WItajcie przyszłe żony

))
Mam problem i może mogłybyście coś doradzić.
Ślub już niedługo- dokładnie za miesiąc. Bierzemy tylko cywilny a i samo
wesele nie będzie należało do tradycyjnych głośnych i zabawowych (skonczy się
o północy choć oczywiscie zespół będzie).
Zabrałam się z ogrooomnym opóźnieniem za przygotowania i przyszła pora na
wybór sukni ślubnej.
W dniu ślubu rozpocznę 6mc ciązy, więc brzuszek będzie już widoczny tak więc
odpada gorset. CO zrobić?? Jakiego typu sukni szukać??
Raczej nie chciałabym białej z welonem

. Miałam w głowie zaprojektowaną
sukienkę ale obawiam sie, że mogę poprostu nie zdąrzyć.
I przy okazji,jeśli ktoś tu jest z Poznania- gdzie mogę znaleźć coś dla
siebie?
z góry dziękuję za podpowiedzi.
ps. narzeczony będzie miał ciemno-brązowy garnitur a ja mam ciemne włosy.