domisia82 01.04.08, 00:38 wreszcie znalazłam swoją wymarzoną sukienkę, a powiem Wam, że jestem bardzo, bardzo wybredna... www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=29&item_id=1524&cmd=show_item&gallery_id=&shift=10 model 621, czekam na słowa krytyki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kaszunia Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 01.04.08, 00:46 Ja też miałam na nią chęć, aż okazało się, że w takich ramiączkach wyglądam jak mała kulturystka Dobry wybór Odpowiedz Link Zgłoś
domisia82 Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 01.04.08, 00:55 no ja jej jeszcze nie przymierzałam, więc nie wiem jak będę wyglądać, ale ja to chudzinka jestm, typowy "manekinowy" rozmiar 38 z chudziutkimi rączkami więc myslę, że nie będzie tak źle. a wiesz może jaka cena tej sukienki, tak w przybliżeniu oczywiście i gdzie ją przymierzałaś? z góry dziekuję za pomoc Odpowiedz Link Zgłoś
kaszunia Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 01.04.08, 01:04 Hej, niestety nie mogę Ci pomóc, bo jej nie przymierzałam, chodzi mi tylko o ten typ ramiączek Ale skoro Ty masz klasyczne 38 to powinno być ok Odpowiedz Link Zgłoś
kamelia04.08.2007 Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 03.04.08, 14:07 wybrałas sukienke BEZ mierzenia?????!!!!! szalona, mam nadzieje, że efekt końcowy cie nie przerazi. Niedawno była taka forumka, która zamowila wielka kupe bitej smietany i swiceidełek, a potem chciała, zebyśmy ja pocieszyły i powiedziały ze suknia nie jest taka zła na niej (rozm 42). Niestety z czystym sumieniem nie dało sie. Wracajac do twojej sukni, to obleci, dobra jes dla osoby o konkretnym biuscie, fajnie podkresla talie, wiec jesli masz wciecie zaznaczone, to bedzie super. Kwiatek wywal, bo jest juz niemodny i festyniarski, do tego brzydki i bury, zaburza proporcje, biodra wygladaja, jakbys całe zycie spedziła na chodzeniu w ciazy i rodzeniu. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiaaaa24 Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 01.04.08, 06:40 Bardzo ładna, chociaż jak dla mnie za szerokie ramiączka (chyba że Panna Młoda ma bardzo duży biust) i ten kwiatek po boku... Ale ładnie podkreśla talię i dekolt też fajny. Odpowiedz Link Zgłoś
maiwlys Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 01.04.08, 10:58 Sukienka ładna, ale jeśli wybrałaś ją tylko na podstawie zdjęć z netu to koniecznie idx i zmierz i podejrzewam, że wybrać możesz coś innego. Ze mną było tak, że nawybieranych miałam mnóstwo, a ostatecznie wybrałam tą której nawet mierzyc nie chciałam, bo w katalogu kompletnie mi się nie spodobała, natomiast jak założyłam na siebie to sie zakochałam w tym jak wyglądam w niej Odpowiedz Link Zgłoś
domisia82 Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 01.04.08, 12:19 no właśnie bardzo się tego boje, bo już nieraz słyszałam o takich przypadkach jak Twój właśnie. ślub dopiero w czerwcu przyszłego roku więc mam jeszcze sporo czasu. wnioskuję, że mam sobie dac na wstrzymanie z tym ogladaniem kiecek w Internecie Tylko problem polega na tym, że jak juz wstąpię do jakiegoś salonu to zadna sukienka mi się nie podoba, ot cały szkopuł. Odpowiedz Link Zgłoś
anka7961 Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 01.04.08, 14:07 jeśli nie przymierzałaś jej jeszcze, a wybrałaś na podstawie zdjęcia, to wiedz, że możesz się ostro rozczarować: po pierwsze, kiecki często w realu wyglądają zupełnie inaczej, niż na zdjęciach, po drugie, Ty nie koniecznie dobrze, możesz w niej wyglądać. najlepiej jedź i przymierz. z tego co widać jest w tym salonie, w którym i ja kupowałam sukienkę (On i Ona). polecam Panią Różę super miła i kompetentna osoba. a sukienka b. ładna - ja jedynie odinstalowałabym ten kwiat z boku. Odpowiedz Link Zgłoś
maiwlys Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 01.04.08, 14:14 Jak ja zaczęłam ogłądać sukienki w sierpniu, to miałam zupełnie inną wizję sukni slubnej, zupełnie Ale oglądałam oglądałam i oglądałam....z przerwami Nawet zainspirowana sukienką jednej z forumek prawie kupiłam taką samą, jednak mi przeszło Więc oglądaj ale może sie skończyc tak że wybierzesz zupełnie inną, ale może być równiez tak że to właśnie ta jedyna Zmierzam do tego, bo sie rozpisałam, że mi się wizja zmieniła w ciągu kilku miesiący a ty masz jeszcze 1,5 roku prawie W oglądaniu na necie nie ma nic złego nawet jak nie planujesz ślubu Odpowiedz Link Zgłoś
asiek831 Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 03.04.08, 14:04 Skoro ślub masz w czerwcu 2009 to jeszcze się wstrzymaj. Oczywiście nie z oglądaniem ale z kupowaniem. W październiku - listopadzie wejdą nowe kolekcje sukien i może się okazać, że wśród nowych modeli znajdziesz coś lepszego i będziesz żałować. Ryzyko żadne bo w październiku już wiadomo co jest w nowych kolekcjach a w salonach wciąż są dostępne poprzednie. Dlatego jak nie spodoba Ci się nic z nowości, najprawdopodobniej zdążysz jeszcze kupić tę suknię z 2007. I zgadzam się z dziewczynami, że oglądanie sukien w internecie a mierzenie to 2 różne sprawy. Żeby ocenić sukienkę, trzeba ją zobaczyć na żywo. Odpowiedz Link Zgłoś
asiek831 Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 03.04.08, 14:08 Suknię z 2008 powinno być oczywiście, już mi się wszystko myli A co do sukienek - ja ostatecznie kupiłam taką, której podczas oglądania w internecie nie wzięłam w ogóle pod uwagę. Myślałam, że się kompletnie nie nadaje do mojej figury a okazało się, że pasuje najlepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
kamisiunia Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 04.04.08, 00:35 Najlepiej poszukaj jej na allegro i popatrz, jak wygląda na innych zdjęciach i przy zwyklym oswietleniu, nie studyjnym, i nie podrasowana Photoshopem... Ja widzialam piękna suknię - a jak znalazlam ja na allegro, to od razu mi sie przestala podobac... wygladala calkiem inaczej niz w katalogu! Odpowiedz Link Zgłoś
blondzidelko Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 03.04.08, 13:55 Suknia jest sliczna. Czy orientujesz sie ile ona kosztuje? Czy dobrze rozumiem, ze ta suknia jest dostepna tylko w Wa-wie? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
domisia82 Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 03.04.08, 20:57 suknia jest dostepna w salonie "tylko ona" w warszawie i tam kosztuje 2500 zł, a także w katowicach o 100zł taniej. Jeśli ktos chce to moge podać dokładne namiary. W ogóle kolekcja urszuli mateji jest bardzo w moim guście. Odpowiedz Link Zgłoś
blondzidelko Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 04.04.08, 08:07 No to poprosze o dokladne namiary Do Wawy mam nie po drodze,ale na jeden dzien bym sie wybrala. Ta sukienka jest baaardzo w moim stylu Odpowiedz Link Zgłoś
blondzidelko edit 04.04.08, 08:17 Juz znalazlam info. Salony wspolpracujace mam 2 w okolicy,wiec mam nadzieje,ze obejdzie sie bez wycieczki do stolicy Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kulac Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 03.04.08, 17:08 Nie będzie krytyki. Suknia bardzo ładna Odpowiedz Link Zgłoś
bacha1979 Re: Wreszcie znalazłam :)))))))))) 04.04.08, 08:26 Sukienka śliczna, ale jeśli bez mierzenia ją wybrałaś to pewnie jeszcze ze 30 razy zmienisz zdanie. A co do wypowiedzi niektórych- czasem można przemilczeć złośliwości... Odpowiedz Link Zgłoś