Hej Inko,
Kupilismy dzisiaj w makro alkohol. Do dzisiaj jest promocja luksusowej, ktora kosztuje 17pln za 0,5 litra. My wlasnie taka chcielismy, ale niestety jak zobaczylismy ze butelki wygladaja jakby byl w nich spirytus to zdecydowalismy sie na Sobieskiego. Kosztuje on teraz w Macro ok 18pln i dodaja do kazdej butelki litrowy sok pomaranczowy.
Dzieki ze podsunelas mi pomysl z Makro...koejna rzecz mamy z glowy