zuzia_8 27.06.07, 09:15 twoja sukienka, nawet Twoim rozmiarze jest na allegro www.allegro.pl/item209006158_suknia_slubna_pronovias.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
inkageo Re: do Inkageo 27.06.07, 09:26 Dzięki W sumie mogłaby być W prawdzie ja mam 32/34, ale lepsze 36 niż 38 Odpowiedz Link Zgłoś
inkageo Re: do Inkageo 27.06.07, 09:29 Ale wiesz nie żałuję, że zamówiłam nową, do końca czerwca i tak nie mogłabym czekać.. Najpóźniej w maju musiałabym zamówić w salonie... Odpowiedz Link Zgłoś
zuzia_8 Re: do Inkageo 27.06.07, 09:31 wiem, bo mogłoby się okazać, że pojawi się w sierpniu... ja zamówiłam suknię do wypożyczenia. I jak będzie ok (a trzymam kciuki) to bedę miała wypozyczaną nową). ale rozglądam się po aukcjach - mojej nie ma niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
inkageo Re: do Inkageo 27.06.07, 09:41 Moja w rozmiarze 34 też się tak naprawdę nie pojawiła.. Ale obawiałam się sytuacji, że zamówię w salonie, a później co tydzień będą nowe aukcje z sukniami o idealnych wymiarach Ja też mam nałóg przeglądania ogłoszeń. Lubię oglądać panny młode i już Odpowiedz Link Zgłoś
zuzia_8 Re: do Inkageo 27.06.07, 10:06 ze mną jest troche inaczej. Tzn. lubie oglądać te zdjęcia, podglądać kwiaty, uczesania etc. ale oglądając te zdjęcia cały czas stwierdzam, że ta moja i tak jest ładniejsza. Nie po to, żeby się pocieszyć ale serio. Twoja jest śliczna ale nosząc rozmiar 40 (jak ja) raczej ciężko pokazać się w rybce. Widziałam już takie wyskoki i......... z grzeczności nic nie napisze. Odpowiedz Link Zgłoś
maraxela Re: do Inkageo 27.06.07, 10:38 sorki ze wcoinam sie wam w watek ale mam pytanie do inki moglabys mi podac tel do tej fryzjerki no i jeszcze pyt nr 2 ile dalas za buty bo pamietam ze byly fajne a mojhe strusiowe musze zastopic na tance czyms nizszym ,moglabys jeszcze raz wkleic do nich link ?? Odpowiedz Link Zgłoś
inkageo Re: do Inkageo 27.06.07, 12:32 Już jestem Telefon do Marty (Bellissima, ul. Jaracza 65/A) 501 751 909, od pon-pt 11:00-20:00, soboty 9:00-15:00. Chodzi Ci o te buty do tańca Tango? Kosztowały 160 zł, tu fotki: picasaweb.google.pl/Inkageo/200706ButyTango Odpowiedz Link Zgłoś
maraxela Re: do Inkageo 27.06.07, 13:18 a jak wysoki masz obcas?? sluchaj mozna bylo wybierac sobie kolory bo ja bym potrzebowala srebrny i obcas ok 6 cm sluchaj a wygodne one sa ?? Odpowiedz Link Zgłoś
inkageo Re: do Inkageo 27.06.07, 13:23 Ja mam niecałe 8 cm. Srebrne to chyba będziesz musiała zamawiać, bo gotowe widziałam tylko ze złotych i takich beżowo-różowych (dziwny odcień), ale może pod ladą były Niższe obcasy też bez problemu są Są bardzo wygodne, ale dłużej niż 30 minut na nogach ich nie miałam... Odpowiedz Link Zgłoś