callaa 02.07.07, 18:22 Sprawdz prosze poczte "gazetowa" Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
inkageo Re: Do Inkageo!! 02.07.07, 18:31 Będę próbować, ale nie działa mi dzisiaj "Nie można połączyć się z serwerem": ( Odpowiedz Link Zgłoś
callaa Re: Do Inkageo!! 02.07.07, 18:33 To moze odpisz mi na karor@o2.pl z innej poczty jezeli masz? Odpowiedz Link Zgłoś
inkageo Re: Do Inkageo!! 02.07.07, 18:42 Odebrałam i odpisałam Gdybym mieszkałam we Wrocławiu, to na pewno błyskawicznie bym pomogła, a tak musisz mi dać trochę czasu Odpowiedz Link Zgłoś