Dodaj do ulubionych

Wreszcie znalazłam :))))))))))

01.04.08, 00:38
wreszcie znalazłam swoją wymarzoną sukienkę, a powiem Wam, że jestem bardzo, bardzo wybredna...

www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=29&item_id=1524&cmd=show_item&gallery_id=&shift=10
model 621, czekam na słowa krytyki smile
Obserwuj wątek
    • kaszunia Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 01.04.08, 00:46
      Ja też miałam na nią chęć, aż okazało się, że w takich ramiączkach wyglądam jak mała kulturystka big_grin

      Dobry wybór smile
      • domisia82 Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 01.04.08, 00:55
        no ja jej jeszcze nie przymierzałam, więc nie wiem jak będę
        wyglądać, ale ja to chudzinka jestm, typowy "manekinowy" rozmiar 38
        z chudziutkimi rączkami więc myslę, że nie będzie tak źle.
        a wiesz może jaka cena tej sukienki, tak w przybliżeniu oczywiście i
        gdzie ją przymierzałaś? z góry dziekuję za pomoc smile
        • kaszunia Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 01.04.08, 01:04
          Hej, niestety nie mogę Ci pomóc, bo jej nie przymierzałam, chodzi mi tylko o ten typ ramiączek smile
          Ale skoro Ty masz klasyczne 38 to powinno być ok
        • kamelia04.08.2007 Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 03.04.08, 14:07
          wybrałas sukienke BEZ mierzenia?????!!!!!

          szalona, mam nadzieje, że efekt końcowy cie nie przerazi. Niedawno
          była taka forumka, która zamowila wielka kupe bitej smietany i
          swiceidełek, a potem chciała, zebyśmy ja pocieszyły i powiedziały ze
          suknia nie jest taka zła na niej (rozm 42). Niestety z czystym
          sumieniem nie dało sie.

          Wracajac do twojej sukni, to obleci, dobra jes dla osoby o
          konkretnym biuscie, fajnie podkresla talie, wiec jesli masz wciecie
          zaznaczone, to bedzie super.
          Kwiatek wywal, bo jest juz niemodny i festyniarski, do tego brzydki
          i bury, zaburza proporcje, biodra wygladaja, jakbys całe zycie
          spedziła na chodzeniu w ciazy i rodzeniu.
    • kasiaaaa24 Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 01.04.08, 06:40
      Bardzo ładna, chociaż jak dla mnie za szerokie ramiączka (chyba że
      Panna Młoda ma bardzo duży biust) i ten kwiatek po boku... Ale
      ładnie podkreśla talię i dekolt też fajny.
    • maiwlys Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 01.04.08, 10:58
      Sukienka ładna, ale jeśli wybrałaś ją tylko na podstawie zdjęć z
      netu to koniecznie idx i zmierz i podejrzewam, że wybrać możesz coś
      innego. Ze mną było tak, że nawybieranych miałam mnóstwo, a
      ostatecznie wybrałam tą której nawet mierzyc nie chciałam, bo w
      katalogu kompletnie mi się nie spodobała, natomiast jak założyłam na
      siebie to sie zakochałam w tym jak wyglądam w niej smile
      • domisia82 Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 01.04.08, 12:19
        no właśnie bardzo się tego boje, bo już nieraz słyszałam o takich przypadkach jak Twój właśnie. ślub dopiero w czerwcu przyszłego roku więc mam jeszcze sporo czasu. wnioskuję, że mam sobie dac na wstrzymanie z tym ogladaniem kiecek w Internecie sad Tylko problem polega na tym, że jak juz wstąpię do jakiegoś salonu to zadna sukienka mi się nie podoba, ot cały szkopuł.
        • anka7961 Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 01.04.08, 14:07
          jeśli nie przymierzałaś jej jeszcze, a wybrałaś na podstawie zdjęcia, to wiedz,
          że możesz się ostro rozczarować: po pierwsze, kiecki często w realu wyglądają
          zupełnie inaczej, niż na zdjęciach, po drugie, Ty nie koniecznie dobrze, możesz
          w niej wyglądać. najlepiej jedź i przymierz. z tego co widać jest w tym salonie,
          w którym i ja kupowałam sukienkę (On i Ona). polecam Panią Różę smile super miła i
          kompetentna osoba.

          a sukienka b. ładna - ja jedynie odinstalowałabym ten kwiat z boku.
        • maiwlys Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 01.04.08, 14:14
          Jak ja zaczęłam ogłądać sukienki w sierpniu, to miałam zupełnie inną
          wizję sukni slubnej, zupełnie smile Ale oglądałam oglądałam i
          oglądałam....z przerwami smile Nawet zainspirowana sukienką jednej z
          forumek prawie kupiłam taką samą, jednak mi przeszłosmile Więc oglądaj
          ale może sie skończyc tak że wybierzesz zupełnie inną, ale może być
          równiez tak że to właśnie ta jedyna smile Zmierzam do tego, bo sie
          rozpisałam, że mi się wizja zmieniła w ciągu kilku miesiący a ty
          masz jeszcze 1,5 roku prawie smile W oglądaniu na necie nie ma nic
          złego nawet jak nie planujesz ślubu smile
        • asiek831 Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 03.04.08, 14:04
          Skoro ślub masz w czerwcu 2009 to jeszcze się wstrzymaj. Oczywiście nie z
          oglądaniem ale z kupowaniem. W październiku - listopadzie wejdą nowe kolekcje
          sukien i może się okazać, że wśród nowych modeli znajdziesz coś lepszego i
          będziesz żałować. Ryzyko żadne bo w październiku już wiadomo co jest w nowych
          kolekcjach a w salonach wciąż są dostępne poprzednie. Dlatego jak nie spodoba Ci
          się nic z nowości, najprawdopodobniej zdążysz jeszcze kupić tę suknię z 2007.
          I zgadzam się z dziewczynami, że oglądanie sukien w internecie a mierzenie to 2
          różne sprawy. Żeby ocenić sukienkę, trzeba ją zobaczyć na żywo.
          • asiek831 Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 03.04.08, 14:08
            Suknię z 2008 powinno być oczywiście, już mi się wszystko myli wink
            A co do sukienek - ja ostatecznie kupiłam taką, której podczas oglądania w
            internecie nie wzięłam w ogóle pod uwagę. Myślałam, że się kompletnie nie nadaje
            do mojej figury a okazało się, że pasuje najlepiej.
        • kamisiunia Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 04.04.08, 00:35
          Najlepiej poszukaj jej na allegro i popatrz, jak wygląda na innych zdjęciach i
          przy zwyklym oswietleniu, nie studyjnym, i nie podrasowana Photoshopem... Ja
          widzialam piękna suknię - a jak znalazlam ja na allegro, to od razu mi sie
          przestala podobac... uncertain wygladala calkiem inaczej niz w katalogu!
    • blondzidelko Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 03.04.08, 13:55
      Suknia jest sliczna.
      Czy orientujesz sie ile ona kosztuje?
      Czy dobrze rozumiem, ze ta suknia jest dostepna tylko w Wa-wie?
      Pozdrawiam
      • domisia82 Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 03.04.08, 20:57
        suknia jest dostepna w salonie "tylko ona" w warszawie i tam
        kosztuje 2500 zł, a także w katowicach o 100zł taniej. Jeśli ktos
        chce to moge podać dokładne namiary. W ogóle kolekcja urszuli mateji
        jest bardzo w moim guście.
        • blondzidelko Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 04.04.08, 08:07
          No to poprosze o dokladne namiarysmile
          Do Wawy mam nie po drodze,ale na jeden dzien bym sie wybrala.
          Ta sukienka jest baaardzo w moim stylusmile
          • blondzidelko edit 04.04.08, 08:17
            Juz znalazlam info.
            Salony wspolpracujace mam 2 w okolicy,wiec mam nadzieje,ze obejdzie sie bez wycieczki do stolicysmile
            Pozdrawiam
    • kulac Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 03.04.08, 17:08
      Nie będzie krytyki. Suknia bardzo ładnasmile
    • bacha1979 Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 04.04.08, 08:26
      Sukienka śliczna, ale jeśli bez mierzenia ją wybrałaś to pewnie jeszcze ze 30
      razy zmienisz zdanie.wink
      A co do wypowiedzi niektórych- czasem można przemilczeć złośliwości...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka