ze się
        do niej zatańczy pierwszy taniec.
        • krzysia2 Re: taniec 08.11.06, 16:39
          Przepraszam, ostatnia wypowoedź była adresowana do siog, a nie do lobo.
          • skarbeczek my byśmy chcieli... 09.11.06, 14:30
            DeMono - Wszystko jest na sprzedaż - jest boskie (i mniej oklepane od np.
            wielkiej miłości) smile
    • monikaw81 Re: taniec 09.11.06, 16:56
      Kukulska i Piasek "Pozwolił na los"
      • medea11 Re: taniec 11.11.06, 13:32
        Eric Clapton : "Wonderful tonight" smile
    • robilka Re: taniec 11.11.06, 15:31
      Mimo, ze nasze wesele za troszku wiecej niz pol roczku to zdecydowalismy sie
      juz jednomyslnie na pierwszy taniec wink i bedzie to "W perly zmienie deszcz"
      zespolu UNIVERSE. Musi byc tak i koniec! smile
    • inkageo Re: taniec 11.11.06, 15:33
      Nat King Cole - Fascinationsmile
    • yoshi25 Re: taniec 11.11.06, 16:00
      My się zastanawiamy - i dzięki Bogu pomoże nam nasz instruktor tańca, który
      układa nam choreografię. Chcemy zatańczyć walca wiedeńskiego i mamy dylemat co
      do takich melodii:
      1) orginalny, klasyczny Walc Wiedeński
      2) "czemu ze wszystkich pragnień..."
      3) "Zabiorę Cię..."
      a co Wy na to? Co byście wybraly?
      • yoshi25 Re: taniec 11.11.06, 16:01
        a co do wyboru - to kierowaliśmy się (oprócz klasycznego walca) miłymi
        wspomnieniami ... tak też Wam radzę.
    • asia_fiksik Re: taniec 11.11.06, 16:27
      Leonard Cohen - Dance me to the end of love
      • siog Re: taniec 11.11.06, 19:13
        Kocham te piosenke!Bardzo dobry wybor!
    • mimi78 Re: taniec 12.11.06, 20:30
      nasza to 'testosteron' ale jakoś chyba nie pasujesmile

      wogóle mamy ich kilka. najlepiej to byłoby jak to byłby utwór z
      jakiegoś filmu Bareii smile))))))))))))))))))
    • witchy83 Re: taniec 12.11.06, 21:20
      a teraz was zaskocze: moja kolezanka z mezem wybrali na pierwszy taniec Nothing
      else mathers zespolu Metallica. A przy każdym talerzu leżało pięknie
      udekorowane tłumaczenie tej piosenki (słowa są naprawde cudne). Było to dla
      mnie bardzo romantyczne i inne niż wszystkiesmile
      • mimi78 Re: taniec 12.11.06, 21:21
        o to ciekawe! smile
        • witchy83 Re: taniec 12.11.06, 23:18
          a my myślimy o "zawsze tam gdzie ty" lady pank. nie wiem tyko czy to nadaje się
          do tańczenia. no i czy ciotki sie nie zgorszą na "już teraz wiem, że dni sa
          tylko po to by do ciebie wracac kazda noca zlota...". chociaz niby czemu
          mialyby sie zgorszyc, hm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka