Dodaj do ulubionych

Gdzie znajdę taki pierścionek

04.11.07, 09:42
Witam serdecznie,
Od jakiegoś czasu choruję na ten pierścionek
www.leschampsdor.com/img/love_chopard.jpg lub w podobnej
wersji www.designervalues.com/images/Chopard/8229003_3.jpg
Czy może któraś z Was widziała to cudo. Ten pierścionek z linka jest
baaardzo drogi ( w końcu Chopard ). Zastanawiam się czy dałoby się
zrobić na zamówienie np w srebrze z cyrkoniami i szafirem. Ciekawe
jaki byłby koszt.
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • karolin-k Re: Gdzie znajdę taki pierścionek 04.11.07, 11:25
      na pewnoo znajdziesz kogś, kto Ci go zrobi wg tego zdjecia
      nie wiem skąd jestes, ale w w-wie możesz sie zapytac w złotych
      tarasach (jest taki dziwny sklep, jakby korytarz, dość ciemne
      wnętrze i wystawiona w gablotach na granatowym tle biżuteria) albo
      możesz spróbowac w galerii metal - na pl. trzech krzyży i na rynku
      starego miasta, to dwa miejsca, gdzie wiem, ze robia rzeczy na
      zamówienie, powodzenia
      • morrighan80 Re: Gdzie znajdę taki pierścionek 05.11.07, 14:33
        Mysle ze tam to by sie dopiero splukala smile Ja bym polecala starych,
        doswiadczonych jubilerow - wieloletnia praktyka robi swoje, a i ceny
        nie sa z ksiezyca.
    • lalique83 Re: Gdzie znajdę taki pierścionek 04.11.07, 11:38
      Dziękuję bardzo za odpowiedź ale... ja jestem z Katowic uncertain Mam
      nadzieję, że u nas też wykonują biżuterię na zamówienie.

      pozdrawiam
      • rozanamama Re: Gdzie znajdę taki pierścionek 04.11.07, 19:46
        Może być zastrzezony wzor, tak jest w niektórych firmach. Moja mama
        ma np. pierścionek, który chciała odrobić sobie jej koleżanka i
        dwóch jubilerów powiedziało, że nie mogą, bo wzór jest zastrzeżony.
        • lalique83 Re: Gdzie znajdę taki pierścionek 04.11.07, 20:00
          Ojej poważnie? O tym nie pomyślałamuncertain
          Przecież nikt się nie dowie,że ktoś zrobił pierścionek według tego
          wzoru. Poza tym nie będzie to wyrób do regularnej sprzedaży tylo
          jednorazowo dla mnie.
          To mnie zmartwiłaśsad A może na wykonanie czegoś podobnego by się
          zgodzili, chociaż to już nie będzie to samo.
          No nic, na razie napisałam do Węca i zobaczymy.
          Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
    • gioseppe zapytaj u wec com pl 04.11.07, 12:42
      o tu www.wec.com.pl/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka