Gość: maniak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.04, 07:53 witam! w piatek w "Punkcie" odbyl sie (rewelacyjny) koncert VooVoo. szukam fotek z tej imprezy... pzdr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj