Dodaj do ulubionych

no i ja tez po.........

11.07.07, 00:23
ale jakoś jeszcze o tym nie napisze smile

BYŁO ODLOTOWO

wesele do 6 ranotongue_out
Obserwuj wątek
    • adrianna79 Re: no i ja tez po......... 11.07.07, 01:14
      to po co ten post?
      • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 11.07.07, 09:15
        adrianna79 napisała:

> to po co ten post?

Post jest dla moich kumpelek formowych, żeby wiedziały ze żyje tylko ciągle
        jeszcze nie mogę zebrać myśli żeby powalczyć z materią
        • adrianna79 Re: no i ja tez po......... 11.07.07, 12:17
          to jest tak jak machasz przed nosem dziecka cukierkiem i nie chcesz go dac.
          miej serce! ha!!
    • zwierzatko_mojej_mamy Re: no i ja tez po......... 11.07.07, 01:42
      no i znalazlam wink

HAHA a ja to widziałam big_grin w małym przelocie, ale warto było - jeszcze raz
      dziękuję za zaproszenie - mężata salso wink szkoda, że swojego chłopa musiałam
      zostawić za rogiem, bo niestety moja mama mu się wygadała, że tą Twoja suknie
      chyba chce mieć wink, a nie może zobaczyć nawet skrawka wink taka mamy umowę wink

dlatego jak szłaś grodzką to mój głupek zobaczył pochód ślubny i zatkał sobie
      oczy mówiąć "o jezu, nie patrzę, chyba idzie ta dziewczyna w TEJ sukni" big_grin

suwaczek
      • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 11.07.07, 09:22
        Jeszcze raz dziekuje bardzo ze przybyłas smile
        i dziekuje za te wszystkie ciepłe słowa i komplementy, mam nadzieje ze
        zasłuzonesmile)))

ale co ja tam plotłam z tym welonem??

powiem CI ze nie moge sie doczekac na film, poniewaz połowy nie pamietamsmile)))))))))

Byłas na slubie czy Tylko po?
        Wogole nie pamietam jak mi grali ci moi grajkowie, musze to zobaczyc na dvd smile

Mam nadzieje, ze powstrzymałas chłopa i nie widział sukni, bo po reakcji mojego
        stwierdzam, ze dobrze ejst to zachowac w tajemnicy
        ślinił sie jak nastolatek i jak katarynka gadał jaka to jestem piekna i jaka
        suknia wspaniała

napisze wszytsko i załącze fotki, tylko mam mase amatorskich takich sobie, a
        chciałabym zamiescic te profesjonalne, albo przynajmniej te z lepszych aparatówsmile

a bukiet miała z róz kremowych i z eustomy w koloże oberżyny-ni to bordo, ni to
        burak, sama byłam zaskoczona tylko kolorek ale strasznie mi sie podobałysmile))))
        • zwierzatko_mojej_mamy Re: no i ja tez po......... 11.07.07, 11:11
          byłam na części mszy, grajkowie byli super wink - pan pijak, który się do mnie
          przyplątał (chyba tam pracował w kościele - ja mam szczeście do takich wink zawsze
          do mnie zaczynają gadać wink ) stwierdził, że to musi brać ślub jakiś VIP, bo tyle
          ludzi i tak pięknie grali i zaczał płakać!, że nigdy mu nie wyszło z kobietą na
          tyle, żeby się ożenić!! smile, a to tak pięknie u Was wygląda - tak więc
          wzbudziłaś wiele uczuć w różnych osobach wink

a co do welonu, to wiało i Ci latał i zaproponowałaś, że może zdejmiesz - na co
          okoliczne panie (pewnie rodzinne mamy, ciotki) ze zgrozą zakrzyczały Cię, że
          absolutnie, poklepały po grzebyku (żeby już przybić na stałe chyba wink) a Ty pod
          nosem "to co? mam w nim może jeszcze tydzień chodzić? " - myślałam, że ryknę na
          dziedzińcu ;D

suwaczek
    • kingadaw Re: no i ja tez po......... 11.07.07, 08:49
      Gatuluję salso!!!!
      Mocno myslałam o Tobie w sobote... Bardzo czekam na Twój opis i zdjęcia!

Całusy
      • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 11.07.07, 09:24
        bedzie bedzie, tylko sie musze do kupy zebrac

bo przezycie wielkie i chce juz z fotosamismile
    • golinda Re: no i ja tez po......... 11.07.07, 08:52
      wszystkiego najlepszego! czekamy na fotki!!!

p.s. jak tam spotkanie w Krakowie? Na kiedy się umawiamy?
      • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 11.07.07, 09:25
        hmm,, a kiedy mozesz przyjechac??/
        w ten weekend wyjezdzamy ale za dwa tygodnie robimy imprezę, przed-remontówkę,
        moze wtedy?
        • golinda Re: no i ja tez po......... 11.07.07, 09:27
          z terminem się określić jeszcze nie mogę
          będziemy musiały z Malinką dopasować się do mojego kolegi, który będzie właśnei
          wracał z W-wy do Krakowa

dam znać
          mam nadzieję, że będzie to 27.07, ewentualnie 3.08
          jeśli będzie w w-wie w środku tygodnia, to kicha sad
          • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 12.07.07, 15:11
            daj mi znac, jak juz bedziesz wiedziecsmile))

Malina pewnie pojechała w podroz poslubna smile

my na razie odłozylismy to na "po remoncie"
            w sierpniu ojedziemy gdzues na tydzien a potem w pazdzierniku z inna para
            poślubiona zrobimy sobie dwa tygdonie podrózysmile chyba Kanary
    • mala_duza Re: no i ja tez po......... 11.07.07, 09:02
      no to teraz czekamy na zdjecia. Widziałyśmy z przymiarki, ale to się nie
      liczy...smile
      Wszystkiego dobrego smile
    • malutenka5 Re: no i ja tez po......... 11.07.07, 09:17
      Wszystkiego najlepszego smileCzekam na dłuższą relację
    • zuzia_8 Re: no i ja tez po......... 11.07.07, 09:33
      wszystkiego najlepszego smile
      czekamy na fotki.

my do krakowa wybieramy się 4 sierpnia.
      • kartynka Re: no i ja tez po......... 11.07.07, 19:43
        Wszystkiego najlepszego Salsa!!!! Gratulacje!!! I czekam na wiecejsmile

tez nic/ malo pamietalam z mojego slubu, wiec uzbroje sie w cierpliwoscsmile
    • inkageo Re: no i ja tez po......... 11.07.07, 19:49
      Hej, hejsmilesmile Gratulujęsmile Czekam na fotki!!!
      • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 12.07.07, 15:09
        beda w poniedziałeksmile

tzn bede miec juz jutro ale wyjezdzamy na weekend i nie zamieszcze

dzis jeszcze o 7 rano zaliczylismy plener po starym krakowie i po wawelusmile

suknia jest mega brudna, ale duzo wytrzymała, mam nadzieje ze nei ebdzie tego
        widac na fotkachsmile))
        • mayagaramond Re: no i ja tez po......... 12.07.07, 15:11
          Gratukuje i milego weekendu! Czekam na zdjecia - plener na miescie brzmi b.
          ciekawie!
          • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 12.07.07, 15:40
            moge zamiescic jedno, ale na prawde jest takie sobie, bo to z kiepskiego aparatusmile
            img412.imageshack.us/img412/6150/20070707033jr5.jpg
            a plener był super, świetnie sie bawilismy smile
            o 7 rano w krakowie jest prawie pustosmile))
            • np1979 Re: no i ja tez po......... 12.07.07, 15:47
              wyglądałaś super! a mąż jaki dumnysmile))z przyjemnością obejrzę więcej fotek
              • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 12.07.07, 15:52
                dziekuję bardzosmile
                moj Mężus tez pieknie wygladał, choc na tej fotce jakis czerwony na twarzytongue_out
                wszyscy zgodnie orzekli, ze sukinia lepeij wyglada na zywo niz w necie-głownie
                dlatego ze nie widac tych kamyczkówsmile

czułam sie tak cudownie, ze nic nie było w stanie mi zmącić tego dniasmile
            • nionczka Re: no i ja tez po......... 12.07.07, 15:51
              Aparat moze i kiepski, ale jaka piekna panna mloda!!! Cudnie wygladalas! Wiecej,
              wiecej, wiecej...
              • mika9983 Re: no i ja tez po......... 12.07.07, 15:54
                ja protestuje ... żeby nam tu robić takiego smaka jednym zdjęciem ... my chcemy
                więcej my chcemy więcej
                • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 12.07.07, 16:14
                  mika9983 napisała:

> ja protestuje ... żeby nam tu robić takiego smaka jednym zdjęciem ... my chcemy
                  >
                  > więcej my chcemy więcej

kochana, nie chce dawac wam takiego chłamu jak ta jedna fotka,
                  w poniedziałek zamieszcze juz wiecej i to dobrej jakoscismile)

a tez nie chciałam sie ukrywac cały tydzien, skoro siedze na dupsku i nigdzie na
                  razie nie pojechalismysmile))
            • zwierzatko_mojej_mamy Re: no i ja tez po......... 12.07.07, 16:13
              a nie mówiłam, że piękna ? suspicious więcej, więcej - powtarzam za tłumem wink

czytała Pani o welonie ? suspicious

suwaczek
              • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 12.07.07, 16:15
                cztała, czytała i sie niezle usmiałamsmile
                chyba mi sie dowcip wyostrzył z okazji slubusmile

a podobno przed kosciołem powiedziałam (przed wejsciem na msze) powiedziała:

jedziemy z tym koksemsmile))))))))
                • zwierzatko_mojej_mamy Re: no i ja tez po......... 12.07.07, 16:17
                  niezły głupol big_grin

dawaj zdjęcia, nie zagaduj wink kiedy będą?
                  suwaczek
                  • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 12.07.07, 16:24
                    bede miec jutro juz od fotografa, postarali siesmile
                    jutro bede miec tez od kuzynki , ktora ma zaciecie i dobry sprzet smile

niesety od razu jedziemy i wrocimy w niedziele w nocy
                    wiec fotki na bank obiecuje w poniedziałeksmile)))

a tu jeszcze kiepscizna:

img524.imageshack.us/img524/1889/20070707038jj2.jpg
                    img341.imageshack.us/img341/1820/20070707044qy5.jpg
                    img529.imageshack.us/img529/336/20070707045ww4.jpg
                    img529.imageshack.us/img529/4039/dsc00010xi7.jpg
                    • mika9983 Re: no i ja tez po......... 12.07.07, 16:26
                      to ja od razu zamawiam fotka zbliżenie biżu koniecznie bransoletki
                      • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 12.07.07, 16:28
                        masz to jak w bankusmile))

fotograf zrobił mi piekne fotki dloni jak udaje ze gram na fortepianiesmile)
                        z naciskiem na udajesmile
                        a perełkowa branzolete kupił mi mężu w YES
                    • mika9983 Re: no i ja tez po......... 12.07.07, 16:27
                      pięknie wyglądaliście ... a mąż dumny i zdecydowany... mam nadzieje że o moim
                      po ślubie to samo będę mogła powiedzieć
                      • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 12.07.07, 16:29
                        oczywiscie ze tak!! jak mozesz myslec inaczejsmile
                    • mayagaramond Re: no i ja tez po......... 12.07.07, 16:31
                      Zdjecia co prawda nieostre, ale panna mloda jak najbardziejsmile
                      • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 11:27
                        beda dobre, ja juz bede miała dzissmile
                        • zuzia_8 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 11:33
                          salsa... draniu... obiecujesz te zdjęcia i obiecujesz a tu nic. zima nas
                          zastanie smile smile smile
                          • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 11:36
                            zuzia_8 napisała:

> salsa... draniu... obiecujesz te zdjęcia i obiecujesz a tu nic. zima nas
                            > zastanie smile smile smile

kochana, bede miała juz dzis, i bym je wrzuciła gdyby nie to ze wyjezdzamsmile

ale sesja była supe, licze ze bede miała co pokazac>

jak zawsze lecze na prawdziwe komentarze, ja nie z tych co to trzeba jej
                            słodzicsmile)))
                            • zuzia_8 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 11:38
                              po ostatnich wydarzeniach na forum chyba powinnysmy czuć się zawiedzione taką
                              postawą smile
                              • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 11:40
                                zuzia_8 napisała:

> po ostatnich wydarzeniach na forum chyba powinnysmy czuć się zawiedzione taką
                                > postawą smile
                                >

no wiesz-golinda juz nie ma gdzie poszalec, biedaczka, pozwole jej w moich
                                watkach sie wyzycsmile))

a swoja droga strasznie mnie kreci, która to laska jest na codzien FORUMOWICZKA
                                79 smile))))))))))

u mnie nie ma cenzury, przyjme wszystko na twarz (i na klate) mozecie byc
                                spokojne, nie doniose na was do adminasmile))))))))))))))))

conajwyzej wysle robakasmile)
                                • np1979 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 11:47
                                  ??? czy to o mnie chodzi czy mam jakąś paranoję? pozdrwink))
                                  • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 11:50
                                    np1979 napisała:

> ??? czy to o mnie chodzi czy mam jakąś paranoję? pozdrwink))

ale, jak to o Ciebie???
                                    jestes forumowiczka 79??
                                    czy moze robakiem? smile)))))))))))))))
                                    • np1979 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 11:53
                                      nie, robakiem nie, raczej laską no i te 79 mnie zmyliłowink))
                                      • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 11:54
                                        np1979 napisała:

> nie, robakiem nie, raczej laską no i te 79 mnie zmyliłowink))

smile)))))))))))))))))))))))))))

jestes uroczasmile))))))))))))))
                                  • zuzia_8 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 11:53
                                    nie - nie o ciebie chodzi.... chyba.
                                    pojawiła się tu taka forumowiczka79 (to jej nick tylko do obrażania innych)
                                    • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 11:54
                                      zuzia_8 napisała:

> nie - nie o ciebie chodzi.... chyba.
                                      > pojawiła się tu taka forumowiczka79 (to jej nick tylko do obrażania innych)
                                      >

raczej do scigania Golindy smile)))))))))
                            • kasia-k Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 11:41
                              > jak zawsze lecze na prawdziwe komentarze, ja nie z tych co to trzeba jej
                              > słodzicsmile)))

no to przygotuj się na DUUUUUUŻĄ dawkę cukru

ta amatorszczyzna wyglada świetnie
                              już nie moge sie doczekać tych profesjonalnych smile

super, super
                        • golinda Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 11:39
                          ślicznie wyglądałaś, stara ruro!
                          i paszczę masz ładną, taką w moim stylu - ostrą i zdecydowaną
                          ale ten brzuch.....no stara......hahaha! wink
                          • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 11:42
                            golinda napisała:

> ślicznie wyglądałaś, stara ruro!
                            > i paszczę masz ładną, taką w moim stylu - ostrą i zdecydowaną
                            > ale ten brzuch.....no stara......hahaha! wink

ooo, Trol sie odezwałsmile)))))))))))

no i jak tam? dobrze sie bawiłas jak Cie jakis babsztyl chciał dojechac???
                            ciekawe czemu mnie sie jeszcze nie dostało... za mało mnie chyba widac na tym
                            forum, chlip chlip

a brzuch to dobrze czy zle, bo wykropokowałassmile))))))))))))))
                            • golinda Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 11:55
                              no bawiłam się prawie wybornie smile

oj stanęłaś jakoś tak dziwnie i brzuch ci się wydął, to musiałam ci
                              dopieprzyć...

moja droga, kto jak kto, ale ja wszystko zauważę i wytknę ;-P
                              • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 12:03
                                no no , właśnie na to licze!
                                a potem jak juz mnie odwiedzisz to zrobimy sobie zapasy w kisielu żeby wyrównać
                                rachunkismile)

a ten brzuch to wiesz-bobu sie najadłam przed wyjściem do kościołasmile)))))))))
                                • golinda Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 12:04
                                  zapasy w kisielu?!?

już się nie mogę doczekać!!! myślisz, że Malinka się dołączy? wink
                                  • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 12:18
                                    golinda napisała:

> zapasy w kisielu?!?
                                    >
                                    > już się nie mogę doczekać!!! myślisz, że Malinka się dołączy? wink

no ba!!!
                                    specjalnie dla niej zrobimy kisiel malinowysmile))
                              • kamelia04.08.2007 oj golinda 13.07.07, 12:07
                                chyba sobie wzięłaś za bardzo do serca opinię o twoim rzekomym wredniactwie.
                                ;-DDDDD

choc szczerze przyznam, że wątek założony wczoraj sprawił, że mi szczęka
                                opadła. Zdążyłam cos złośliwego napisać autorce. Niektórym naprawde jad splywa
                                po pysku.
                    • kamelia04.08.2007 "a tu jeszcze kiepscizna", też wymysliłaś.... 13.07.07, 11:38
                      zeby każdy miał takie "kiepskie" zdjęcia.

wprawdzie jestem anty-welon, bo uważam, że firanki ładnie na oknach wygladają,
                      ale twój mi sie podobał, szczególnie mgiełka "zasłaniajaca" twarz.

To teraz pokaż te nie kiepskie zdjęcia....
                      • salsa.loca Re: "a tu jeszcze kiepscizna", też wymysliłaś.... 13.07.07, 11:46
                        kamelia04.08.2007 napisała:

> zeby każdy miał takie "kiepskie" zdjęcia.
                        >
                        > wprawdzie jestem anty-welon, bo uważam, że firanki ładnie na oknach wygladają,
                        > ale twój mi sie podobał, szczególnie mgiełka "zasłaniajaca" twarz.
                        >
                        >
                        > To teraz pokaż te nie kiepskie zdjęcia....

Kochana, z tym welonem to tak było, ze mnie pani w salonie namowiła, powiedziałą
                        ze akurat ten model bedzie lepiej z welonem...

to wziełam, bo mi za darmo dałasmile)))))))

w sueim to sie nawet ciesze, bo było kupe zabawy z firana na sesji, choc
                        przyznam sie ze generalnie tez jestem anty welon.

sciągnełam go na poczatku imrezy, po 1 tancu, moj wujek stwierdził ze pierwszy
                        raz widzi zeby panna młoda sama sobie sciagała welon na poczatku weselawink)))

ale suknie to ufajdałam zawodowosmile) głownie to przez ten sacer z koscioła na
                        Rynek i z rynku na salewink
                        • np1979 Re: "a tu jeszcze kiepscizna", też wymysliłaś.... 13.07.07, 11:49
                          tak, welon super i fajnie wyglądałaś z przysłoniętą twarzą (trochę to śmiesznie
                          brzmismile )a kiedy się odsłoniłaś?
                          • salsa.loca Re: "a tu jeszcze kiepscizna", też wymysliłaś.... 13.07.07, 11:51
                            np1979 napisała:

> tak, welon super i fajnie wyglądałaś z przysłoniętą twarzą (trochę to śmiesznie
                            >
                            > brzmismile )a kiedy się odsłoniłaś?

zrobilismy to tak
                            swiadkowa załozyła mi firane na twarz
                            i tak z Ojcem do ołtarza
                            potem mnie Tata pocałował i podał panu młodemu
                            KOtek odsłonił mi twarz, pocałował mnie i juz byłam bez welonu na paszczysmile))
                        • kamelia04.08.2007 Re: "a tu jeszcze kiepscizna", też wymysliłaś.... 13.07.07, 12:00
                          chciałabym pochwalić za pomysł zdjęcia welonu po pierwszym tańcu.
                          Jeszcze rozumiem, że niektóre chca welonu na slub, ale na wesle po jakiego
                          grzyba? Majta się toto w tańcach, wygląda nieelegancko.
                          Czasem panie w sklepach maja rację, twoja pani miała rację.

A w ogóle kto powiedział, że wszystko musi byc tak (zdjęcie welonu przez PM),
                          bo tak zawsze jest?

Suknia tez mi sie podobała, tego rodzaju fasony podobaja mi się.

Nadal czekam na zdjęcia profesjonalne, czy możesz je umieścić w nowym wątku, a
                          jeśli juz będa w tym, to oznacz ten post, to rzucę się do ogladania. Bitte.
                          • salsa.loca Re: "a tu jeszcze kiepscizna", też wymysliłaś.... 13.07.07, 12:17
                            kamelia04.08.2007 napisała:

> chciałabym pochwalić za pomysł zdjęcia welonu po pierwszym tańcu.
                            > Jeszcze rozumiem, że niektóre chca welonu na slub, ale na wesle po jakiego
                            > grzyba? Majta się toto w tańcach, wygląda nieelegancko.
                            > Czasem panie w sklepach maja rację, twoja pani miała rację.

tez wyszłam z takiego załozenia
                            mam sie dobrze bawic a nie mordowac poł nocy
                            dlatego wybrałam suknie lekka a welonu opzbyłam sie szybkosmile))
                            >
                            > A w ogóle kto powiedział, że wszystko musi byc tak (zdjęcie welonu przez PM),
                            > bo tak zawsze jest?
                            >

Nie wiem kto tak powiedział, ale powiem szczerze ze na ta czesc nie miałam
                            kompletnie pomysłu-wiec zrobiłam tak jak sie robi standardowosmile

> Suknia tez mi sie podobała, tego rodzaju fasony podobaja mi się.
                            >
                            > Nadal czekam na zdjęcia profesjonalne, czy możesz je umieścić w nowym wątku, a
                            > jeśli juz będa w tym, to oznacz ten post, to rzucę się do ogladania. Bitte.

umieszcze w nowym, zeby juz nie było bałaganusmile)

a tu sobie pogadajmy o tych nieprofesjonalnychsmile
            • dzidzia101 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 22:03
              Salsa, GRATULACJE!!!!! I wszystkiego co najlepsze..... smile))))
              Wygladalas super, ogolnie sliczna Mloda Para (lubie cukier tongue_out)
              Czekam na dalsze zdjecia.
              I bukiet super!! Czekam na zblizenia.
              Udanego wyjazdu!!
    • listek_a Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 11:47
      Gratuluje!!! Wszystkiego najlepszego! Piekna ale to naprawde piekna Mloda
      Para!!!
      • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 11:52
        listek_a napisała:

> Gratuluje!!! Wszystkiego najlepszego! Piekna ale to naprawde piekna Mloda
        > Para!!!

Powiem mężowi o tym-bo on mysli ze po slubie koniec szlabanu na KIT KATY ,a tu
        niesodziankasmile))
        • malutenka5 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 12:01
          > Powiem mężowi o tym-bo on mysli ze po slubie koniec szlabanu na KIT KATY ,a tu
          > niesodziankasmile))
          Jak Ci się udało zrobić szlaban na słodkości? Mój N. wcina bez opamiętania, a później marudzi, że mu brzuszek się zaczął robić big_grin
        • adrianna79 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 12:02
          dziewczyno, dobrze wiesz ze pieknie wygladalas, to po co te komentarze w
          stylu "kiepscizna." czy czujesz sie malo doceniona? nie powinnas. zamiast
          postow " mam zdjecia, ale nie pokaze" zabierz sie do roboty i je wklej.
          czy ta sukienka nie byla ciezka. jakos tak mi sie wydaje.. rowniez czy bylo
          tobie wygodnie miec te koronke wokol szyji. wyglada bardzo niewygodnie - jakby
          ciebie cos dusiolo. rowniez dlaczego wybralas zeby twoi swiadkowie szli za toba
          w kosciele? wedlug mnie to jakies dziwne rozwiazanie. pozdrawiam.
          • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 12:28
            ale kiepscizna to było do jakosci fotek, robionych jakims badziewiemsmile))))))))

nie czuje sie jak kiepscizna i dlatego u mnie w watkach można sie wyzywać, bo ja
            mam poczucie swojej wartosci i sie nie obruszam jeśli ktos widzi mnie inaczej smile))

mam fotki, ale sa na prawde kiepskie i mało na nich widac
            chce pokazac zdjecia od fotografa oraz zdjecia od ludzi z lepszymi aparatami,
            niz komórka i aparat ku[iony na alegro za 200 złsmile))

Powiem ci ze suknia jest super lekka
            nawet z podpiętym trenem
            tańczyłam w niej do 6 rano
            tańczyliśmy tez duzo salsy, i może nie dało sie zrobić wszystkich figur, ale
            bardziej na fryzurę niż na sukniesmile)
            ta koronka jest bardzo miękka wiec nie drapie w szyje
            poza tym pani w salonie zrobiła mi taki bajer na moja prośbę i sama obroże na
            szyje zmniejszyła-przez co nie było za wysoko i nie skracało szyi
            jest to lekkie i wygodne, koronka jest na cienkiej siateczce i nie rpzeszkadza
            miałam tam luz i nie dusiło, nawet nie obcierałosmile

co do świadkow, to chciałam tak, bo chciałam ołaczyc dwie rzeczy
            z jednej strony odoba mi sie jak Ojciec prowadzi PM, a z drugiej podoba mi sie
            tzw orszak, ktory z kolei jest blizszy Polskiej kulturze
            orszak czyli wszyscy swiadkowie i para młoda wchodza do koscioła razem
            ja chciałam miec orszak ale chciałam miec i Tate rowadzacego mnie do ołtarza smile)

no i gdy ma sie suknie z trenem i długi welon to posiadanie z tyłu swiadkowiej
            bardzoooooo pomaga
            moja swiadkowa spisała sie wspaniale
            załozyła mi welon na twarz, rozkłozyła welon i tren i to było cudowne i rpaktycznesmile
            • adrianna79 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 12:36
              no dobra... juz nie moge sie doczekac tych fotek zeby wszystko ocenic.... :-
              )... na mnie pora by spadac do pracy.... buzka!
              • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 12:39
                adrianna79 napisała:

> no dobra... juz nie moge sie doczekac tych fotek zeby wszystko ocenic.... :-
                > )... na mnie pora by spadac do pracy.... buzka!

a ja dzis w domu siedze, i szykuje nas do wyjazdu, mąz musiał isc do pracytongue_out

a ja wolnesmile)

to miłego dnia w pracysmile
            • mayagaramond Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 12:45
              alsa.loca napisała:

> ale kiepscizna to było do jakosci fotek, robionych jakims badziewiemsmile))))))))

Jak ktos umie robic zdjecia, to i z "malpa" sobie poradzi. Tak jak w tym
              dowcipie "Ale pan dobrze gotuje, musi miec Pan dobre garnki"smile

> nie czuje sie jak kiepscizna i dlatego u mnie w watkach można sie wyzywać, bo
              > a mam poczucie swojej wartosci i sie nie obruszam jeśli ktos widzi mnie
              >inaczej :

Co masz na mysli "wyzywac sie"? Czy wiesz, ze sa osoby, ktore naprawde maja
              problemy ze swoja figura/wygladem i wyzywanie sie na nich moze miec oplakane
              skutki? Pewnie, ze komentarze "ale masz brzuch" Cie rozsmieszaja, bo go nie masz
              i powodow do przejmowania sie takimi komentarzami tym samym tez nie.
              • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 12:51
                mayagaramond napisała:

> > nie czuje sie jak kiepscizna i dlatego u mnie w watkach można sie wyzywać
                > , bo
                > > a mam poczucie swojej wartosci i sie nie obruszam jeśli ktos widzi mnie
                > >inaczej :
                >
                > Co masz na mysli "wyzywac sie"? Czy wiesz, ze sa osoby, ktore naprawde maja
                > problemy ze swoja figura/wygladem i wyzywanie sie na nich moze miec oplakane
                > skutki? Pewnie, ze komentarze "ale masz brzuch" Cie rozsmieszaja, bo go nie mas
                > z
                > i powodow do przejmowania sie takimi komentarzami tym samym tez nie.
                >
                >

kochana, spokojnie, ja mowie o sobie, nie o innychsmile
                wiem ze nie mam brzucha, wiec jak ktos mi pisze cos takiego to sie smieje
                ale mam inne "problemy" ktorych nie widac na fotkach slubnych , ale widac gdy
                zaliczam toples na plaży
                czy mam sie tym rpzejmowac
                ???

np z okresu dojrzewania zostały mi rozstepy na udach
                udało mi sie przez lata kuracji je ograniczyc i zmniejszyc ale i tak zostana
                albo małe piersi, bez wyrazu
                no i co??
                myslsiz ze jak dziewczyna szczupła to jej ciało wyglada jak z okładki czasopizma
                grunt to kochac siebie
                a tak jak w magazynie to zadna laska nie wyglada
                polecam Ci fotki Kate Mos zrobione na ulicy i do reklamy
                to nie ta sama kobieta

prawdziwe kobiety to takie jak My tu wszytskie na forum
                a w gazetach to masz twory photoshopu

jedna ma duza pupe, inna, małe piersi, jeszcze inna masyne biodra lub rozstepy

i K..ur..wa CO Z TEGO????????????

>
                >
                >
                >
                • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 12:54
                  salsa.loca napisała:

> prawdziwe kobiety to takie jak My tu wszytskie na forum
                  > a w gazetach to masz twory photoshopu
                  >
                  > jedna ma duza pupe, inna, małe piersi, jeszcze inna masyne biodra lub rozstepy
                  >
                  >
                  > i K..ur..wa CO Z TEGO????????????
                  >

No i właśnie nic z tego ... i tak jesteśmy najpiękniejsze ... przynajmniej dla
                  naszym N/M - dla mnie to jest najważniejsze
                  buziaki
                • mayagaramond Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 13:10
                  > jedna ma duza pupe, inna, małe piersi, jeszcze inna masyne biodra lub rozstepy
                  >
                  >
                  > i K..ur..wa CO Z TEGO????????????

Salsa, to bardzo dobrze, ze tak myslisz, ja tez. Ale naprawde sa osoby z takim
                  kompleksami, ktore krytyke bardzo zle znosza, to moze miec rozne przyczyny, ale
                  zaden ze mnie psycholg i nie chce sie na ten temat rozwodzic. Moj chlopak
                  studiowal na Wyzszej Szkole Pegagogicznej i tam profesorowie tak potrafili cie
                  zjechac na zajeciach albo na egzaminach koncowych (w Niemczech musisz zdac
                  egzamin panstwowy, najpierw 1. potem 2.), ze ludzie choc mieli wszystkie
                  zaliczenia nie podchodzili ze strachu (!!!) do egzaminow a kilkoro wyskoczylo z
                  12 pietra...
                  Ja mialam tez na studiach taka pania, ktora cie z blotem zmieszac potrafil. Tez
                  bylam zdanie, ze ona ma racje, bo ludzie sie nie przygotowywuja do zajec, robia
                  podstawowe bledy gramatyczne itp. Dopoki nie dowalila sie do mnie w ostatnim
                  semestrze, nie wiem czy zapomniala wziac Prozac czy cos, ale przez 45 minut ja
                  stalam na srodku, bo prowadzilam zajecia, a ona sie wyzywala. I wierz mi, ze nie
                  miala powodu, bo bylam super przygotowana i byl to 3 tydzien z rzedu jak je
                  prowadzilam.
                  • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 13:24
                    mysle, ze w sytuacjach ktore opisujesz nalezy raczej rpacowac nad soba niz nad
                    otoczeniem
                    chodzi tu oto, aby budowac wewnetrzna siłe i poczucie własnej wartosci
                    aby nikt nie mogł cie wpedzic w trach i kompleksy

tego typu problemy nie wynikaja z zewnetrzynych problemów, ale z tego ze taka
                    osoba w srodku jest dosc mocno zagoniona i zaszczuta swoimi własnymi myslami

tez miałam ostre studia i duzo stresu (prawo) ale odpowiednie myslenie podouje
                    ze umiesz sie dociac od takiej nagonki
                    i prania mozgu

mam kolezanki ktore nie sa zbyt urodziwe ale rpzez swoja pewnosc siebie sa
                    bardzo atrakcyjne dla mezczyzn i nie moga sie opedzic
                    z twarza bardzo rpzecietnaą i rozmiarem 42

mam tez kolezanke ktora wyglada jak gwiazda filmowa, jesli piekna i inteligentna
                    ale rpzez swoje niskie poczucie włsnej wartosci a ma okropnego faceta,
                    brzydkiego i małego a do tego złosliwego i chamskiego wobec niej
                    płacze rpzez niego i cierpi , ale mowi ze nikt inny jej nie zechce!!!!
                    • mayagaramond Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 13:33
                      salsa.loca napisała:

> mysle, ze w sytuacjach ktore opisujesz nalezy raczej rpacowac nad soba niz nad
                      > otoczeniem
                      > chodzi tu oto, aby budowac wewnetrzna siłe i poczucie własnej wartosci
                      > aby nikt nie mogł cie wpedzic w trach i kompleksy

Kompleksy to bardzo zlozona sprawa, nie kazdy np. zostal poblogoslawiony madrymi
                      i wspierajacymi rodzicami, sa tacy, ktorzy swoja ciagla krytyka i wymaganiami
                      wpedzaja wlasne dzieci w depresje.

Poza tym nikt nie ma prawa wyzywac kogos innego od glupkow przy pelnej sali
                      wykladowej! Jak student sobie nie radzi, to sie go zaprasza na rozmowe. Tak jak
                      zaden normalny szef nie nawymysla ci od debili przy reszcie pracownikow, a jesli
                      tak robi to jego "miekkie kompetencje" sa zadne i nie nadaje sie na szefa!

> mam kolezanki ktore nie sa zbyt urodziwe ale rpzez swoja pewnosc siebie sa
                      > bardzo atrakcyjne dla mezczyzn i nie moga sie opedzic
                      > z twarza bardzo rpzecietnaą i rozmiarem 42

Bardzo dobry przyklad, ale poczucie wlasnej wartosci tez nie bierze sie z nikad.
                      Podejrzewam, ze wyrosly w zdrowym srodowisku, mialy madrych rodzicow, ktorzy
                      je wspierali.
                      • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 13:37
                        niestetey, masz racje
                        to rodzice w duzej mierze sa winni tego, ze ludzie sa totalnie pogubieni w zyciu
                        podejrzewam ze te osoby, ktore lubuja sie w wyzywaniu innych
                        to są własnie ofiary wychowania
                        i osoby o głebokim wewnetrznym zakompleksieniu

jednak swiadomosc tego, ze cos jest z nami i nie tak i ze trzeba to zmienic to
                        juz połowa sukcesu
                        nikt nie mowi ze ma byc łatwo, ale nie ma innej drogi
                        jak swiadoma praca nad sobą
                  • golinda Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 13:26
                    no co wy z tym brzuchem?
                    przeciez zartowałam, kretynki! smile)) (zaraz dostane za kretynki, hihihi)

idę się przelecieć wkoło budynku, bo mi jakaś napisała, żebym pobiegała, bo mam
                    co zrzucić, hihi
                    • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 13:30
                      no to już golinda do biegania ty patyczku jeden!!! zaraz dostanę robala hihi
                    • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 13:31
                      golinda napisała:

> no co wy z tym brzuchem?
                      > przeciez zartowałam, kretynki! smile)) (zaraz dostane za kretynki, hihihi)
                      >
                      > idę się przelecieć wkoło budynku, bo mi jakaś napisała, żebym pobiegała, bo mam
                      >
                      > co zrzucić, hihi

oj, nie jak mogłas mnie nazwac kretynką, teraz sie w sobie zamknę, znienie nika
                      i bede Cie napsatowac jakims ciekawym watkiemsmile))))

i koniecznie sie odchudz ty grubasie!!
                      jak wogole Twoj mąż moze na Ciebie patrzec?!

daj spokoj z tymi bzdetami
                      ja nie lubie biegac
                      wole taniectongue_out
                      mozna krecic tyłkiem i wyrywac facetów na chatesmile)
                      • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 13:33
                        Salsa jak już będziesz miała te zdjęcia to chyba będiesz musiała założyć dla
                        nich nowy wątek bo już mi się nie chce strony przewijać do dołu żeby zobaczyć
                        coście za głupoty dopisały smile))))
                        • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 13:34
                          mika9983 napisała:

> Salsa jak już będziesz miała te zdjęcia to chyba będiesz musiała założyć dla
                          > nich nowy wątek bo już mi się nie chce strony przewijać do dołu żeby zobaczyć
                          > coście za głupoty dopisały smile))))

oto mi własnei chodziło
                          prosze, nie uciekaj jeszcze, popiszmy troche, zeby sie druga strona zrobiła
                          wtedy wciepne te foty i obejrza je tylko najwytrwalsze
                          porzucamy sobie wtedy miesem, bedzie fajnie , zobaczyszsmile
                          • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 13:35
                            już się cieszę na samą myśl o rzucaniu w ciebie mięsem
                            • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 13:37
                              mika9983 napisała:

> już się cieszę na samą myśl o rzucaniu w ciebie mięsem

poprosze młodymi piersiami, dobrze robia na ceresmile)
                              • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 13:39
                                jeśli moje małe A Cię zadowoli to proszę bardzo... myślę że N się nie obrazi że
                                obiecuje że jego Maluchami tu będę rzucać
                                • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 13:40
                                  mika9983 napisała:

> jeśli moje małe A Cię zadowoli to proszę bardzo... myślę że N się nie obrazi że
                                  >
                                  > obiecuje że jego Maluchami tu będę rzucać

haha
                                  spoko, moje Maluchy z Twoimi pewnie razem beda wygladały jak "prawie piersi"smile

zobacz, kochana, zaraz osiagniemy druga stronesmile

czytasz w drzewku czy masz wszystkie rozwieniete?
                                  • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 13:41
                                    czytam w drzewku...
                                    te "prawie piersi" świetne smile))))
                                    • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 13:43
                                      mika9983 napisała:

> czytam w drzewku...
                                      > te "prawie piersi" świetne smile))))

ja tez w drzewkusmile

wiesz co-mozemy te zkompensowane piersi pożyczać raz mojemu Męzowi raz dwojemu
                                      niech sie chłopaki troche pociesza
                                      a nie tak-całe zycie na pustyni biustowejsmile))
                                      • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 13:44
                                        zapytam zapytam pewnie się chłopisko ucieszy smile)))) choć on moje maluchy tak
                                        kocha....
                                        • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 13:47
                                          mika9983 napisała:

> zapytam zapytam pewnie się chłopisko ucieszy smile)))) choć on moje maluchy tak
                                          > kocha....

jak sie kiedys mojego zapytałam czy nie zaluje ze nie mam wiekszych piersi to mi
                                          poweidział ze dzieki nim moze spac spokonnie bo wie ze go w nocy biustem nie
                                          uduszesmile))

poczciwy jest, prawda??

zreszta, on jakis jest "nie teges", bo jego wczesniejsza laska miała piersi
                                          mniejsze od moich (!!!) a jeszcze wczesniejsza miała takie zezowate, co jej pod
                                          pachy patrzyły

wiec on chyba lubi takie cyckowe niedorobywink))
                                          • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 13:50
                                            Mojemu też rozmiar nie przeszkadza, tzn. lubi takie kształtne biuściki, nie
                                            znosi "patrzących pod pachy" i "zwisających na brzuch" (co mojemu nie grozi)...
                                            a tak w ogóle to chyba bardziej go kręcą moje pośladki
                                            • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 13:56
                                              urok małych piersi-brak zwisówsmile

choc dziewczyny z biusciastego forum twierdza ze zadne nie beda widsiały ejsli
                                              sie nosi dobry stanik

ja dzieki nim przerzuciłam sie na 65 DD i 60 E smile))

od razu uprzedzam, to mały biust
                                              • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 13:59
                                                też czytałam to forumsmile))) jak na razie nie stosowałam tamtych rad ale przed
                                                ślubem na pewno jeszcze się dokładnie wymierze i pewnie też to zmieni moje
                                                spojrzenie na mój własny biust w kwestii rozmiaru
                                              • kasia-k Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 14:06
                                                salsa.loca napisała:

>
                                                > 65 DD i 60 E smile))
                                                >

co racja to racja smile
                                                micha rośnie wraz ze zmniejszaniem się obwodu pod nią smile

też nosiłam zawsze B ale po przeczytaniu w jaki sposób dobiera się stanik
                                                okazało się że 75C jest na mnie idealne smile
                                                • golinda Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 14:21
                                                  kasia-k napisała:

> salsa.loca napisała:
                                                  >
                                                  >
                                                  > >
                                                  > > 65 DD i 60 E smile))
                                                  > >
                                                  >
                                                  > co racja to racja smile
                                                  > micha rośnie wraz ze zmniejszaniem się obwodu pod nią smile
                                                  >
                                                  > też nosiłam zawsze B ale po przeczytaniu w jaki sposób dobiera się stanik
                                                  > okazało się że 75C jest na mnie idealne smile
                                                  >
                                                  >

i już mam powód, żeby cię nie lubić wink
                                                  • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 14:27
                                                    Golinda ty masz powód żeby jej nie lubić?? to co my z Salsą mamy
                                                    powiedzieć?? "Dawać mięso!!!!!
                                                  • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 14:30
                                                    mika9983 napisała:

> Golinda ty masz powód żeby jej nie lubić?? to co my z Salsą mamy
                                                    > powiedzieć?? "Dawać mięso!!!!!

w Golinde bedziemy rzucac wieprzowina!!!!!!!!!!

gdyby Kasia-k zeszłą do mojego obwodu musiałby miec miskę 65E lub 60 F

wrrrrrrrrrrrrrrrr
                                                  • golinda Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 14:34
                                                    e tam, po ciąży sobie zrobie plastikowe silikony smile
                                                  • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 14:35
                                                    Golinda tylko koniecznie takie do pasa
                                                  • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 14:35
                                                    i to taką wieprzowiną z włośnicą a nie jakąś taką byle jaką
                                                    o rany 65 F Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
                                                  • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 14:44
                                                    oswiadczam, ze osiagnełysmy druga stronesmile)

Biedna Golinda-jak ta jej koronowana głowa bedzie wygladała w gustownym tatrzesmile)

ej, Golinda, nie masz nas dosyc?
                                                    bo sobie tu jezdzimy bez opamietaniasmile)
                                                  • golinda Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 14:49
                                                    salsa.loca napisała:

> oswiadczam, ze osiagnełysmy druga stronesmile)
                                                    >
                                                    >
                                                    > Biedna Golinda-jak ta jej koronowana głowa bedzie wygladała w gustownym
                                                    tatrze:
                                                    > ))
                                                    >
                                                    >
                                                    > ej, Golinda, nie masz nas dosyc?
                                                    > bo sobie tu jezdzimy bez opamietaniasmile)

kur..! tępam chyba, ale nie wiem o co chodzi!
                                                    tłumaczyć mi tu natychmiast!
                                                  • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 14:52
                                                    doszłyśmy do wniosku z salsą że na taką wstręciuche jak ty to będziemy rzucać
                                                    wieprzowine
                                                  • golinda Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 14:53
                                                    aaa.....przeczytałam "teatrze" zamiast "tatrze"
                                                    goopie! "tatarze" się pisze!
                                                  • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 14:56
                                                    goopia "tatrze" czyta się tatarze a nie teatrzesmile))))))
                                                  • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 14:59
                                                    golinda napisała:

> aaa.....przeczytałam "teatrze" zamiast "tatrze"
                                                    > goopie! "tatarze" się pisze!

cicho baby!!!!

ja mam dysklawiature, wytarly mi sie litery a niestety musze torche widziec
                                                    litery na klawiszach

pisze na niej jak debilka
                                                    przyznaje
                                                    ale mąź już mi szuka nowej

i tatar bedzie oprawny jak cholerasmile)

nie uwazacie ze fajnie sie mowi o swoim facecie MĄŻ?!
                                                  • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 14:53
                                                    golinda napisała:

> salsa.loca napisała:
                                                    >
                                                    > > oswiadczam, ze osiagnełysmy druga stronesmile)
                                                    > >
                                                    > >

chodziło mi oto, ze juz jest druga strona watkusmile

na ktorej zreszta mnie bija, juz dwie laski, ale sie nie dajewink)))
                                                    ]
                                                    osmieliłam sie powiedziec, ze mi sie cos tam nie podobało i wyszłam na
                                                    zazdrosnice i złosliwą głupia brzydulesmile))

a do teog jestem jakas niewyrażna bo nikt mnie nie zapamietłsmile)))))))))

hahahaha
                                                    super, lubie takie klimaty

> > Biedna Golinda-jak ta jej koronowana głowa bedzie wygladała w gustownym
                                                    > tatrze:
                                                    > > ))
                                                    > >
                                                    > >
                                                    > > ej, Golinda, nie masz nas dosyc?
                                                    > > bo sobie tu jezdzimy bez opamietaniasmile)
                                                    >
                                                    > kur..! tępam chyba, ale nie wiem o co chodzi!
                                                    > tłumaczyć mi tu natychmiast!
                                                    >
                                                    >

chodzi mi oto czy nie masz nas dosyc, bo Cie nazwałam koronowana głowa, a to juz
                                                    chyba gdzies byłosmile)))
                                                  • kasia-k kochana ........... 13.07.07, 15:00
                                                    moge cię pocieszyć ...........
                                                    jak się mierzę to NIESTETY wychodzi mi 80B sad

tak to jest jak się przytyje ponad 10kg
                                                    w cyckach też musi przybyć

ale przy moim wystającym brzuchu niestety tego C nie widać

zawsze byłam deska
                                                    o nieusztywnianym staniku mogę zapomnieć, bo wtedy i A brzydko się układa
                                                    ale znalazłam super bardotkę INES firmy Sanpelegrino (chyba) i od razu kupiłam
                                                    hurtem smile
                                                    i teraz moge się chwalić że mam C
                                                    smile

więc myślę że jakbyś mnie zobaczyła to byś mnie (z cyckowego powodu) BARDZO
                                                    polubiła
                            • golinda Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 13:39
                              no no!
                              ja mam pierwszeństwo w rzucaniu mięsem!
                              • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 13:41
                                golinda napisała:

> no no!
                                > ja mam pierwszeństwo w rzucaniu mięsem!

to wez koniecznie na ten zlot swoja korone ze ślubu, zebysmy wiedziały kto tu
                                rzadzi!! wink
    • shellerka Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 14:20
      jestem bardzo ciekawa co takiego wynalazlas, co ci sie nie podobalo w zdjeciach
      elborn. Bo ona w porownaniu do Ciebie wypadła olśniewająco i naprawdę szczerze
      mnie to nurtuje. Jeśli nie masz ochoty wypowiadać się tutaj, to przeslij mi
      prosze odpowiedz na maila gazetowego. Proszę. Dziękuję. Nie doszukuj sie tu
      zlosliwosci. NAprawde mi na tym zalezy.
      • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 14:30
        teraz Salsie się dostanie hihi no dawaj stara WIącej MOCY
      • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 14:42
        rozumiem, ze "w porównaniu do mnie" oznacza, ze mój ślub CI sie nie podobał, czy
        tez ja wygladałam nie halo? jesli mozna to oczywiscie ocenic po kuilku fotkach z
        telefonu komorkowegosmile)
        ale ok, masz do tego rpawo, gdybysmy wszyscy byli tacy sami i odobałyby nam sie
        te same slubu, to swiat byłby nudnysmile absolutnie nie uwaza, ze jesli komus sie
        cos nie podoba, to od razu musi byc złosliwy albo zazdroasny, wiec spokojnie,
        nie posadzam Cie otosmile

moi goscie byli oczarowni, ludzi ktorzy tłumnie stali wokół naszego auta chyba tezsmile

ale do rzeczy:
        (mam nadzieje ze Elborn tego nie przeczyta, bo jednak kazdy ma prawo do swojego
        slubu i nie chce zeby komus było przykro, ale tez nie sadze zeby była osoba,
        ktora bedzie sie rpzejmowac moimi słowamismile)

nie opdobał mi sie orszak, Ci rycerze na koniach , te konie z srebrnych uszach,
        a za tym kareta z innej epoki-pomieszanie z oplataniem, taki kicz troche-rycerze
        średniowieczni a kareta barokowa, jak kwiatek do kożucha
        wogole nie lubie takich atrakcji na slubach, to nie teatrzyk

kolejne to dodatki do sukni
        model taki zobowiązuje do dyskrecji i elegancji
        a tu widzimy tandetne kolczyki, białe rajtki , welon z lamówka,
        nie podoba mi sie suknia, ale to juz wynika tylko z moich upodoban, poza ty
        widac szwy na materiale
        nie podoba mi sie fryzura-w zestawieniu akurat z Uroda PM daje efekt paris hilton
        no i na koniec-dlaczego PM młody ma kwiatek i chusteczke?? okropne
        nie podobaja mi sie sztuczne ognie na torcie, tego sie juz nie robi od lat
        dlaczego w Polsce panuje przekonanie ze nie mozna dla anglików zrobić polskiego
        wesela, tylko trzeba robic wszystko na zachodnia nute-bo co?? bo Polskie to be,
        a angielskie to cacy?
        śmiać mi sie chce jak czytam komentarze o tym ze to nareszcie cos eleganckiego i
        z klasa bo w stylu angielskim
        w Krakowie Anglicy są synonimem brudasów i łobuzów, bo to co wyczyniają w naszym
        mieście na swoich wypadach weekendowych doprowadza nas do szału, sami maja
        brudny kraj, wiec po co chcą nam jeszcze zarzygać Kraków?!

i co, cieszysz sie ze ze mnie to wyciągnęłaś??

przepraszam do razu Elborn gdyby kiedyś to przeczytała
        to Był jej ślub i dla niej powinien być piękny
        nie chciałam tego pisać, ale skoro mnie tu koleżanka na moim terytorium rposi to
        prosze bardzo

reasumując-na forum widziałam kilka ślubów które mnie urzekły, ale ten niestety
        do nich nie należy.

mam nadzieje ze na tym możemy zakończyć, bo nie chce żeby było nieprzyjemnie
        • shellerka Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 14:57
          Mysle ze mialas ochote to napisac publicznie, ja prosilam zebys przeslala mi
          odpowiedz na maila smile Fakt ze anglicy przyjezdzaja do Krakowa, Poznania czy
          Warszawy. Ale gdzie znajdą takie tanie piwo i łatwe panny? Mam wielu znajomych
          anglików, a moja siostra wychodzi za jednego za mąż i ostatnią rzeczą którą mogę
          o nich powiedzieć to że są brudasami. Myślę że zwyczajnie pozazdroscisz elborn
          pompy , przystojnego narzeczonego (nie czerwonego hi hi) i pięknej okolicy (ta
          odrapana rudera za wami wygląda okropnie)
          • olimpia_b81 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:00
            no nie brudasy sa niezniemskie z nich!mieszkam na wyspach i takiego syfu w zyciu nie widziala!smile
          • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:00
            shellerka napisała:

> Mysle ze mialas ochote to napisac publicznie, ja prosilam zebys przeslala mi
            > odpowiedz na maila smile Fakt ze anglicy przyjezdzaja do Krakowa, Poznania czy
            > Warszawy. Ale gdzie znajdą takie tanie piwo i łatwe panny? Mam wielu znajomych
            > anglików, a moja siostra wychodzi za jednego za mąż i ostatnią rzeczą którą mog
            > ę
            > o nich powiedzieć to że są brudasami. Myślę że zwyczajnie pozazdroscisz elborn
            > pompy , przystojnego narzeczonego (nie czerwonego hi hi) i pięknej okolicy (ta
            > odrapana rudera za wami wygląda okropnie)

jasne
            oczywicie
            sorki, nie bede udowadnieac, ze nie jestem wielbładem
            duzo wyniosłas z mojej wypoiedzy

gratuluje kontaktu z własnym mozgiem

nie wiem czego mogłabym komukolwiek zazdroscic, ale amsz racje zazdrosc mi az
            czache grzeje

smile)))))
            • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:01
              Salsa to ty naprawde nie jesteś wielbłądem ???? nie wierze
              • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:02
                mika9983 napisała:

> Salsa to ty naprawde nie jesteś wielbłądem ???? nie wierze

cicho!!]

jestem, ale jak schowam kopyta i przyklepei siersc to mozna sie pomyslicsmile))
                • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:04
                  a mąż już zauważył że jesteś wielbłąbem czy on też przypudrowany dwugrarbny że
                  po nim nie widać??
                  • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:06
                    mika9983 napisała:

> a mąż już zauważył że jesteś wielbłąbem czy on też przypudrowany dwugrarbny że
                    > po nim nie widać??

ooo, zeby tylko

moj maz pochodzi ze słoniowatych, wyobraz sobie co sie bedzie działo jak
                    zamiescze na forumie fotosy naszych dziecismile))
                    • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:30
                      wiesz co ja właśnie przeczytałam w tym wątku że 3500 za suknie to
                      jest "przecietna cena" za suknie (to była cytata) i się normalnie chyba zaraz
                      wkurze i komuś tu rzucę takim wieprzem ... moja kosztowała 1000 to już chyba
                      gorzej być nie może
                      • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:32
                        mika9983 napisała:

> wiesz co ja właśnie przeczytałam w tym wątku że 3500 za suknie to
                        > jest "przecietna cena" za suknie (to była cytata) i się normalnie chyba zaraz
                        > wkurze i komuś tu rzucę takim wieprzem ... moja kosztowała 1000 to już chyba
                        > gorzej być nie może

eeeee
                        To kochana Twoj slub bedzie jak ze śmietanika a nie jak z bajki
                        a buty to za ile masz?/
                        a maz garniaczek za jaka sumke kupił??

co ty tu robisz stara miotło-nie masz kasy an suknie, najlepej za 20 tysiaków,
                        to wynocha!!
                        • golinda Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:33
                          salsa.loca napisała:

> > eeeee
                          > To kochana Twoj slub bedzie jak ze śmietanika a nie jak z bajki
                          > a buty to za ile masz?/
                          > a maz garniaczek za jaka sumke kupił??
                          >
                          > co ty tu robisz stara miotło-nie masz kasy an suknie, najlepej za 20 tysiaków,
                          > to wynocha!!

miotło!!!
                          hahaha!
                          • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:35
                            no że miotło to rozumiem ale że zaraz stara...
                        • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:34
                          no właśnie tak myślałam przenosze się do podziemia i tam będę slinić się swoim
                          jadem na te panienki co mają ślub jak z bajki
                          • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:35
                            mika9983 napisała:

> no właśnie tak myślałam przenosze się do podziemia i tam będę slinić się swoim
                            > jadem na te panienki co mają ślub jak z bajki

taaa
                            ja musze sie rpzeniesc tam z Toba-niesetty moja keicka tez była ejszcze za tania
                            choc jak dawałam za nie tule kasy to mi prawie serce klękło

no i ten moj jezyk mało kobiecy i wolgarny-to dlatego ze prawnicy to złodzieje i
                            duzo ppija
                            • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:37
                              Salsa bo jak wielbłąd ma być kobiecy nie rób mi tutaj żadnych modyfikacji
                              genetycznych
                              • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:40
                                zaraz wychodzę z pracy i jade kupić buty do sukni z moim N. więc miłego wyjazdu
                                Ci życzę wielbłądzico i zaraz jak wrócisz wklejaj te zdjęcia szybciutko a my tu
                                z golindą przygotujemy tatarka jak ta lala żeby ci było w nim do twarzy (hehe)
                                • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:42
                                  ale jak juz wkleje to napiszcie mi ze ładne, bo inaczej sie załamie i bedziecie
                                  musiały mnie pomscicsmile)
                                  • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:43
                                    łapówki przyjmuję od godziny 16 kiedy wychodzę z pracy
                                    to a propos tego że mamy napisać że ładne
                                    więc szykuj kopertke
          • golinda Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:05
            shellerka napisała:

> Myślę że zwyczajnie pozazdroscisz elborn
            > pompy , przystojnego narzeczonego (nie czerwonego hi hi) i pięknej okolicy (ta

ale z ciebie głupia pi...!
            co to za wycieczki osobiste?!? jakieś komentarze względem męża Salsy?!?
            to jest dopiero chamstwo i prostatctwo!

wątpię, żeby Salsa miała czego zazdrościć Elborn, bo jest piękną brunetką, a
            nie blond lalą bez wyrazu (to nie był komentarz do kogokolwiek)
            a ta pompa - taaa....wiejskim dziewuchom zawsze takie szopki się podobają!

wku.....ś mnie nieziemsko tym tekstem na temat meża!

p.s. anglicy są tragiczny - najczęściej rudzi i piegowaci...
            • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:10
              golinda napisała:

> shellerka napisała:
              >
              > > Myślę że zwyczajnie pozazdroscisz elborn
              > > pompy , przystojnego narzeczonego (nie czerwonego hi hi) i pięknej okolic
              > y (ta
              > > odrapana rudera za wami wygląda okropnie)
              >
              > ale z ciebie głupia pi...!
              > co to za wycieczki osobiste?!? jakieś komentarze względem męża Salsy?!?
              > to jest dopiero chamstwo i prostatctwo!
              >
              > wątpię, żeby Salsa miała czego zazdrościć Elborn, bo jest piękną brunetką, a
              > nie blond lalą bez wyrazu (to nie był komentarz do kogokolwiek)
              > a ta pompa - taaa....wiejskim dziewuchom zawsze takie szopki się podobają!
              >
              > wku.....ś mnie nieziemsko tym tekstem na temat meża!
              >
              > p.s. anglicy są tragiczny - najczęściej rudzi i piegowaci...
              >
              >
              >

hahahahahahah
              hahahahahahahh
              buahahahahaha
              o matko

Golinda to MOja dziewucha!!

Ty ale nie zarejestrowałam swoim rpzezartym przez zazdrosc mozgiem
              tego tekstu ze moj Mąż jest nie teges

ej sorki, no ale jakbym miała takiego pana jak ten na zdjeciu E, jedno oko na
              maroko drugie na kłakaz tobym tak nie galopowała w komentarzach
              moj rpzynajmniej nie ejst w wieku mojego tatusiasmile))

dobra teraz ja zrobiłam sobie wycieczke osobista, ale powalił mnie ten tekst

a ta rudera to fragmetn zabytkowej ulicy grodzkiej w krakowie, widac ktos mało
              sie znam na architekturze
            • olimpia_b81 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:12
              golinda napisała:

> wątpię, żeby Salsa miała czego zazdrościć Elborn, bo jest piękną brunetką, a
              > nie blond lalą bez wyrazu (to nie był komentarz do kogokolwiek)
              > a ta pompa - taaa....wiejskim dziewuchom zawsze takie szopki się podobają!
              >
              > wku.....ś mnie nieziemsko tym tekstem na temat meża!
              >
              > p.s. anglicy są tragiczny - najczęściej rudzi i piegowaci...

Mieszkam w Uk wiec sie nie zgodze-Szkoci owszem ale brytyjskie chlopaki to niezle towary!!!!smile

co do wiejski dziewczyn-wiesz skoro ty z wielkiego miasta jestes to juz Ci daje pozwolenie na wyzywanie wszystkich w kolo,to dopiero wiesniactwo,
              a uroda Salsy czy Elborn to sprawa sporna,ile ludzi tyle gustow,
              Elborn wyglada bajkowo,nienaturalnie ale o to chodzi w tym dniu-aby wygladac inaczej(definicja dowolna).
            • shellerka Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:12
              golindo skarbie poprostu zacytowałam słowa samej salsa loci o swoim wybrankusmile
              sama bym sie nigdy o swoim narzeczonym tak nie wypowiedziala
              • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:14
                shellerka napisała:

> golindo skarbie poprostu zacytowałam słowa samej salsa loci o swoim wybrankusmile
                > sama bym sie nigdy o swoim narzeczonym tak nie wypowiedziala

dystans do siebie to zacna zaleta ale mało kto ja w sobie nosi

moze własnie Twoj jest jakis nie teges skoro masz rpoblemy z zaratmia na jego w
                swoj temat>>??

knatak z mozgiemm coraz mocniej wskazany
              • golinda Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:18
                posłuchaj, ja mogę powiedzieć o swoim mężu coś niepochlebnego i on o mnie (bo
                robimy to w formie żartu), jak robi to publicznie ktoś inny, ma szansę na wojnę
                ze mną

wtedy:
                si vis pacem, para bellum!
                • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:19
                  Dokładnie, mjego Kochanego męża bede bronic jak lwica, bo jest rpzystojny jak
                  diablismile)
                  • golinda Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:23
                    tak sobie miło tu gaworzyłyśmy o małych cyckach, tatarze i kisielu, a jakaś
                    makolągwa nam bagno zrobiła...
                    nieładnie!
                    idź sobie do jednego z założonych przez siebie wątków...
                    ach, nie! tam też się skompromitowałaś...

no to nie wiem, na ryneczek idź po młodą kapuchę i koper!
                  • mika9983 Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:24
                    salsa ty się weź zdecyduj czy wy jesteście wielbłąd i słoń czy lew i diabeł
                    • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:27
                      mika9983 napisała:

> salsa ty się weź zdecyduj czy wy jesteście wielbłąd i słoń czy lew i diabeł
                      >

ej, juz nie wiemsmile ja umien tylko o tatarze gadac i do tego miesem rzucac

co Tu sie w tym watku wyrabia
                      juz mi sie mozg zlasowałsmile
          • salsa.loca Re: no i ja tez po......... 13.07.07, 15:12
            shellerka napisała:

> Myślę że zwyczajnie pozazdroscisz elborn
            > pompy , przystojnego narzeczonego (nie czerwonego hi hi)

chyba nie widziałas jednak tych fotek
            nie ebde tu podsumowywac pana młodego
            a nie dosc ze wyglada na duzo starszego to ma czerwona niezdrowa cere i lekkiego
            zeza

i pięknej okolicy (ta

RUDERA!!!
            za długo mieszkach chyba za granica i Ci sie mozg zlasował
            toz to stara zabytkowa czesc Krakowa
            ta do ktorej twoi ukochani anglicy robia sobie wycieczki

eh-POlka a taka lanserka na styl zachodni

zenada