Dodaj do ulubionych

Zagra Nota Mentula

07.02.04, 22:48
W Dekompresji w czwartek 12 lutego. Start 21.00, wjazd...e?
Tak wrzucam z kronikarskiego obowiązku;)
Obserwuj wątek
    • uerbe Wjazd 5 zeta (no txt) 08.02.04, 09:21
    • hubar Re: Zagra Nota Mentula 08.02.04, 22:38
      Będzie to duża ignorancja, jeśli spytam o co chodzi?
      • baky Re: Zagra Nota Mentula 09.02.04, 10:01
        Tu pewnie chodzi o mendzenie na przynudzaniu,
        albo o przynudzanie na mendzeniu.
        Tak nazwa wskazuje: Nuda Mendula.
      • uerbe [RZEP] MSPANC ;-) 09.02.04, 10:14
        Google
      • szprota [HuBar]: zespół B00g13ego zagra! 09.02.04, 23:57
        Żaden wstyd nie wiedzieć (wstyd odpowiadać w ciemno sądząc po nazwie...)
    • b00g13 Re: Zagra Nota Mentula 11.02.04, 15:18
      dzięki szprota, tak sam to się wstydziłem (patrz jak się rumienię) reklamować
      własne koncerty. ale skoro już ta informacja jest to zapraszam też 14 do łowicza
      i 21 do punktu
      • szprota Zeus, czemu sie rumienisz na zielono? /nt 12.02.04, 14:15

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka