02.03.07, 23:27
prosilabym jeszcze raz o rade,mam wybrane 2 modele i nie moge sie zdecydowac
bylam juz dzisiaj kolejny raz w salonie i dalej nie wiem ktora wybrac,moze
pomozecie.

picasaweb.google.pl/maraxela/Suknia
"Ludzie mowia ze jestem zlym czlowiekiem. Ale to nieprawda. Ja mam serce
malego chlopca ,W sloiku na biurku"
Obserwuj wątek
    • inkageo Re: rozterki 02.03.07, 23:29
      Chyba 2.. 1 ładna z tyłu, ale przód wygląda jak fartuszek z bitej śmietanywink A
      dlaczego nie byłaś we Flossmannie?
      • gioseppe Re: rozterki 02.03.07, 23:31
        inkageo napisała:

        > Chyba 2.. 1 ładna z tyłu, ale przód wygląda jak fartuszek z bitej śmietanywink A
        > dlaczego nie byłaś we Flossmannie?

        bita śmietana jest słodka smile
        a w tej drugiej przód wygląda jak firanka smile
        no chyba, że zdjęcia jakieś przekłamane b tak też bywa
        • inkageo Re: rozterki 02.03.07, 23:35
          Może dlatego bardziej podoba mi się 2 bo ją mierzyłam..
    • kasiula20 Re: rozterki 02.03.07, 23:30
      nr 1 jest przesliczna!! smile
    • gioseppe 1 02.03.07, 23:30
      według mnie 1 ładniejsza
      a jeśli zdecydujesz się na nr 2 to na pwno bez tej drętwej góry smile
      • weselna_rozalinda Re: 1 02.03.07, 23:32
        a mnie sie podobasz w tej drugiejsmile
        • maraxela Re: 1 02.03.07, 23:34
          musze cos dodac na niekozysc 1.ta suknia kosztuje 5200 zlsmile mnie na nia
          niestety nie stac wiec salon moze ja uszyc za 3200 z "podobnej koronki" no ale
          juz nie takiej samej duzo biedniejszej jesli chodzi o mieniace sie recznie
          wyszywane koraliki itd.no i tego ryzyka sie obawiam.Ta 2 kosztuje 3600 i wtedy
          mam orginalna
      • maraxela Re: 1 02.03.07, 23:32
        nie bylam we flossmanie bo ta sukienka chodz jest piekna to zle sie w niej
        czuje gdyz jest niewydna,krepuje mi ruchy nie moge zrobic wiecej niz 20 cm
        krok.nie czuje sie poprostu dobrze w niej a to chyba najwazniejsze.
        • inkageo Re: 1 02.03.07, 23:34
          W jedynce nie możesz chodzić? Nie kumamsad
          • maraxela Re: 1 02.03.07, 23:36
            o sorki inka myslalam ze pytasz odnosnie poprzednich zdjec jakie umiescilam tam
            bylo zdecie chyba z flossmana takiej obcislej suknie sorry pomieszalam:0
            • inkageo Re: 1 02.03.07, 23:37
              Ta wąska prześwitująca to był chyba Demetrios, ale ona mi się raczej nie
              podobała
              • maraxela Re: 1 02.03.07, 23:40
                zdjecia nie oddaja wogole uroku tych sukienek one sie strasznie mienia na zywo
                sa sliczne.ja kocham takie "warstwowe" koronki a takich sukienek niema
                duzo.zazwyczaj sukienka koronkowa to material i na tym nalozona warstwa koronki
                a te maja ta koronke fajnie upieta.
    • inkageo Re: rozterki 02.03.07, 23:36
      Mierz i szukaj dalej, może znajdziesz suknię, która nie będzie budziła w Tobie
      wątpliwoścismile
      • krzysia2 Re: rozterki 02.03.07, 23:41
        Ja też radziłabym Ci szukać dalej. Może znajdziesz taką suknię,co do której
        będziesz przekonana "ta i żadna inna"
        Ja tak miałam. Wahałam się między dwiema sukniami. W jednej podobała mi się
        góra, za to odstraszał mnie dół z ciężkiej satyny. Druga była bardzo skromna,
        ale za to miała krój dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłam. I już właściwie
        byłam prawie zdecydowana na tę drugą, gdy znalazłąm suknię, która łączyła
        wszytsko to, czego szukałam smile
        Może będziesz miałą tyle samo szczęścia. Oczywiście tego Ci życzę smile
    • zwierzatko_mojej_mamy Re: rozterki 02.03.07, 23:39
      zgadzam sie na inkageo - dokladnie tak pomyslalam o kuchareczce w fartuszku -
      wdziecznej, lecz jednak kuchareczce wink
      dwojka bardzo ladna bez tej oslony - z takim dekoltem i ramionami az strach
      zaslaniac czymkolwiek, a co dopiero "kolnierzykiem" wink
    • inkageo Re: rozterki 02.03.07, 23:43
      A tą mierzyłaś?
      www.suknie-slubne.pl/pl/pronovias.php?s=oasis
      Jest we Flossmannie na Piłsudskiego (NOT)
    • inkageo Re: rozterki 02.03.07, 23:44
      Nie jest taka droga, coś koło 3200
      • maraxela Re: rozterki 02.03.07, 23:46
        chyba okladnie taj to nie,ale wiesz co doszlam do wniosku ze chce miec taka
        szersza.Ja na kazdy bal chodze w takich rybkach a na slub chce miec tren i taka
        szersza suknie,moze nie taka pt gora bitej smietny i ja ale cos innego
    • kakao2006 Re: rozterki 03.03.07, 14:16
      Wg mnie zdecydowanie suknia numer 2 , tylko bez tej "nakładki" smile
      • gatta26 Re: rozterki 03.03.07, 14:27
        Nr 2, ale bez tej dziwnej góry. Swoja drogą, to ponad 5000 to kupa kasy jak na
        taką przecietną suknię (chodzi mi o nr1).
        • maraxela Re: rozterki 03.03.07, 14:43
          jezeli chdpzi o nr jeden to na zywo jest cudowna tutaj nie widac tego jak ona
          sie mieni i polyskuje.ale wezme na 80% ta nr 2 super sie w niej czuje jest
          nawet lekka nie krepuje mi ruchow no i jets w moim stulu lekko taka
          latynoska,troche hiszpanska,taka inna.musze miec mase koronek nie podobaja mi
          sie sukienki z gladkiego materialu
    • polcia85 Re: rozterki 03.03.07, 14:45
      Ja bym wybrała pierwszą.
      • maraxela Re: rozterki 03.03.07, 14:47
        cos mi sie wydaje ze mam inny gust i nikomu sie takie sukienki nie podobajasmile a
        wiec nawet nie mam co liczyc na sprzedaz.
        • inkageo Re: rozterki 03.03.07, 14:52
          Było kilka takich jak nr 2 na allegro, są we wszystkich kolekcjach hiszpańskich
          i chyba się posprzedawałysmile
    • inkageo Re: rozterki 03.03.07, 14:54
      A byłaś w Vogue na Jedności Narodowej? Tam mają podobno fajne suknie, m.in.
      Papilio i chyba La Perla.
      • maraxela Re: rozterki 03.03.07, 15:00
        bylam ale juz dawno i nie pamietam musialabym jeszcze raz tam zajsc.oni tez
        chyba szyja z koronek
    • inkageo Zobacz ten link:) 18.03.07, 11:09
      Znalazłam coś dla Ciebie, ale kurcze może być za krótka...chyba, że krawcowa
      pomyślała i nie odcięła, a tylko podwinęła materiał:
      www.allegro.pl/item176577764_suknia_slubna_iman_z_kolekcji_pronovias.html
      • maraxela Re: Zobacz ten link:) 18.03.07, 12:32
        dzieki inka jestes kochana:0 niestety ja mam rozmiar 38 no i wzrost z obcasem
        ok 174 .juz wczoraj widzialam i sie uciaszylam no ale nie da rady
    • maraxela a co wy na to?? 18.03.07, 12:46
      www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,22496516,Moda_i_uroda___Slub_i_wesele,m1-33.html
      wlasnie zaraz jade ja przymierzyc
      • adrianna79 Re: a co wy na to?? 18.03.07, 13:29
        bardzo ladna. mam nadzieje ze tobie bedzie dobrze w kolorze bialym - bo nie
        kazdej jest. daj znac jak wyszlo i czy ja kupilas! zycze powodzenia!
      • inkageo Re: a co wy na to?? 18.03.07, 14:52
        Bardzo fajnasmile Daj znać czy się zdecydowałaśsmile
    • maraxela Re: rozterki 18.03.07, 18:14
      bylam sukienka bardzo ladna tylko ze ja bym chciala jednak szersza nie taka
      dopasowana.kupie jednak ta kardiel Herm's.Jak nei wybiore tej suknie w tym
      tygodzniu to mnei z pracy wyleja a przyszly mąż zrezygnuje ze slubu.Wybor sukni
      to horror.zamierzam go jutro zakonczyc.Nawet kupujac nowa suknie za
      3600.niedlugo oszaleje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka