maraxela 16.05.07, 09:46 hej sluchaj jak to jest z ta poradnia rodzinna ten kurs w olawie wystarczy czy trzeba jeszcze ta poradnie odwiedzic?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
inkageo Re: do inkageo 16.05.07, 10:01 Mnie lepiej nie pytaj Mój ksiądz jest dziwny i zrobił wielkie oczy jak go zapytałam gdzie w Brzegu jest poradnia.. Powiedziałam mu, że na naukach nie było nic o npr i ze szukam poradni, a on do mnie, że po co.. Coś mi się wydaje, że jak pójdziemy spisać protokół to zacznie się domagać zaświadczenia, ale przypomnę mu jego słowa... Odpowiedz Link Zgłoś
maraxela Re: do inkageo 16.05.07, 10:04 wez mnie nie strasz ja chce wyjechac na cale wakacje wroce akurat na nasze spotkanie w akadamiku jak we wrzesniu sie okaze ze mam szukac poradni pewnie terminy porezerwowane na pol roku na przod to beda dopiero numery musze sie chyba dopytac Odpowiedz Link Zgłoś
inkageo Re: do inkageo 16.05.07, 10:07 Generalnie po każdych naukach trzeba jeszcze zaliczać poradnię, ja nie wiem dlaczego ten mój ksiądz taki niedoinformowany.. Załatwcie to lepiej teraz.. Odpowiedz Link Zgłoś
maraxela Re: do inkageo 16.05.07, 10:12 kurde ja nie mam czasu na wyklady o cyklu plodnosci kobiety to ja bym ja tam mogla uczyc zzzzzzzzzzzzzzz wymyslaja ale jestem zla Odpowiedz Link Zgłoś
inkageo Re: do inkageo 16.05.07, 10:32 Nie wiem dokładnie gdzie, ale kolega z Wrocławia pisał mi, że byli w trzech poradniach i wszystkie mieściły się w biurach rodziny radia maryja Odpowiedz Link Zgłoś
maraxela Re: do inkageo 16.05.07, 10:32 haha inka haha ty to mnie rozbawiasz haha nie no dobre Odpowiedz Link Zgłoś
maraxela Re: do inkageo 16.05.07, 10:40 wlasnie dzwonilam do jednej z tych poradni no i sluchaj "my pani przyjac nie mozemy bo to powinien zrobic proboszcz z kursow w olawie on jest za to odpowiedzialny to to juz nie nasza sprawa 'zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Odpowiedz Link Zgłoś
inkageo Re: do inkageo 16.05.07, 10:41 Dzwoń do drugiej, mi znajomi z Wrocławia mówili, że kurs to jedno, a poradnia drugie. Im proboszcz też nic nie organizował! Odpowiedz Link Zgłoś
maraxela Re: do inkageo 16.05.07, 10:44 zadzwonie do tych z olawy co oni tam wykabinowali i czy w razie czego mi wystawia ze kurs obejmowal poradnie czy nie Odpowiedz Link Zgłoś
maraxela Re: do inkageo 16.05.07, 11:07 boje sie tylk0o zeby sie nie okazalo ze wracam we wrzesniu a tam trzeba latac za poradnia i sie prosic .najwyzej porozmawiam z ksiedzem ze mam studia medyczne nie mam czasu nato i moze nie kaze mi juz tam chodzic Odpowiedz Link Zgłoś
inkageo Re: do inkageo 16.05.07, 11:08 Wszystko będzie jasne po spisaniu protokołu, wtedy Ci powie Odpowiedz Link Zgłoś
maraxela Re: do inkageo 16.05.07, 11:11 no powie mi co o mnie mysli ze jestem grzesznica ze- tu cytat z konfesjonalu "zeszmacilam swoje cialo"mieszkajac z mezczyznaale no coz musze zrobic szturm na ta parafie.mam nastroj waleczny wiec bedzie grozniehaha Odpowiedz Link Zgłoś