Dodaj do ulubionych

lista prezentów

06.07.09, 15:48
Witam ,
co sądzicie o liście prezentów ślubnych? Na zachodzie jest bardzo
popularna , ale w Polsce jeszcze się z nią nie spotkałam .
Myślicie że to dobry pomysł ? Czy raczej nie ?
Czekam na wasze komentarze
Obserwuj wątek
    • tomelanka Re: lista prezentów 06.07.09, 20:42
      mysle ze oprocz tego trzeba sprawdzic w wyszukiwarce smile
    • inka323f Re: lista prezentów 06.07.09, 22:48
      Sam pomysł świetny, ale u nas nie ma 'domów towarowych', w ktorych można by taką
      listę założyć i wybrać pełen przekrój cenowo-markowy.
      Widziałam jakieś dwie bodajże w PL i mimo, że tu na miejscu mamy listę
      prezentów, to na żadną polską się nie zdecydowałam, ze względu na ceny, ponieważ
      tam same Rosenthale, "Wileroje i Bosze", itp.
      Nie widzę potrzeby posiadania stojaka na parasole za 329 zł czy dwóch szklanek o
      podwójnych ściankach za 66 zł.
      • monikapers Re: lista prezentów 06.07.09, 23:49
        bie wiem skad jestes ale tradycja znana i sprawdzona od wielu juz lat
        wybierasz sklep, sklepy, ktore lubisz/lubicie i wybierasz co chcesz/chcecie
        /wnetrzarskie, agd, ksiegarnie, sklepy sportowe itd/ najwazniejsza jest jednak
        osoba koordynujaca, kazdy kto kupuje zglasza jej co wybiera i ona to odkresla i
        przelatuje po kolei taka lista po gosciach i wraca do niej
        notka wraz z telefonem do koordynatorki musi byc na zaproszeniu lub scenariuszu
        lista musi byc dluga i cenowo roznorodna aby kazdy wybral na co go stac i na co
        ma ochote
        tyle
        • monikapers Re: lista prezentów 06.07.09, 23:52
          jest cala masa takich sklepow w sieci, one robia taka liste i koordynuja
          sprzedaz ale sa zazwyczaj drogie i tematem sa ladne designerskie gadzety
          wnetrzarskie wiec wybor mimo, ze czesto arcyciekawy jednak doc monotematyczny
          tomelanka nie spi wiec linkow nie wrzucam
          • motofkos Re: lista prezentów 07.07.09, 09:35
            Troszke pogrzebałam w sieci i znalazlam listemarzen.pl, co o tym
            sadzicie??
    • agatita82 Re: lista prezentów 07.07.09, 11:58
      My mieliśmy listę. goście byli zadowoleni z takiej opcji. Dostosowali
      się w 100%. Dostaliśmy to co było na liście lub gotówkę.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka