Dodaj do ulubionych

samochód na ślub

09.08.07, 13:58
Witam. Szukam pilnie do wypożyczenia żółtego Volkswagena New Beetle w
Warszawie na 25 sierpnia. Jeżeli ktoś ma taki samochód, błagam pomóżcie
spełnić marzenie mojej przyszłej żony smile
Obserwuj wątek
    • iw1 Re: samochód na ślub 09.08.07, 16:43
      żółty stoi w pobliżu sklepu meblowego na ul. nowolipki, jeśli
      możesz, włóż mu za szybę karteczkę ze swoim nr tel., może będzie
      zainteresowany. trzymam kciukismile
    • evita120708 Re: samochód na ślub 09.08.07, 20:09
      Jestem w stanie zaproponować tylko Old Beetla smile Nasz poczciwy garbus zwany
      "Tweety" (ze względu na kolor oczywiście) smile POzdrawiam
      • iw1 Re: samochód na ślub 10.08.07, 14:42
        starego garbuska ja również mogę zaoferować - kolor wiśniowy,
        niedawno jechał z nami na nsz ślub...
        ...ale rozumiem - marzenia to marzeniasmile mam nadzieję, że się Wam
        uda znaleźć samochód, jakiego szukaciesmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka