Dodaj do ulubionych

moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie

22.11.08, 17:33
Witajcie jestem tu nowa,trwają nasze przygotowania do ślubu-dziś
zdecydowałm sie na suknię w której pragne wystąpic,oto ona
zakochałam sie w tej sukni mam nadzieje że Wam również się bedzie
podobać.
www.szarm.pl/suknie_slubne7.htm
numer sukni 5-258-19
Obserwuj wątek
    • francesca12 Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 22.11.08, 18:26
      Mnie osobiście się nie podoba i nie kupiłabym sobie takiej sukni z
      kilku względów, ale to nie mnie się musi podobać, tylko Tobie smile

      Zupełnie nie mój styl. Mogę tylko podpowiedzieć, że "trochę" za dużo
      w tej sukni tego wszystkiego, bo i tafta (?? albo inny materiał, nie
      wiadomo jaki), i tiule, kwiaty, i zdobiony gorset, no i te ramiączka
      spadające, no i długość niesymetryczna.. - jakoś do mnie nie
      przemawia.
      Ale to tylko moje zdanie, jeśli jesteś w niej zakochana, to nasze
      zdanie ma niewielkie znaczenie smile
    • kaamilka Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 22.11.08, 18:35
      dla mnie ów sukienka jest jak to tło na którym występuje modelka:
      tandetna.
      a poza tym, post zakrawa mi na prowokacje - której z resztą
      uległam smile
      • francesca12 Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 22.11.08, 18:45
        Zapomniałam napisać jeszcze o różu - dopełnia wszystkiego.

        Ja to wszędzie widzę kryptoreklamę, ale jej z kolei nie ulegnę smile
    • anka0127 Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 22.11.08, 19:16
      Jeśli jak piszesz się zakochałaś, to nie patrz, a przede wszystkim nie pytaj o
      opinie innych. Kwestia bys w tym dniu czula się piękna, niezaleznie od tego czy
      sie bedziesz komus z forum podobac. Moje zdanie na temat sukni nie ma tu
      znaczenia. Pozdrawiam.
      • jasmina-beauty Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 22.11.08, 20:00
        no ja ajestem zakochana ale Wy nie musicie- jak zreszta wnioskuję-
        proszę o opinie nawet te negatywne- ja sie lubuje w nadmiarze jak to
        niektórzy mówią-taki mam juz styl i tyle.
        ta sukienka jest moim marzeniem - tylko nie wiem jaki welon teraz do
        ne dobrac myślałm o długim ciagnącym sie z tyłu w kolorze różu(to
        mój ulubiony) tak zeby zasłaniał tez twarz a do tego nałozyc bym
        chciała taki wianek ze sztucznych róż takich jakie sa na sukince.
        co myslicie o moim pomysle??
        • anka0127 Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 22.11.08, 20:13
          No i wszystko jasne smile)
        • kaamilka Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 22.11.08, 20:21
          łeee... no już wszystko rozumiem! smile myślę, że Twoje pomysły bądą
          się doskonale z Tobą komponowały!
          nie myślałaś o rękawiczkach bez palców?
          • jasmina-beauty Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 22.11.08, 20:23
            nie rekawiczki mi sie nie podobają ,za to będę mieć ażurowe kozaki.
            wracając do welonu- myslicie ze bezie dobrze z wiankiem takim czy
            może z diademem???
            • kaamilka Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 22.11.08, 22:05
              nawet mi się podoba, jak jawnie sobie z nas jaja robisz smile
              brawo!!!
        • bellagnos Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 22.11.08, 20:24
          Pytanko czy ta suknia jest taka krotka jak na zdjeciu czy modelka ja
          podtrzymuje?? Jesli jest taka jak na zdjeciu moim zdaniem nie pasuje
          welon,za duzo, suknia jest ladna ale bogata, jesli dodasz za duzo
          bedzie nsprawde zle wygladac. Absolutnie welon i roze za duzo !!
          Pomysl z welonem i wiankiem pasuje do prostych sukienek najlepiej
          bez ozdob, moim zdaniem, musisz wybrac albo to albo to.Do tej sukni
          pasuje malutki kwiatek we wlosach, zastanawiam sie nad prostym
          toczkiem ale tu tez mam watpliwosci. Najlepiej bedzie jak poprotu
          zrobisz sobie zdjecie w tej sukni i roznymi dodatkami, mi bardzo
          pomoglo, bo wiem ze najtrudniej wybrac dla samej siebie, zobaczyc
          sie obiektywnie i z boku.
          • anka0127 Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 22.11.08, 20:29
            Autorka wątku ewidentnie dała do zrozumienia iz fascynacja ową suknią jest
            żartem... Nie uważam ze ta suknia jest az tak bardzo zla zeby sobie z niej beke
            robic, na tym forum bywaly gorsze, a poza tym o gustach sie nie dyskutuje...
            • hilda1007 Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 22.11.08, 20:41
              Skromnie licząc 80% panien młodych w ciągu ostatnich 3 lat (lekko
              licząc ) nosiła suknie bez ramion, w fasonie litery A, bez większych
              ozdób. czyli takie ślubne alby. I jeszcze macie czelność się
              czepiać. Dziwne. PS. Nie zareaguję na krytkę, od razu mówię. Ja tu
              nie pokazywałam sukni ( byle komu).
              • kreatywni Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 22.11.08, 21:36
                A mnie się podoba ten róż.
    • deela Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 22.11.08, 21:59
      aaaaaaaaaaaa
      bedziesz kankana tanczyc?
      ona jest KOSZMARBA
      kabaretki do niej zaloz
      • jasmina-beauty Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 22.11.08, 22:37
        kankana tańczyć nie mam zamiaru-nie potrafie- aniezwykłam robić
        rzeczy na których się nie znam.kabaretek też nie założe -jeśli
        pozwolisz.
        co do rady jedej z forumowiczek poromawiałm z przyjaciółką i
        doszłyśmy do wniosku że przystylizuje sie moze na hiszpankę- zatem
        welon, wianek i diadem chyba odpadną.
        aha- to nie ejst prowokacja- podoba mi sie ta sukienka i w niej chce
        wziąźć ślub! mam do tego prawo- w niej będę się czuła sobą- nie
        utorzsamiam się ani z białymi albami, ani z księzniczkowatymi
        sukniami na kole ani jakimis hoolywodzkimi rybkami.
        • green_pepe Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 22.11.08, 22:48
          nie w moim stylu ta sukienka- ale skoro do Ciebie pasuje? może
          faktycznie dobry pomysł z tą hiszpańską stylizacją-konczita z
          kwiatkiem we włosach i wachlarzem zamaist bukietusmile mogłoby się
          zrobić urokliwe moze nawet? tylko proszę Cię daruj sobie ażurowe-
          ABAŻUROWE KOZAKI!!
          • stworzenje Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 22.11.08, 22:51
            ta suknia jest straszna i zalatuje mi Dodą uncertain, no i pomysł ażurowych kozaków.
            Ups, ale do kościelnego wstydziłabym się tak ubrać, wrażenie jakby przód mole
            zjadły big_grin,
            • jasmina-beauty Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 22.11.08, 22:57
              po uno:
              cieszę się że sukinka "zalatuje" Dodą bo ją bardzo lubie i mamy
              podobny gust.
              po duo:
              ślubu nie będę brać w kościelesmile
              zaleciało mi.....moherem ...
              • kaamilka Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 22.11.08, 23:22
                > zaleciało mi.....moherem ...
                i susznie tongue_out
              • stworzenje Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 23.11.08, 14:44


                > ślubu nie będę brać w kościelesmile
                > zaleciało mi.....moherem ...

                a mi brakiem klasy i brakiem szacunku dla miejsc świętych.
                Ale skoro nie w kościele to i na nago sobie ten ślub weź. A suknia bardziej jak
                strój teatralny,gdyby tego wygryzienia z przodu nie miała, to jeszcze.A może to
                jakiś rodzaj wentylacji takie wycięcie sporego kawałka materiału big_grin.Nie myć
                tylko wietrzyć big_grin.
                • green_pepe Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 23.11.08, 16:22
                  stworzenje napisała:

                  >
                  >
                  > > ślubu nie będę brać w kościelesmile
                  > > zaleciało mi.....moherem ...
                  >
                  > a mi brakiem klasy i brakiem szacunku dla miejsc świętych.
                  > Ale skoro nie w kościele to i na nago sobie ten ślub weź. A suknia
                  bardziej jak
                  > strój teatralny,gdyby tego wygryzienia z przodu nie miała, to
                  jeszcze.A może to
                  > jakiś rodzaj wentylacji takie wycięcie sporego kawałka materiału :-
                  D.Nie myć
                  > tylko wietrzyć big_grin.


                  i proszę- klasa, szacunek itd....

                  • kaamilka Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 23.11.08, 17:15
                    > i proszę- klasa, szacunek itd....
                    >

                    akurat klasa tej Pani jest już wielu znana. Jak czyjąś suknię nazwie
                    ręcznikiem to jest ok, ale jak ktoś jej koronki nazwie firankami to
                    jest obraza majestatu. Ona jest bardzo tolerancyjna pod warunkiem,
                    że ktoś myśli tak jak ona, więc green_pepe jesteś tylko kolejną
                    osobą która to zauważa.
                • agu_gu3 Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 23.11.08, 16:55
                  wentylacja, taaa dobre!big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
                  mi sukienka się nie podoba i jak słusznie ktoś tu zauważył: zalatuje Dodą, no ale skoro ja lubisz i lubisz taki styl sukienka jak najbardziej pasuje do Ciebie.
                  a!
                  i chwała Bogu, że kościelnego nie bierzesz...
                  • jasmina-beauty Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 23.11.08, 17:29
                    agu_gu3 napisała:

                    >
                    > .
                    > a!
                    > i chwała Bogu, że kościelnego nie bierzesz...

                    biore koscielny...tyle że nie w kościele....
                    widzę że jak sie wam cos nie podoba to stac was tylko na płytkie
                    dogryzanie...dobrze ktos zauważył, klasy sie od was akurta nauczyć
                    nie mozna.
                    pytalam jak sie podoba- piszecie ze nie ok- nie am sprawy tylko po
                    co te chamskie teksty? jak sie w ten sposob realizujecie?

                    >
                    • stworzenje Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 23.11.08, 17:33

                      > pytalam jak sie podoba- piszecie ze nie ok- nie am sprawy tylko po
                      > co te chamskie teksty? jak sie w ten sposob realizujecie?
                      >
                      > >
                      a jak się Ty realizujesz, zakładając wątek: co sądzicie o sukni? Bo raczej jakoś
                      nie widzę, że akurat szukasz porady czy w ogóle ją założyć, tylko chyba raczej
                      po prostu ją założysz. To po co całe zamieszanie? Raczej nie ma co
                      się spodziewać, że wszyscy tutaj będą piać z zachwytu.Bo to bardziej na strój
                      teatralny niż na ślub.
                      • jasmina-beauty [...] 23.11.08, 17:40
                        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                    • kaamilka Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 23.11.08, 17:35
                      www.szarm.pl/suknie_wieczorowe3.htm5-295-24
                      ta jest fajna na ślub
                    • agu_gu3 Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 23.11.08, 20:03
                      no przecież napisałam, że mi sie nie podoba, a co w tym chamskiego, ze stwierdziłam, ze jest w stylu Dody? Przecież ją lubisz...
                      i wybacz, ale jak dodalas do tego obrazu sukni, kozaczki to się załamałam..
                      przepraszam, ale mi sie to na prawde nie widzi. Ciesze sie jednak, ze dzieki tej sukni bedziesz wygladala tak jak to sobie wymarzylas o to chodzi.
                      A i o KLASIE to możemy podyskutować na żywo, a nie w necie.

                      Nie rozumiem dlaczego sie tak denerwujesz, przecież pokazałaś->poprosiłas o opinie-> otrzymałaś opinie i tyle.

                      Powodzenia
                      • jasmina-beauty Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 23.11.08, 20:13
                        tak jak napisałaś nic chamskiego nie ma w stwierdzeniu ze pasuje do
                        stylu dody, ani tymbardziej w tym ze napsałaś ze ci sie nie podoba.
                        mój post odnosił sie raczej bardziej do innych wypowiedzi
                        forumowieczek- ta część odnśnie chamskich kometarzy raczej była
                        skerowana do innej pani.
                        choc nie wiem dlaczmu napsałaś że dzieki Bogu ni biore ślubu
                        kościelnego?
                        dzięki Bogu to własnie taki biorę.
        • deela Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 23.11.08, 00:05
          to moze w stylu dzikiego zachodu? bedziesz jak raz wygladac jak panienka z saloonu
          myslalam ze slub to slub (obojetnie koscielny czy nie) a nie bal przebierancow
          • jasmina-beauty Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 23.11.08, 12:53
            deela napisała:

            > to moze w stylu dzikiego zachodu? bedziesz jak raz wygladac jak
            panienka z salo
            > onu
            > myslalam ze slub to slub (obojetnie koscielny czy nie) a nie bal
            przebierancow

            TO może lepiej nie myśl....
            • deela Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 24.11.08, 00:38
              > TO może lepiej nie myśl....
              no tak to jest rozsadna argumentaca :o
          • stworzenje Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 23.11.08, 14:47
            deela napisała:

            > myslalam ze slub to slub (obojetnie koscielny czy nie) a nie bal przebierancow

            zgadza się, ślub to powinien być ślub. Ale niestety obecnie widać, że dla części
            panienek to chyba nie ślub, a tylko pokaz mody - czyli czym bardziej zaszokuję
            widzów (gości).
    • kavainca Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 23.11.08, 13:55
      o ja....na tej stronie jest najwyżej(!) jedna sukienka, którą
      miałabym ochote przymierzyć! Wiekszośc powala mnie swoją formą!
      Długo szukałaś tego salonu?
      A tak bez złosliwosci, to powinnaś wiedzieć, że na tym forum nie
      znajdziesz uznania dla swojego stylu, więc albo triolujesz, albo już
      sama nie wiem co!
      • green_pepe Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 23.11.08, 16:10
        mnie się nie pdoba ta sukienka- nie jest w moim stylu, ale wydaje mi
        sie że niektóre dziewczyny przeginaja ze swoimi wypowiedziami....
        bezczelne porównania, płytkie oceniactwo i zero klasy- a sukienki
        lubicie z klasą ...cóż za dysproporcja...troll nie troll ale ukazał
        ciekawe zjawisko...
        • kavainca Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 23.11.08, 16:50
          Dziewczyna spytała jak nam sie podoba, no to piszemy szczerze.
          Mnie się szczerze nie podoba. Poprostu jedzie tandetą, jak wszystkie
          kiecki na tej stronie i tyle!!!
          • stworzenje do kavainca 23.11.08, 17:25
            kavainca napisała:

            > Dziewczyna spytała jak nam sie podoba, no to piszemy szczerze.
            > Mnie się szczerze nie podoba. Poprostu jedzie tandetą, jak wszystkie
            > kiecki na tej stronie i tyle!!!

            oj kava jedzie i to dość, przejrzałam inne modele i ten to mógłby mieć tytuł:
            cóż jeszcze możemy dołożyć??

            www.szarm.pl/suknie_slubne.htm
            suknia nr 1-095-16

            bo w tej kiecy chyba jeszcze brakuje, hm bolerka? Koronki i beza,i marszczenie i
            kwiatki no czad, aż żałuję że takiego "cuda" nie zakupiłam na własny ślub. Kurza
            twarz tym samym zawiodłam gości bo nie zaszokowałam ich strojem ;-P.
            • kaamilka Re: do kavainca 23.11.08, 17:31
              ale sama przyznasz, że akurat ta suknia ma Twój ulubionyh dekolt.
              • stworzenje Re: do kavainca 23.11.08, 17:35
                kaamilka napisała:

                > ale sama przyznasz, że akurat ta suknia ma Twój ulubionyh dekolt.

                tak przyznaję to, że Ty za to jesteś baardzo tolerancyjna:

                "dla mnie ów sukienka jest jak to tło na którym występuje modelka:
                tandetna." pisane parę postów wyżejuncertain
                • kaamilka Re: do kavainca 23.11.08, 17:37
                  oceniam sukienkę a nie autorkę - subtelna różnica, nie sądzisz?
            • jasmina-beauty Re: do stowrzenia... 23.11.08, 17:32
              kurcze miałąm sie ugryźć w język ale sie nie ugryzę jesteś
              płytka...okrutnie płytka....i doprawdy mam nadzieje ze to nie Bog
              Cię taka stworzyl tylkoś sama sie taka stworzyła...bo jak to dZIelo
              Boskie to Mu nie wyszło..
              a szokować nikogo nie mam zamiaru bo akurat na ślubie bedę tylko ja
              i mój ptrzysżły maż...no i ksiądz- on się zszokuje, zawału dostanie
              i z klasztoru wystapi????
              • deela Re: do stowrzenia... 24.11.08, 00:41
                a ja slyszalam gdzies wyzej ze ty koscielnego nie bierzesz
                cos sie pogubilas we wlasnych zeznaniach
                a ksiadz jak jest ksiedzem powinien cie obsobaczyc za brak skromnosci nalezytej
                slubom koscielnym
                • jasmina-beauty Re: do stowrzenia... 24.11.08, 16:59
                  deela napisała:

                  > a ja slyszalam gdzies wyzej ze ty koscielnego nie bierzesz
                  > cos sie pogubilas we wlasnych zeznaniach
                  > a ksiadz jak jest ksiedzem powinien cie obsobaczyc za brak
                  skromnosci nalezytej
                  > slubom koscielnym

                  a gdzie ty to słyszałaś???
                  co najwyzej mogłaś PRZECZYTAĆ....ale to też nie bo napisłam że nie
                  biorę slubu w kościele, a nie że nie biorę ślubu kościelnego-
                  kościół to jest budynek ,a ślub kościelny to jes obżąd religijny...
                  widze że więcej z Was nie umie czytać ze zrozumieniem...
                  • deela Re: do stowrzenia... 24.11.08, 20:00
                    > a gdzie ty to słyszałaś???
                    > co najwyzej mogłaś PRZECZYTAĆ....
                    nie poznalabys sie na ironii nawet jakby zakradla sie do ciebie od tylu i
                    kopnela cie w de
                    > kościół to jest budynek ,a ślub kościelny to jes obżąd religijny...
                    slub koscielny winien sie odbyc w kosciele jak sama NAZWA wskazuje
                    a po spolgloskach piszemy RZ - obRZęd
                    > widze że więcej z Was nie umie czytać ze zrozumieniem...
                    ty jakas dziwna jestes
                    a ksiadz w czym wystapi w bermudach?
                    • jasmina-beauty Re: do stowrzenia... 24.11.08, 20:32
                      za to ty sie zorientowałaś kiedy przyszla ironia i kopnęla cie w
                      DE...
                      ja akurta ślubu nie będę mieć w Kościele- tam gdzie go biore jakoś
                      nie wzbudziło to jakiejs sensacji, jest to normalne i dosyć częste-
                      o ironio...
                      co do tego czy jetsem dziwna czy też nie...to była ironia??
                      a ksiądz wystąpi..kurcze sama nie wiem w czym nie pytałam...ale wole
                      żyby w bermudach nie występywał ( nie wiem znowu się zbałźniłam to
                      twoje pyatnie tez było ironiczne?? )

                      a co do obrzędu- dziekuje za poprawienie błędu - następnym razem
                      będę sie starć przykładać wiekszą wagę do ortografii.
                      • deela Re: do stowrzenia... 24.11.08, 21:06
                        padlam
                        leze i kwicze
                        • atrament.owa Re: do stowrzenia... 24.11.08, 21:39
                          Nic dodać nic ująć ROTFL
                        • jasmina-beauty Re: do stowrzenia... 25.11.08, 19:45
                          deela napisała:

                          > padlam
                          > leze i kwicze
                          bez ironii?
    • magdallenka1984 Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 23.11.08, 18:33
      wybacz, że to powiem, ale coś tworzysz dziwnego i nie mogę zrozumieć co. Piszesz jakaś śmieszną bajkę (do której pasuje właśnie ta kiecka). Bierzesz ślub kościelny nie w kościele... będziecie tylko w trójkę - Ty, Twój mąż i ksiądz. Pierwsze słyszę, że w Polsce można zawrzeć związek małżeński w obliczu Boga przed księdzem nie w świątyni gdzie ów Bóg jest... a po drugie... o ile się dobrze orientuje, to do ślubu jeszcze potrzebni są świadkowie - to już was pięć osób a nie trzy.?!?!?!
      • jasmina-beauty Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 23.11.08, 18:46
        nie napisałam też ze ślub biore w Polsce.
        a o swiadkach zapomniałam- faktycznie bedzie nas piątka.
        ot i całą bajka...za górami za lasami i żyli długo i szczęśliwie...
        • magdallenka1984 Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 23.11.08, 18:50
          baju baj baju bajsmile
      • anka0127 Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 24.11.08, 14:28
        Odnosze wrazenie ze autorka wątku załozyła go na powaznie i ta suknia naprawde
        jej sie podobała, ale z racji, że spotkała się z krytyka forumek szybko ratowała
        sytuacje, udając iz to żart i bajka... W przeciwnym razie asolutnie nie roumiem
        jaka była intencja jej zachowania. Kolejny przykład zaśmicania forum....
        • jasmina-beauty Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 24.11.08, 17:00
          a w kórym miejscu ja rataowąłm sytuacje udając ze to żart czy też
          bajaka??? JEZU to forum ogłupia czy Was w skzole nie uczyli naprawde
          czytania ze zrozumieniem??????????
          litości..
          • villemo86 Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 25.11.08, 10:10
            Doda takiej sukni by w życiu nie założyła! Jest poprostu niemodna. Po pierwsze
            ma gorset (jeszcze kilka sezonów temu był na topie), po drugie to za mało
            wystają z niej cycki, a po trzecie to nie widać w ogóle dupy, aaaa no i ten róż.
            Za mało intensywny. Poszukaj lepiej. Tu nie trafiłaś.
    • zimowa.net Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 25.11.08, 19:51
      Nie podoba mi sie absolutnie.
    • bell82 Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 25.11.08, 20:39
      jak dla mnie okropna, ale to jak dla mnie smile
    • szampanna Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 25.11.08, 22:50
      Dla mnie koszmarek, ale skoro się w niej zakochałaś, dyskusja nie ma
      sensu wink
    • magelan44 Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 01.12.08, 16:11
      Dziękuję Ci bardzo za namiary do firmy SZARM, nie wiedziałam, a nawet już nie
      wierzyłam, że w Polsce ktoś szyje tak niezwykłe, całkiem inne suknie ślubne.
      Współczuję, że wdałaś się w dyskusję z zazdrośnicami, których prawdopodobnie
      nikt nie chce poślubić wink Suknia którą wybrałaś na pewno nie należy do
      klasycznych, i właśnie przez to jest niepowtarzalna!!!!!!! Olśniewająca!!!!!
      Gratuluję wyboru i życzę wszystkiego najlepszego.
      • kavainca Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 01.12.08, 16:24
        > Współczuję, że wdałaś się w dyskusję z zazdrośnicami, których
        prawdopodobnie
        > nikt nie chce poślubić wink
        no dobreeeee!!!
        buhaha
        normalnie zazdroszczę, o qurde jak zadroszczę poczucia estetyki i
        wogóle wszyyyyystkiego zazdroszczę buuuuuu big_grin
        • stworzenje Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 01.12.08, 16:44
          kavainca napisała:

          > buhaha
          > normalnie zazdroszczę, o qurde jak zadroszczę poczucia estetyki i
          > wogóle wszyyyyystkiego zazdroszczę buuuuuu big_grin

          kavainca ja też i ja też jakie to smutne,że ona ma poczucie estetyki,a my nie...big_grin.
          • deela Re: moja suknia ślubna-prosze o Wasze opinie 01.12.08, 17:34
            ja tam sie ciesze ze nie mam TAKIEGO poczucia estetyki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka