motofkos 06.07.09, 15:48 Witam , co sądzicie o liście prezentów ślubnych? Na zachodzie jest bardzo popularna , ale w Polsce jeszcze się z nią nie spotkałam . Myślicie że to dobry pomysł ? Czy raczej nie ? Czekam na wasze komentarze Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tomelanka Re: lista prezentów 06.07.09, 20:42 mysle ze oprocz tego trzeba sprawdzic w wyszukiwarce Odpowiedz Link Zgłoś
inka323f Re: lista prezentów 06.07.09, 22:48 Sam pomysł świetny, ale u nas nie ma 'domów towarowych', w ktorych można by taką listę założyć i wybrać pełen przekrój cenowo-markowy. Widziałam jakieś dwie bodajże w PL i mimo, że tu na miejscu mamy listę prezentów, to na żadną polską się nie zdecydowałam, ze względu na ceny, ponieważ tam same Rosenthale, "Wileroje i Bosze", itp. Nie widzę potrzeby posiadania stojaka na parasole za 329 zł czy dwóch szklanek o podwójnych ściankach za 66 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
monikapers Re: lista prezentów 06.07.09, 23:49 bie wiem skad jestes ale tradycja znana i sprawdzona od wielu juz lat wybierasz sklep, sklepy, ktore lubisz/lubicie i wybierasz co chcesz/chcecie /wnetrzarskie, agd, ksiegarnie, sklepy sportowe itd/ najwazniejsza jest jednak osoba koordynujaca, kazdy kto kupuje zglasza jej co wybiera i ona to odkresla i przelatuje po kolei taka lista po gosciach i wraca do niej notka wraz z telefonem do koordynatorki musi byc na zaproszeniu lub scenariuszu lista musi byc dluga i cenowo roznorodna aby kazdy wybral na co go stac i na co ma ochote tyle Odpowiedz Link Zgłoś
monikapers Re: lista prezentów 06.07.09, 23:52 jest cala masa takich sklepow w sieci, one robia taka liste i koordynuja sprzedaz ale sa zazwyczaj drogie i tematem sa ladne designerskie gadzety wnetrzarskie wiec wybor mimo, ze czesto arcyciekawy jednak doc monotematyczny tomelanka nie spi wiec linkow nie wrzucam Odpowiedz Link Zgłoś
motofkos Re: lista prezentów 07.07.09, 09:35 Troszke pogrzebałam w sieci i znalazlam listemarzen.pl, co o tym sadzicie?? Odpowiedz Link Zgłoś
agatita82 Re: lista prezentów 07.07.09, 11:58 My mieliśmy listę. goście byli zadowoleni z takiej opcji. Dostosowali się w 100%. Dostaliśmy to co było na liście lub gotówkę. Odpowiedz Link Zgłoś