catlady
01.08.07, 16:06
Napiszcie, czy w ogóle współcześnie funkcjonuje taki dziwny zwyczaj, że PM
przebiera się powiedzmy po oczepinach na weselu i dalej jest już w innej,
wygodniejszej kreacji? ja jako mała dziewczynka widziałam na jakimś weselu że
takie coś bylo,ale teraz? a teraz ciotka zapytała mnie czy będę miała moją
suknię ze ślubu cywilnego jako "tą na przebranie po oczepinach". Zdziwiłam
się, no bo zastanawiam się po co właściwie. Wydaje się dużo pieniedzy na
suknię ślubną, wiec chyba trzeba się nią nacieszyć podczas wesela.A z drugiej
strony wygodniej by było w czymś lżejszym, choc w moim przypadku suknia z
cywilnego wiele się nie różni od każdej innej ślubnej-też długa i z kołem.
Słyszałyście coś takiego? ktos tak robi?