Dodaj do ulubionych

do inkageo

16.05.07, 09:46
hej sluchaj jak to jest z ta poradnia rodzinna ten kurs w olawie wystarczy
czy trzeba jeszcze ta poradnie odwiedzic??
Obserwuj wątek
    • inkageo Re: do inkageo 16.05.07, 10:01
      Mnie lepiej nie pytajwink Mój ksiądz jest dziwny i zrobił wielkie oczy jak go
      zapytałam gdzie w Brzegu jest poradnia.. Powiedziałam mu, że na naukach nie
      było nic o npr i ze szukam poradni, a on do mnie, że po co.. Coś mi się wydaje,
      że jak pójdziemy spisać protokół to zacznie się domagać zaświadczenia, ale
      przypomnę mu jego słowa...
      • maraxela Re: do inkageo 16.05.07, 10:04
        wez mnie nie strasz ja chce wyjechac na cale wakacje wroce akurat na nasze
        spotkanie w akadamiku smilesmile jak we wrzesniu sie okaze ze mam szukac poradni
        pewnie terminy porezerwowane na pol roku na przod to beda dopiero numery musze
        sie chyba dopytac
        • inkageo Re: do inkageo 16.05.07, 10:07
          Generalnie po każdych naukach trzeba jeszcze zaliczać poradnię, ja nie wiem
          dlaczego ten mój ksiądz taki niedoinformowany.. Załatwcie to lepiej teraz..
          • maraxela Re: do inkageo 16.05.07, 10:10
            gdzie to mozna we wroclawiu zrobic??
          • maraxela Re: do inkageo 16.05.07, 10:12
            kurde ja nie mam czasu na wyklady o cyklu plodnosci kobiety to ja bym ja tam
            mogla uczyc zzzzzzzzzzzzzzz wymyslaja ale jestem zla
            • inkageo Re: do inkageo 16.05.07, 10:32
              Nie wiem dokładnie gdzie, ale kolega z Wrocławia pisał mi, że byli w trzech
              poradniach i wszystkie mieściły się w biurach rodziny radia maryjawink
              • maraxela Re: do inkageo 16.05.07, 10:32
                haha inka haha ty to mnie rozbawiasz haha nie no dobre
              • maraxela Re: do inkageo 16.05.07, 10:40
                wlasnie dzwonilam do jednej z tych poradni no i sluchaj "my pani przyjac nie
                mozemy bo to powinien zrobic proboszcz z kursow w olawie on jest za to
                odpowiedzialny to to juz nie nasza
                sprawa 'zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
                • inkageo Re: do inkageo 16.05.07, 10:41
                  Dzwoń do drugiej, mi znajomi z Wrocławia mówili, że kurs to jedno, a poradnia
                  drugie. Im proboszcz też nic nie organizował!
                  • maraxela Re: do inkageo 16.05.07, 10:44
                    zadzwonie do tych z olawy co oni tam wykabinowali i czy w razie czego mi
                    wystawia ze kurs obejmowal poradnie czy nie
    • maraxela Re: do inkageo 16.05.07, 11:07
      boje sie tylk0o zeby sie nie okazalo ze wracam we wrzesniu a tam trzeba latac
      za poradnia i sie prosic .najwyzej porozmawiam z ksiedzem ze mam studia
      medyczne nie mam czasu nato i moze nie kaze mi juz tam chodzic
      • inkageo Re: do inkageo 16.05.07, 11:08
        Wszystko będzie jasne po spisaniu protokołu, wtedy Ci powiesmile
        • maraxela Re: do inkageo 16.05.07, 11:11
          no powie mi co o mnie mysli ze jestem grzesznica ze- tu cytat z
          konfesjonalu "zeszmacilam swoje cialo"mieszkajac z mezczyznasmileale no coz musze
          zrobic szturm na ta parafie.mam nastroj waleczny wiec bedzie grozniesmilehaha

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka