Dodaj do ulubionych

znalaźliśmy piosenkę na pierwszy taniec!

17.09.07, 23:45
Sporo czasu nam to zajęło, ale w końcu się udało, piosenka chyba
niebanalna, bezpretensjonalna, zakochaliśmy się po prostu!!!

majka14.wrzuta.pl/audio/8AHHSqPA3F/zdzislawa_sosnicka_zbigniew_wodecki_-_z_toba_chce_ogladac
Obserwuj wątek
    • kamelia04.08.2007 Re: znalaźliśmy piosenkę na pierwszy taniec! 18.09.07, 09:37
      tez o niej mysleliśmy, ale trudność w tańczeniu polega na tym, że
      melodia się w pewnym momencie szybko zmienia. Poza tym to b. ładna.
      • renia30londek Re: znalaźliśmy piosenkę na pierwszy taniec! 18.09.07, 12:35
        witam,my tez mamy podobny problem, znalesc cos pieknego i naszego, super do
        tanczenia, Wodecki i Sosnicka pieknie spiewaja, a moze powieci so wyscie
        wybrali, ja bym chciala cos polskiego, a moj nazeczony np. wybralby stinga, mam
        mieszane uczucia, pomozcie
      • karolin-k kamelia 18.09.07, 12:58
        widzę, że nei możesz się uwolnic od forum smile
        ja tez tu jeszcze czasami zaglądam,
        ale jest o wiele mniej żywotne niż za naszych czasów
        • renia30londek Re: kamelia 18.09.07, 13:03
          wiesz licze na jakies sugestie, to ma byc wyjatkowy dzien, wiem jest troszeke
          cos dretwy, czasami dostaje odpowiedzi po jakims czasie, pozdrawiam, a podobno
          sierpnien kiedy sie pobieramy jest juz tak oblezon, wszyscy to nam juz mowia,
          ale juz troszke mamy zalatwione wstepnie sal, kucharki, kelnerki, znajomy ksiadz
          bedzie dawal nam slub, a i zespol juz zarezerwowany, pojedziemy do polski to
          wtedy formalnosci, umowai takie,
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka