w koncu po 3 miesiacach poszukiwan kupilam buty!!!!!!!! jaka jestem szczesliwa
ze juz jeden problem z glowy

sa takie jak chcialam: skorzane, zloty kolor,wysoki obcas 10 cm, nie ma
zadnego paska wokol kostki,swiecacych kamykow itp

) no i jeszcze jako
ostatnia para byly przecenione ze 180 eur na 99.
pochwale sie
img248.imageshack.us/my.php?image=wedshoes008qh9.jpg
img367.imageshack.us/my.php?image=wedshoes002ll2.jpg
img260.imageshack.us/my.php?image=wedshoes006zl8.jpg