szprota 07.02.04, 22:48 W Dekompresji w czwartek 12 lutego. Start 21.00, wjazd...e? Tak wrzucam z kronikarskiego obowiązku;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hubar Re: Zagra Nota Mentula 08.02.04, 22:38 Będzie to duża ignorancja, jeśli spytam o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
baky Re: Zagra Nota Mentula 09.02.04, 10:01 Tu pewnie chodzi o mendzenie na przynudzaniu, albo o przynudzanie na mendzeniu. Tak nazwa wskazuje: Nuda Mendula. Odpowiedz Link Zgłoś
szprota [HuBar]: zespół B00g13ego zagra! 09.02.04, 23:57 Żaden wstyd nie wiedzieć (wstyd odpowiadać w ciemno sądząc po nazwie...) Odpowiedz Link Zgłoś
b00g13 Re: Zagra Nota Mentula 11.02.04, 15:18 dzięki szprota, tak sam to się wstydziłem (patrz jak się rumienię) reklamować własne koncerty. ale skoro już ta informacja jest to zapraszam też 14 do łowicza i 21 do punktu Odpowiedz Link Zgłoś