Dodaj do ulubionych

do moderatorów forum

20.02.08, 13:42
im bliżej ślubu tym bardziej czuję się "związana" z FŚiW i bardzo
lubię tu zaglądać, ale coś mnie zaczyna nieco złościć. Dlaczego co
drugi wątek (jak nie 70%) jest: "poszukuję zaspół", "szukam
salę", "poszukiwany fotograf"? Czy od tego nie są inne miejsca...?
Nie chcę być drobiazgowa i przesadnie czepialska, ale mnie to
wkurza. Tylko nie chcę teraz czytać komentarzy "nikt Cię nie
zmusza", bo kiedyś to forum wyglądało zupełnie inaczej... Chlip,
chlip... smile
Obserwuj wątek
    • basiakis Re: do moderatorów forum 20.02.08, 13:44
      Też bym wolała, żeby były jakieś zbiorcze wątki dla poszukujących różnych rzeczy...
      • kaamilka Re: do moderatorów forum 20.02.08, 13:59
        Uff... Dziękuję. Już mi trochę raźniej smile Ale zwolenicy ogłoszeń na
        pewno się oburzą...
    • kasiulkkaa Re: do moderatorów forum 20.02.08, 14:03
      Noo, jak ci się nie podoba nie czytaj.
      Ogłoszenia to jest to!!!

      (A teraz powinny się odezwać wszystkie moje przeciwniczki, które bez wnika w
      sens treści zaprzeczą temu, co napisałam, i jest nadzieja, że więcej osób poprze
      Twoją petycjęsmile)
      • basiakis :DDD n/t 20.02.08, 14:10
      • kaamilka Re: do moderatorów forum 20.02.08, 14:18
        Kurcze, no nie wiedziedziałam, że jesteś aż tak złośliwa i zawsze na
        nie! No jak tak można?!?!?! Naprawdę nie masz innych zajęć jak tylko
        dokuczać?


        smile))))))))))))))
        • ivi21 Re: do moderatorów forum 20.02.08, 14:21
          Drogie Moderatorki.
          Bardzo proszę o usunięcie z forum (jeśli jest taka opcja) użytkownika o nazwie:
          kasiulkkaa lub o zwrócenie uwagi tek osobie.
          Nagminnie ten użytkownik obraża innych. Nie pisze porad, ogłoszeń ślubnych
          jedyne co robi to obraża innych bo np: ktoś zrobił błąd stylistyczny czy
          ortograficzny. Nie zauważyłam aby na forum była informacja, że wszelkie błędy są
          zabronione. Poza tym ta osoba jest wg mnie na takim forum zbędna bo forum jest
          utworzone w innym celu niż obrażanie innych.
          Proszę o rozważenie mojej prośby.
          Dzięki.
          • kasiulkkaa Re: do moderatorów forum 20.02.08, 14:26
            Kochanie, forum daje użytkownikowi taką możliwość jak zablokowanie niepożądanego
            elementu. Przeczytaj, kochanie, instrukcję, zablokuj mnie, spokój ducha
            odzyskasz, a wątroba przestanie cię boleć.

        • kasiulkkaa Re: do moderatorów forum 20.02.08, 14:24
          No wiesz, nie pracuję, nie uczę się i, o zgrozo!, nie prowadzę domu, to cóż
          innego mi pozostaje. Tylko dokuczaniesmile))) Zwłaszcza w tak antyforumowych
          wystąpieniach jak Twojasmile))))
    • bacha1979 Re: do moderatorów forum 20.02.08, 14:38
      Obiecuję przegadać ten temat z "górą".smile
      dam znać później albo jutro co ustaliłam.
      Osobiście tez mnie to zaczyna irytować, nie chcę jednak ciąć, żeby nie narobić
      niepotrzebnych kwasów. Ale może będzie trzeba...
      • kaamilka Re: do moderatorów forum 20.02.08, 14:53
        Poświęciłam się i przeliczyłam. Na 51 tematów na 1-wszej stronie
        jest 22 "szukam"...
        • maiwlys Re: do moderatorów forum 20.02.08, 15:53
          Równiez jestem za ograniczeniem postów w stylu "Szukam" smile
      • ivi21 Re: do moderatorów forum 20.02.08, 16:52
        Dziękuję Bardzosmile
        • basiakis Re: do moderatorów forum 20.02.08, 17:27
          chyba nie ma za co, bo to było do autorki wątku... wink)
        • kasiulkkaa Re: do moderatorów forum 20.02.08, 19:54
          I tylko potwierdziłaś, że czytanie ze zrozumieniem wykracza poza twoje możliwości.
          • ivi21 Re: do moderatorów forum 21.02.08, 10:04
            "Dziękuję Bardzo" było akurat do Bachy....Bosz...
            • basiakis Re: do moderatorów forum 21.02.08, 10:16
              hihihi wink)) kasiullka miałaś całkowitą rację big_grin
              • basiakis Re: do moderatorów forum 21.02.08, 10:17
                kasiulkkaa oczywiście - sorki pomyliłam literki
            • kasiulkkaa Re: do moderatorów forum 21.02.08, 11:04
              Dziecinko, do ciebie zawsze trzeba łopatologicznie?
              Już wyżej forumowiczka zwróciła ci uwagę, że w tym wątku nie masz za co
              dziękować Basze, bo wypowiedź Bachy i obietnica ingerowania u góry dotyczyła
              zaśmiecania forum wątkami "Szukam...", nie twojej - jakże chwalebnej;p -
              petycji. Więc na razie pozostaje ci żmudna nauka czytania ze zrozumieniem (a nuż
              zdarzy się cud i zaskoczysz) oraz zablokowanie zbędnego elementu.
      • radiowiec_wawa Re: do moderatorów forum 22.02.08, 07:06
        Halo... Pani moderatorko..... Zrobi cos Pani??? Bo problem zaczyna
        byc palacy i oczekujemy na jakies dzialania...
        • kaamilka Re: do moderatorów forum 22.02.08, 08:41
          No więc właśnie... Tych ogłoszeń coraz więcej, jak widać wielu
          osobom to jednak przeszkadza, a decyzji brak...
          • justynaaaa2 Re: do moderatorów forum 22.02.08, 09:52
            Chyba jakiś bunt "szukających", bo dziś rano po odpaleniu forum na
            pierwszej stronie, było jedynie 31 takich postów (nie wytrzymałam i
            musiałam policzyć, bo tylko to rzucało się w oczy).
            Ludzie skoro szukacie, to szukajcie, a nie idziecie na łatwiznę i
            czekacie aż ktoś Was znajdzie.
            Liczymy na moderatorów, bo to zaczyna być męczące.
            • radiowiec_wawa Re: do moderatorów forum 22.02.08, 10:30
              Na szczescie to nie bunt szukajacych tylko desperacja jakiegos djeja
              ktory ma chyba problem ze znaleziem kilenta i dopisuje swoja oferte
              do kazdego watku - szukam dj. Dobrze, ze nie wyciaga watkow 5
              letnich smile
            • maiwlys Re: do moderatorów forum 22.02.08, 10:37
              justynaaaa2 napisała:

              > Liczymy na moderatorów, bo to zaczyna być męczące.

              To zaczyna być bardzo męczące. Wchodze na forum...pierwsze co rzuca
              mi się w oczy to pełno wątków Szukam, poszukuję i dam się pociąć za
              dj...itd. i wychodzę bo nie ma czego poczytać i podyskutowac na nowe
              tematy.
    • radiowiec_wawa Re: do moderatorów forum 20.02.08, 16:39
      A moze najbardziej banalnie.... widze ze jest jesden watek na
      gorze "przylepiony" Zrobmy kilka takich przylepionych ( szukam
      zespol/dj, foto/kamera i sala ) a wszystkie inne szukam ktore sie
      beda pojawialy w normalnych watkach automatycznie do kosza i po
      sprawie smile

      p.s.
      kiedys na tym forum byly takie (pisane lub nie ) zasady, ze nie
      wolno robic typowej nachalnej chamskiej reklamy. A tymczasem.... z
      osiemnascie starych i mniej starych watkow o dj wyciagnietych i w
      kazdym dodana ta sama nedzna maksymalna reklama z adresami stron
      telefonami itp. Przewaznie za taka reklame to trzeba placic, a na
      forum ma byc gratis?? Zrobmy cos z tym. Tez moglbym sie reklamowac,
      ale zasady w zyciu trzeba miec, wiec bardzo prosze o skasowanie
      tych, ktorzy zasady maja gdzies.
      • m_k_s Re: do moderatorów forum 20.02.08, 17:23
        radiowiec_wawa napisał:

        > A tymczasem.... z
        > osiemnascie starych i mniej starych watkow o dj wyciagnietych i w
        > kazdym dodana ta sama nedzna maksymalna reklama z adresami stron
        > telefonami itp. Przewaznie za taka reklame to trzeba placic, a na
        > forum ma byc gratis?? Zrobmy cos z tym. Tez moglbym sie reklamowac,
        > ale zasady w zyciu trzeba miec, wiec bardzo prosze o skasowanie
        > tych, ktorzy zasady maja gdzies.

        Nie chcę i ja się czepiać, ale wystarczy zajrzeć do pierwszego tematu od góry
        dotyczącego dji na wesele a znajdziemy tam Twoj adres strony.


        "Re: DJ lub zespół na 30 VIII 2008 - Warszawa
        Autor: radiowiec_wawa 20.12.07, 08:54

        Jestem djejem i wlasnie zwolnil mi sie ten termin smile zapraszam na
        www.wojcicki.home.pl"

        Wg mnie ten kto jest bez winy powinien sądzić innych a tym bardziej sugerować
        ich usuwanie.
        Ja często podaję link do swojej strony na forum jak ktoś prosi o pomoc. Nie wiem
        co w tym złego. Nigdy nie pisałem tematów dla podpuchy i nie robiłem nic
        nachalnie. Jeśli ktoś prosił o pomoc to starałem się pomóc.

        Oczywiście Twoje rozwiązanie z przyklejonymi tematami było by najlepsze. Tak
        jest na pewnym forum na grono.net i daje to rezultaty. Pod warunkiem, że
        moderacja się tym zajmie i tego przypilnuje.
        • radiowiec_wawa Re: do moderatorów forum 20.02.08, 17:41
          Moja wina i strasznie mi glupio z tego powodu.
          Ale dla jasnosci, chodzi mi o cos innego...
          Sto zdan na temat tego jaki to jestem super + link do strony + numer
          telefonu! O tym mowie i na to sie nie godze. MKS, ty takze jezeli
          zwracasz na siebie uwage to robisz to dyskretnie podajac jedynie
          linka do strony i ok. Ale jesli ustalimy, ze to rowniez jest nie
          dopuszczalne to takze bede przeciw linkom. Ale niech panuja tu
          jakies jasne zasady, a nie ja czy MKS dajemy linka a ktos inny
          zamieszcza o sobie wypracowanie...
          • radiowiec_wawa Re: do moderatorów forum 20.02.08, 17:47
            No i jeszcze dalej bijac sie w piersi smile i troche broniac po
            wypowiedzi M_K_S... Link do mojej strony pojawil sie w konkretnym
            temacie, na konkretny termin. Nie wyszukalem wszytskich watkow o
            djejach i nie dopisalem tam linka do siebie. A na taki proceder
            glownie zwracam uwage. No, to czuje sie troche usprawiedliwiony smile
            pozdrawiam wszystkich.
            • m_k_s Re: do moderatorów forum 20.02.08, 23:18
              radiowiec_wawa napisał:

              > Link do mojej strony pojawil sie w konkretnym
              > temacie, na konkretny termin.

              Dokladnie robię tak samo. Wybacz, że na Ciebie wsiadłem. Dopiero potem
              zagłębiłem się w forum i znalazłem wszędzie wypowiedzi Pana krzysztof_kis, który
              rzeczywiście chyba przesadził z reklamą. Mógłby chociaż odrobinę zmieniać to
              wypracowanie na swój temat a nie wklejać wszędzie to samo. hehe, nie powiem
              ciekawesmile
              Jeśli chodzi o zakaz wstawiania linków to na pewno nie będzie to problemem.
              Zawsze link można wysłać na PW. Mnie troszeczkę bawi na tym forum, że jak tylko
              ktoś napiszę, że szuka dj (nie wiem jak jest w innych przypadkach, nie śledzę)
              to od razu tysiące ofert wyskakuje z linkami. Czy wszyscy mają wszystkie wolne
              terminy?smile Czy piszą tylko dla reklamy a potem okazuje się, że termin jest zajęty?
              No cóż "marketing", każdy próbuje jakoś sprzedać swoje usługi.
              pozdrawiam wszystkich dla których ważny jest ład i porządek, przepraszam jeśli
              go naruszyłem. I jeszcze raz sorki dla radiowca, już rozumiem bulwersacjęsmile
    • izunia280608 Re: do moderatorów forum 20.02.08, 16:44
      Nareszcie ktoś zwrócił na to uwagęsmile Jestem ZA a nawet przeciwsmilesmile
    • kreatywni Re: do moderatorów forum 20.02.08, 17:42
      Zgadzam się z Kaamilką.
    • kalonji Re: do moderatorów forum 20.02.08, 19:42
      Popieram. Ostatnio namnożyło się takich tematów i jest to faktycznie
      irytujące...
    • aire1 Re: do moderatorów forum 20.02.08, 21:03
      Dobra, usuniecie 'szukam' to usuńcie jeszcze 'jak wam się
      podoba...', 'co sądzicie...', 'jaki bukiet...' itd.
      • m_k_s Re: do moderatorów forum 20.02.08, 23:20
        aire1 napisała:

        > Dobra, usuniecie 'szukam' to usuńcie jeszcze 'jak wam się
        > podoba...', 'co sądzicie...', 'jaki bukiet...' itd.


        hehe i zostaniemy z pustym forumsmile Najważniejsze to znaleźć złoty środek a
        wierzę, że modowie sobie z tym poradząwink
      • kaamilka Re: do moderatorów forum 21.02.08, 08:38
        Nie, bo te tematy są jak najbardziej w porządku. Właśnie po to jest
        to forum. Żeby sobie doradzać, pomagać a nie reklamować... Tak
        naprawdę to ile jest odpowiedzi na posty "szukam"? Baaardzo nie
        wiele, a tylko to forum zaśmieca. Przecież jest dwukropek,
        wyszukiwarki, allegro. Trzeba szukać, a nie czekać na gotowe. Z
        resztą już chyba kończą mi się argumenty, bo uzasadnianie rzeczy
        naturalnej i oczywistej jest tak absurdalne...
        • miska_malcova Re: do moderatorów forum 21.02.08, 09:04
          zauważcie, że te watki, które ostatnio sie pojawiły: szukam
          Warszawa, szukam Kraków napisała prawdopodobnie ta sama osoba
          tworzac na tę okazję nowe nicki smile Do wyciecia!
          • kaamilka Re: do moderatorów forum 21.02.08, 09:20
            A nawet nie zwróciłam uwagi, bo nawet nie otwieram tych wątków smile
            • miska_malcova Re: do moderatorów forum 21.02.08, 10:25
              Ja też nie czytam, ale akurat trafiłam na moment, kiedy się pojawiły
              i były wrzucane średnio co minutę smile Poza tym tytuły maja jednak
              jeden schemat
        • wojtus00 Re: do moderatorów forum 21.02.08, 10:35
          widze ze walczy Pani z poszukująymi - którzy chcą znalezc zespol,
          firme prosze przerzucać ich na www.ogloszenia.wyjdzzamnie.pl

          mysle ze po pewnym czasie sytuacja sie ustabilizuje
          • fotobern Re: do moderatorów forum 21.02.08, 10:47
            wojtus00 napisał:

            > widze ze walczy Pani z poszukująymi - którzy chcą znalezc zespol,
            > firme prosze przerzucać ich na www.ogloszenia.wyjdzzamnie.pl
            >
            > mysle ze po pewnym czasie sytuacja sie ustabilizuje

            Wojtus dziwi mnie Twoje podejście do tego tematu. Tez bezpłatnie
            reklamujesz na forum swój portal i swoje forum.
            Na swoim forum napisałeś:

            Osoby zainteresowane reklamą zapraszamy do kontaktu pod
            emailem:biuro@wyjdzzamnie.pl
            Jak już wcześniej pisaliśmy -> jeśli ktoś ma firmę i chce
            potwierdzić swoją działalność a przy tym dobrze się zareklamować
            powinien zarejestrować się w panelu dla firm:
            www.wyjdzzamnie.pl/panel i tam dokonać wszystkich formalności
            związanych z zamieszczeniem reklamy...
            Pozdrawiam wszystkich którzy to przeczytają i zrobią krok w celu
            złamania regulaminu... drugi raz pozdrowien mogą już nie odczytać


            Uwazam ze to samo dotyczy Twojej osoby i Twojego serwisu
            reklamowanego na forum Gazeta PL. Mam rację?

            W roku 2008 polecałeś swój portal tylko 25 razy. To jest nie
            opłacona reklama...
    • fotobern Re: do moderatorów forum 21.02.08, 10:36
      Szczególnie denerwuje swoimi wpisami niejaki Arek. Który podaje się
      za tusia-wroc. No ale widzę ze porządek juz z tym osobnikiem został
      zrobiony.
      Dziekuję
      • kreatywni Re: do moderatorów forum 22.02.08, 16:55
        Bacha, cały czas czekamy na wieści.

        A wracając do tematu wydaje mi się, że cięcia są jak najbardziej na miejscu, zwłaszcza że w nagłówku forum jest podana informacja gdzie należy umieszczać ogłoszenia.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka