Dodaj do ulubionych

Wyprawka do szkoły

14.09.11, 21:29
matko w tym roku prawie zbnkrutowalam, bo posylalam do szkoly juz dwojke. wszystko jest takie drogie ze az sie wlos na glowie jerzy
Obserwuj wątek
    • Gość: maruda Re: Wyprawka do szkoły IP: *.dynamic.chello.pl 15.09.11, 17:25
      az sie wlos na glowie jerzy !!!!! zjeżył mi się właśnie, Marmeladko, zainwestuj jeszcze w słoniczek ortograficzny, dla dobra swoich dzieci :)

Modny temat - szkoła ( nauczyciel) pożeraczem domowych budżetów. Czasami wygląda to tak, jakby podczas wakacji dzieci chodziły gołe i bose ( NO ILE TRZEBA ZAPŁACIĆ ZA UBRANIA DO SZKOŁY), nie jadły ( PRZYGOTOWANIE KANAPEK, OPŁACENIE OBIADU - zgroza), nie używały mydła i papieru toaletowego.... Wygląda na to, że od początku gimnazjum powinny być prowadzone dodatkowe zajecia z przedmiotu : szkoła kosztuje - nie warto się rozmnażać, bo zrujnuje domowy budżet.
      A może by tak bojkocik producentow tych najbardziej kosztownych, przekolorowych przyborów szkolnych na korzyść mniej modnych, ale w przystępnych cenach? Od razu budżet domowy się uzdrowi.
    • angrusz1 Wyprawka do szkoły - kiedyś zwiedzałem 15.09.11, 18:19
      w ramach programu Sokrates - Komenius szkołę średnią - technikum rolnicze - we Francji i dowiedziałem się, że tam 1/3 uczniów książki wypożycza ze szkoły za bardzo niską opłatą .

A w Polsce ile osób korzysta z takiej pomocy ?
      5 osób na 300 uczniową szkołę .
      Ot i wielka pomoc .

Ostatnio w dalszej rodzinie - 4 dzieci - wydano ok 2200 na książki , na podręczniki .

Jak na to zarobić . Taka to prorodzinna polityka liberałów z Peło
    • Gość: anita Re: Wyprawka do szkoły IP: *.197.88.97.edial.pl 16.09.11, 15:03
      zaczal sie dosc goracy okres i wszystko jest dosc drogie dlatego najlepiej wyposazenie do szkoly kupowac w sklepach internetowych maja szeroki asortyment i ceny przestpne dla kazdego najwazniejsze ze nie maja takich marz narzuconych jak w centrach handlowych czy w ksiegarniach ja zakupuje wszytkie potrzebne rzeczy do szkoly na ezabawki.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka