agusiaa7 08.11.06, 11:54 jaka piosenke wybrac na 1 taniec ?? pomozcie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ozi29 Re: taniec 08.11.06, 12:03 Heh lubie wiele piosenek ... Ale ze wzgledu na to, iz poznalismy sie przy piosence Farby, to własnie ona bedzie na 1 taniec;P Odpowiedz Link Zgłoś
agusiaa7 Re: taniec 08.11.06, 12:05 jak sie wkleja obrazek ?? mi chyba piosenke wybierzemy wielka milosc ?? kiedy slub bierzesz i jak przygotowania ?? Odpowiedz Link Zgłoś
ashton Re: taniec 08.11.06, 12:06 U nas "Zabiorę Cię", na wyraźne życzenie mego Męża (a niech ma). Odpowiedz Link Zgłoś
zolinkaa Re: taniec 08.11.06, 12:08 ostatnio byłam na weselu gdzie I piosekna to<przetańczyć z tobą chcę całą noc> zrobiłam na mnie duże wrażenie i dreszcze...ale ślub brała moja przyjaciółka więc to chyba normalne Odpowiedz Link Zgłoś
kartynka Re: taniec 08.11.06, 22:17 No my chyba nie bardzo mozemy przy piosence bo 'nasza' jest 'Killing me softly'i to koniecznie w wykonaniu Hugh Granta w filmie About a Boy! Nie dalibysmy rady tanczyc ze smiechu! Wiec bedzie walc angielski bez slow Odpowiedz Link Zgłoś
zolinkaa Re: taniec 08.11.06, 12:11 a swoją drogą to zanim jeszcze<niech mówią, ze to nie jest miłość> zrobiła taką kariere myśleliśmy z moim o niej na początek ale dlatego ze nikt w nas nie wierzył Odpowiedz Link Zgłoś
ashton Re: taniec 08.11.06, 12:13 Ja chciałam "Brzydka ona, brzydki on", ale Mąż się prawie obraził Odpowiedz Link Zgłoś
zolinkaa Re: taniec 08.11.06, 12:16 co ty masz tymi brzydkimi;P hihihi chyba lubisz ten wyraz bo do rzeczywistości się wiele nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
mrowka05052007 Re: taniec 08.11.06, 12:19 ja co chwila dzwonię do narzeczonego i mówię: A co powiesz na tą ...." Tak więc pierwszych piosenek było już chyba z 6 - hihi A tak naprawdę - to sami jeszcze do końca nie wiemy. Pewnie wybierzemy na ok. miesiąc przed - jak bedziemy z orkiestrą rozmawiać o repertuarze. Odpowiedz Link Zgłoś
justi54 Re: taniec 08.11.06, 12:38 Ponieważ jest taki zwyczaj że pierwszy taniec tańczą tylko państwo młodzi to na pewno powinna to być Wasza ulubiona piosenka. Jest też zwyczaj że panna młoda zaczyna tańczyćz ojcem a ten oddaje ją w ramiona pana młodego ale ten zwyczaj podoba mi sie mniej. Odpowiedz Link Zgłoś
krzysia2 Re: taniec 08.11.06, 13:00 Ja chciałam "Zawsze tam gdzie ty", bo to nasza piosenka, ale do tego się niestety walca nie da zatańczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
anula133 Re: taniec 08.11.06, 13:14 jeśli chcesz piosenkę, do której można walca zatańczyć mogę przesłać Ci na gazetowego piosenkę którą miała moja koleżanka. Śliczna Odpowiedz Link Zgłoś
agusiaa7 Re: taniec 08.11.06, 13:17 do anuly przeslij mi na meila agulinka85@op.pl dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
aagaa23 Re: taniec 09.11.06, 18:19 jeżeli można, to poprosiłabym również o przesłanie na maila Odpowiedz Link Zgłoś
mal_gosia.ob Re: taniec 09.11.06, 10:57 anula133, ja też poproszę na maila tą piosenkę. dzięki mal_gosia.ob@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
basia1125 Re: taniec 11.11.06, 13:18 A ja tez moge prosic o ten utwór?? Bo wszystkie mówicie, ze taki super, moze i ja wykorzystam ) Na gazetowego... Odpowiedz Link Zgłoś
basia1125 Re: taniec 12.11.06, 20:27 Dzieki za przeslanie utworu, anula, faktycznie jest ladny ale to jest walc wiedenski a ja wole duzo bardziej angielskiego.. Ale dzieki jeszcze raz. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
jola.pedagogspoleczny Re: taniec 08.11.06, 13:30 Krzysiu2! Naszą piosenką jest też ,,Zawsze tam, gdzie Ty''!!! I chociaż nie wyobrażam sobie, jak można tańczyć to i ładnie wyglądać (bo to raczej bujanka a nie taniec), to właśnie to byśmy chcieli (albo ewentualnie ,,Kołysnakę dla nieznajomej'' czyli nasza drudą piosenkę- ale to już zupełnie do tańcowania Mam jeszcze APEL DO WSZYSTKICH, ktoży nie wybrali jeszcze utworku- niech to będzie ciepła, romantyczna piosenka, w połączeniu z którą Wasz taniec spowoduje wzruszenie (jakkolwiek byście tańczyli), a nie zdziwienie gości, a przynajmniej tych znających język, w jakim jest wykonywana... Byłam ostatnio na weselu, gdzie para młoda tańczyła walca (i to świetnei im wychodziło) do piosenki, której słowa mówiły, że facet tak kochał dziewczyne, że ją udusił z zazdrości;/ Nie wszyscy słuchali słów (nie wszyscy rozumieli), ale dla mnie to było toche niesmaczne i po prostu smutne... Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
gopapal Re: taniec 08.11.06, 14:15 My też wybraliśmy "Zawsze tam gdzie ty", bo lubimy Odpowiedz Link Zgłoś
kiitek Re: taniec 08.11.06, 14:02 Do wszystkiego można zatańczyć, no chyba że zamierzasz zatańczyć walca.. Odpowiedz Link Zgłoś
margot7 Re: taniec 08.11.06, 13:12 Wydaje mi sie, ze przy wyborze pierwszym kryterium jest to, ze piosenka albo nam sie bardzo podoba albo cos znaczy dla nas. Moja przyjaciolka, kiedy wybierala melodie wziela takze pod uwage to, jak dobrze pan mlody tanczy (ona akurat tanczy swietnie) - chodzilo o to, zeby walc wiedenski nie byl z tych najszybszych, bo wtedy efekt moglby byc nieladny. ja mam "zgryz logistyczny" - naszym pierwszym tancem bedzie tango argentynskie, bo to ono wlasnie nas polaczylo i jakikolwiek inny taniec bylby dla nas bardzo sztuczny. I tutaj pojawia sie klopocik: suknia do tanga musi choc troche odslaniac nogi, zeby bylo widac efekt przy roznych figurach. Natomiast mnie do slubu marzy sie zupelnie dluga suknia. Wiec chyba bede musiala na pare minut wskoczyc w inna, zeby zatanczyc tango hihihihi Odpowiedz Link Zgłoś
panna_na_wydaniu Re: taniec 08.11.06, 13:27 Jeśli macie "Oczarowanie" Wodeckiego prześlijcie mi na gazetowego plisss. Gdzieś mi ją wcieło a to nasza pierwsza. Z góry dziekuję! Odpowiedz Link Zgłoś
mada.d.n Re: taniec 09.11.06, 18:44 są przecież takie ślubne, które mają rozcięcie - więc może taką suknię kupisz/uszyjesz? albo rzeczywiście wskoczyć na chwilę w inną suknię świetny pomysł z tangiem - ja też marzyłam o zatańczeniu tanga, ale nie umiemy i do czerwca na pewno się nie nauczymy na tyle, żeby wyglądało pięknie ale może z walcem zdążymy jeszcze dużo czasu... bardzo dużo... Odpowiedz Link Zgłoś
siog Dziewczyny!!!! 08.11.06, 13:55 po prostu nie moglam sie juz powstrzymac!!!! Czy wy nie macie "swojej" piosenki??? ktora cos dla was oznacza, dla was dwojga???!!! nie rozumiem jak mozna pytac o pierwszy taniec. to musi byc cos bardzo osobistego dla pary, piosenka ktora lubicie i z ktora wiaza sie wspomnienia... no ale to tylko moje zdanie Odpowiedz Link Zgłoś
lobo25 Re: Dziewczyny!!!! 08.11.06, 13:58 dobrze by bylo gdybyscie jeszcze dobrze sie czuli tanecznie w danej piosence.. Odpowiedz Link Zgłoś
mrowka05052007 Re: Dziewczyny!!!! 08.11.06, 14:01 my na przykład nie mamy takiej piosenki! Owszem, mamy wiele takich, które oboje bardzo lubimy, ale żadna z nich nie jest jakaś szczególna. Czy to jest naprawdę takie dziwne? Odpowiedz Link Zgłoś
ashton Re: Dziewczyny!!!! 08.11.06, 14:03 Właściwie my też typowo "swoich" nie mamy - co jest dziwne, bo muzyka dla mnie bardzo ważna jest i czasem byle pierdółka mi się z jakąś piosenką kojarzy Odpowiedz Link Zgłoś
grinferi Re: taniec 08.11.06, 15:51 A my chyba zatanczymy do piosenki Bryana Adamsa - Have you ever really loved a woman.Co prawda nie jest to "nasza" piosenka ale dla mnie slowa sa bardzo wzruszajace a melodia sliczna i chyba latwo bedzie ja zatanczyc. Odpowiedz Link Zgłoś
krzysia2 Re: taniec 08.11.06, 16:37 Anula, jesli mogłabys mi przesłać to bede bardzo wdzięczna. Jakby któraś z Was miala "oczarowanie" Wodeckiego to też poproszę. Lobo, przecież piosenka dopiero moze się stać "nasza" właśnie przez to, ze się do niej zatańczy pierwszy taniec. Odpowiedz Link Zgłoś
krzysia2 Re: taniec 08.11.06, 16:39 Przepraszam, ostatnia wypowoedź była adresowana do siog, a nie do lobo. Odpowiedz Link Zgłoś
skarbeczek my byśmy chcieli... 09.11.06, 14:30 DeMono - Wszystko jest na sprzedaż - jest boskie (i mniej oklepane od np. wielkiej miłości) Odpowiedz Link Zgłoś
robilka Re: taniec 11.11.06, 15:31 Mimo, ze nasze wesele za troszku wiecej niz pol roczku to zdecydowalismy sie juz jednomyslnie na pierwszy taniec i bedzie to "W perly zmienie deszcz" zespolu UNIVERSE. Musi byc tak i koniec! Odpowiedz Link Zgłoś
yoshi25 Re: taniec 11.11.06, 16:00 My się zastanawiamy - i dzięki Bogu pomoże nam nasz instruktor tańca, który układa nam choreografię. Chcemy zatańczyć walca wiedeńskiego i mamy dylemat co do takich melodii: 1) orginalny, klasyczny Walc Wiedeński 2) "czemu ze wszystkich pragnień..." 3) "Zabiorę Cię..." a co Wy na to? Co byście wybraly? Odpowiedz Link Zgłoś
yoshi25 Re: taniec 11.11.06, 16:01 a co do wyboru - to kierowaliśmy się (oprócz klasycznego walca) miłymi wspomnieniami ... tak też Wam radzę. Odpowiedz Link Zgłoś
asia_fiksik Re: taniec 11.11.06, 16:27 Leonard Cohen - Dance me to the end of love Odpowiedz Link Zgłoś
mimi78 Re: taniec 12.11.06, 20:30 nasza to 'testosteron' ale jakoś chyba nie pasuje wogóle mamy ich kilka. najlepiej to byłoby jak to byłby utwór z jakiegoś filmu Bareii )))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
witchy83 Re: taniec 12.11.06, 21:20 a teraz was zaskocze: moja kolezanka z mezem wybrali na pierwszy taniec Nothing else mathers zespolu Metallica. A przy każdym talerzu leżało pięknie udekorowane tłumaczenie tej piosenki (słowa są naprawde cudne). Było to dla mnie bardzo romantyczne i inne niż wszystkie Odpowiedz Link Zgłoś
witchy83 Re: taniec 12.11.06, 23:18 a my myślimy o "zawsze tam gdzie ty" lady pank. nie wiem tyko czy to nadaje się do tańczenia. no i czy ciotki sie nie zgorszą na "już teraz wiem, że dni sa tylko po to by do ciebie wracac kazda noca zlota...". chociaz niby czemu mialyby sie zgorszyc, hm Odpowiedz Link Zgłoś