Dodaj do ulubionych

Do Inkageo!!

02.07.07, 18:22
Sprawdz prosze poczte "gazetowa"smile
Obserwuj wątek
    • inkageo Re: Do Inkageo!! 02.07.07, 18:31
      Będę próbować, ale nie działa mi dzisiajsad "Nie można połączyć się z serwerem":
      (
      • callaa Re: Do Inkageo!! 02.07.07, 18:33
        To moze odpisz mi na karor@o2.pl z innej poczty jezeli masz?
        • inkageo Re: Do Inkageo!! 02.07.07, 18:42
          Odebrałam i odpisałamsmile Gdybym mieszkałam we Wrocławiu, to na pewno
          błyskawicznie bym pomogła, a tak musisz mi dać trochę czasuwink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka