Gość: yper IP: *.toya.net.pl 17.05.11, 13:04 Transfery polityczne najczęściej spowodowane są nieznalezieniem się na listach wyborczych. Mówienie, że tak nie jest, to zwykła ściema. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Łukasz 50 działaczy Platformy Obywatelskiej przechodzi... IP: 217.153.8.* 17.05.11, 13:05 i to również konsekwencja bezsensownego, nielogicznego zamykania stadionów przez wojewodę z PO i traktowania wszystkich - nawet porządnych ludzi - jak potencjalnych bandytów. odpowiedzialność zbiorowa. Odpowiedz Link Zgłoś
paulhandyman sflustrowane Bolki.... 17.05.11, 13:08 i co z tego ? goscie i tak nigdy nic nie znaczyli... Dalej nic nie znacza i nie maja szansy na jakakolwiek kariere polityczna... To sa leszcze, ktorych nawet PISlam nie chcial przyjac pod swoje skrzydla.. Odpowiedz Link Zgłoś
old_lodzer a co to za ludzie ? .. 17.05.11, 13:27 na pewno nie działacze, najwyżej członkowie .... nigdy nie słyszałem o tym facecie .. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ap nie słyszałeś bo nie jest karierowiczem i.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.11, 13:46 złodziejem heheheh Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czy-telniczka Re: nie słyszałeś bo nie jest karierowiczem i.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.11, 13:59 :) dobre ujecie dla tematu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eellee Re: a co to za ludzie ? .. IP: 212.191.130.* 17.05.11, 13:52 CZŁONEK nie równa się DZIAŁACZ? Znasz się człowieku jak kura na pipeprzu! Odpowiedz Link Zgłoś
old_lodzer nie równa się .. 17.05.11, 14:18 działacz - osoba aktywna w określonej dziedzinie życia publicznego członek - osoba przynależąca do jakiejś organizacji czy stowarzyszenia to z popularnego słownika ... zamiast się mądrzyć, uzupełniaj wykształcenie ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dimex Janowski był kandydatem PO na burmistrza Koluszek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.05.11, 07:44 to jednak nie leszcz. Andrzej Szac zakładał struktury i w powiecie i nimi rządził . old _lodzer bredzi na formu nie pierwszy raz . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŁODZIANIN 50 działaczy Platformy Obywatelskiej przechodzi... IP: *.toya.net.pl 17.05.11, 14:00 BRAWO DLA TYCH GOŚCI,W KOŃCU ZROZUMIELI SWÓJ BŁĄD POPIERAJĄC PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ (ZLEPEK KOLESI DBAJĄCYCH TYLKO I WYŁĄCZNIE O SWOJE INTERESY I KOLESI MIRA I ZBYCHA ORAZ INNYCH CWANIAKÓW ) Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: 50 działaczy Platformy Obywatelskiej przechod 17.05.11, 16:26 Gość portalu: ŁODZIANIN napisał(a): > BRAWO DLA TYCH GOŚCI,W KOŃCU ZROZUMIELI SWÓJ BŁĄD POPIERAJĄC PLATFORMĘ OBYWATEL > SKĄ (ZLEPEK KOLESI DBAJĄCYCH TYLKO I WYŁĄCZNIE O SWOJE INTERESY A teraz - z tym samym na uwadze Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: 5 się rozmyśliło ? 17.05.11, 16:29 Może to jak w znanym dowcipie: nie w Moskwie, a w Leningradzie... Odpowiedz Link Zgłoś
notozobaczymy Andrzej Szac ma "wielkie poparcie" 17.05.11, 14:48 wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/100000/100600-o-100600-RDA-1.html?wyniki=1 Kandydując z "jedynki" na liście PO do powiatu dostał 4. wynik spośród... 5 kandydatów. No cóż. Odpowiedz Link Zgłoś
anna22290 45 działaczy Platformy Obywatelskiej przechodzi... 17.05.11, 15:15 ile to Polska ma; wspanialch politykow ;nawet w socjalizmie tylu gwiazd nie bylo a jak byly to w ukryciu w zakladach gdzie dzieki postepom medycyny mieli szanse na normalne zycie a teraz duzo uwaza ze samemu mozna sie wyleczyc no i skutki oplakane Odpowiedz Link Zgłoś
cul-de-sac 45 działaczy Platformy Obywatelskiej przechodzi... 17.05.11, 15:51 Dzialacze partyjni sa ogolnie znani ze swej dzialalnosci. Te 45 osob o ktorych mowa to raczej czlonkowie. Rozczarowani beda jesienia. Odpowiedz Link Zgłoś
mikolajjs PJN 17.05.11, 16:14 Mnie PJN nie przekonuje. Gdyby byli partią bardziej wyrazistą, np. wyraziście mieszczańską i zażądali likwidacji przywilejów rolniczych typu KRUS, gdyby znaleźli kilka chaseł, które mogą rozbudzić publiczny spór i jednocześnie byłyby to sprawy, od których PO i PiS trzymają się z daleka, to mogliby się wstrzelić między PO i PiS i wejść do parlamentu; obecnie nie mają na to szans. Sprawa przywilejów składkowo - emerytalnych dla rolników to sprawa, która dla wielu jest bulwersująca, niedawno Trybunał Konstytucyjny nakazał zmienić przepisy o składce zdrowotnej dla rolników ale ten temat nie jest poruszany przez polityków, bo każda partia, nie tylko PSL, ale i PiS i PO i SLD chce mieć wyborców na wsi i chce być kochana przez wszystkich. Temat KRUS-u się nie pojawia, ale to nie znaczy, że nie jest ważny. Temat niechcianej imigracji też przez długi czas nie pojawiał się w zachodnioeuropejskiej polityce, bo było to politycznie niepoprawne, a kiedy się wreszcie pojawił okazało się, że sam ten jeden temat pozwolił wprowadzić zupełnie nowym partiom polityków do parlamentów i stać się istotną siłą polityczną. Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 [...] 17.05.11, 16:20 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty.polityk 45 działaczy Platformy Obywatelskiej przechodzi... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.11, 16:34 pierwsi przejrzeli na oczy co to jet Platforma czyli PełO oby wyborcy również , a gdzie te sławne 3 x 15 - jakieś podatki miały być po 15 % uuuuuuuuuuuuuuuuuu kłamczuszki i oszusty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka 45 działaczy Platformy Obywatelskiej przechodzi... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.11, 16:40 świetna wiadomość! :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goscgosc Re: 50 działaczy Platformy Obywatelskiej przechod IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.11, 16:46 Czy tych bzdetnych artykułów nie pisze syn donka z pomocą małgośki ze skurniewic? Są beznadziejne, z podstawowymi błędami stylistycznymi i literowymi. Razem byli na figlach miglach w Pekinie, może się wspierają. Doopa do doopy pasuje. Odpowiedz Link Zgłoś
rozwado Gwoli demokracji 17.05.11, 16:46 miejsca na liscie partie powinny wystawic na allegro, Odpowiedz Link Zgłoś
tss123 Niech naprawią nasz kapitalizm 17.05.11, 18:14 polecam - www.stachurska.eu/?p=2381 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kkika 45 działaczy po przechodzi do pjn [zdjęcia, wideo] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.11, 18:32 Do PJNu chop-sasa,,moze bedzie z tego kassa,,Ale miernoty z transferowej chołoty ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Nie dostali stołków to szukają kolejnego koryta IP: *.xdsl.centertel.pl 17.05.11, 19:02 o czym tu pisać, o kilkudziesięciu koniunkturalistach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty Kurwy i złodzieje zmieniają burdele !!! IP: *.adsl.inetia.pl 17.05.11, 19:49 Doputy, w Polsce zmuszeni będziemy głosować na partie, efekt będzie taki sam. Głosujesz na ZCHN wychodzi Niesiołowski, Głosujesz na AWS wychodzi Niesiołowski, głosujesz na PO wychodzi Niesiołowski, głosujesz na SLD, wyjdzie Niesiołowski, (zamiast Arłukowicza). Jebać taką "demokrację" gdzie przy korycie od dwudziestu lat cały czas te same świnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lord;) Złodzieje z PO i oszołomy z PIS może czas na IP: *.adsl.inetia.pl 17.05.11, 21:28 PJN . nie chciałem iść na wybory ale dam szanse PJN Pod warunkiem ze nie będą wałkować katastrofy Odpowiedz Link Zgłoś
jagrudz 45 działaczy po przechodzi do pjn [zdjęcia, wideo] 17.05.11, 21:39 PO-PiS czy PJN wszo ryba i tam się pcha gdzie dobre żarło,a na głosowanie to idą dorobkiewicze[pokazano tą rzeczywistość w Wałbrzychu ] przekuipnicy i złodzieje dlatego mamy taki budżet,Nawet porażki opięte w ładne piórka ładnie wyglądają ,ale przyjdzie czs rozliczeń ludzie się uświadomią.Nazwy partii się zmieniają a pyski nie. Odpowiedz Link Zgłoś
jtp2 45 działaczy po przechodzi do pjn [zdjęcia, wideo] 17.05.11, 22:47 TO JEST BARDZO DOBRA WIADOMOŚĆ DLA POLSKI TAK TRZYMAĆ DZIEŃ W KTÓRYM PRZESTANIE ISTNIEĆ PLATFORMA OBYWATELSKA STANIE SIĘ ŚWIĘTEM NARODOWYM /OCZYWIŚCIE WOLNYM OD PRACY/ Odpowiedz Link Zgłoś
pelny_luzak Re: 45 działaczy po przechodzi do pjn 25.05.11, 10:06 jtp2 napisał (wywrzeszczał wersalikami): "DZIEŃ W KTÓRYM PRZESTANIE ISTNIEĆ PLATFORMA OBYWATELSKA STANIE SIĘ ŚWIĘTEM NARODOWYM /OCZYWIŚCIE WOLNYM OD PRACY/" Dlaczego tylko jednym?! Powinniśmy to czcić dniami wolnymi od pracy przez cały rok ! Koniecznie ze sponsoringiem z funduszy skarbu państwa. W końcu to nasze, nie? A że w międzyczasie pewnie przyjdzie zdechnąć z głodu... Przecież im gorzej, tym lepiej - zgodnie z filozofią prawdziwych patriotów. Ot, rozum niczym u rozwielitki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Całus 45 działaczy po przechodzi do pjn [zdjęcia, wideo] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.11, 10:12 Moje kondolencje dla PJN ! Odpowiedz Link Zgłoś
terleo Re: 45 działaczy po przechodzi do pjn [zdjęcia, w 18.05.11, 10:41 Gość portalu: Całus napisał(a): > Moje kondolencje dla PJN ! *PJN - Partia jest Nijaka. Zbiera odpady, polityczne spady. I na to nie ma rady. Bezideowców spora grupa, Jeszcze nieroztyta, Dlatego ciągnie do koryta.* Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaczus (Tomek) Re: 50 działaczy Platformy Obywatelskiej przechod IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.11, 11:25 Z drugiej strony prawda jest, że PO miast realizować program z którym szła do wyborów, realizuje program PSL-u, czyli ktos oddał głos na PO, a wybrał PSL... Odpowiedz Link Zgłoś