postka 17.09.07, 23:45 Sporo czasu nam to zajęło, ale w końcu się udało, piosenka chyba niebanalna, bezpretensjonalna, zakochaliśmy się po prostu!!! majka14.wrzuta.pl/audio/8AHHSqPA3F/zdzislawa_sosnicka_zbigniew_wodecki_-_z_toba_chce_ogladac Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kamelia04.08.2007 Re: znalaźliśmy piosenkę na pierwszy taniec! 18.09.07, 09:37 tez o niej mysleliśmy, ale trudność w tańczeniu polega na tym, że melodia się w pewnym momencie szybko zmienia. Poza tym to b. ładna. Odpowiedz Link Zgłoś
renia30londek Re: znalaźliśmy piosenkę na pierwszy taniec! 18.09.07, 12:35 witam,my tez mamy podobny problem, znalesc cos pieknego i naszego, super do tanczenia, Wodecki i Sosnicka pieknie spiewaja, a moze powieci so wyscie wybrali, ja bym chciala cos polskiego, a moj nazeczony np. wybralby stinga, mam mieszane uczucia, pomozcie Odpowiedz Link Zgłoś
karolin-k kamelia 18.09.07, 12:58 widzę, że nei możesz się uwolnic od forum ja tez tu jeszcze czasami zaglądam, ale jest o wiele mniej żywotne niż za naszych czasów Odpowiedz Link Zgłoś
renia30londek Re: kamelia 18.09.07, 13:03 wiesz licze na jakies sugestie, to ma byc wyjatkowy dzien, wiem jest troszeke cos dretwy, czasami dostaje odpowiedzi po jakims czasie, pozdrawiam, a podobno sierpnien kiedy sie pobieramy jest juz tak oblezon, wszyscy to nam juz mowia, ale juz troszke mamy zalatwione wstepnie sal, kucharki, kelnerki, znajomy ksiadz bedzie dawal nam slub, a i zespol juz zarezerwowany, pojedziemy do polski to wtedy formalnosci, umowai takie, Odpowiedz Link Zgłoś