remik.lodz
11.05.04, 12:35
Jechałem Bandurskiego od Dworca Łódź Kaliska i stanąłem na światłach przed
Włókniarzy Na lewym pasie (do skrętu). Z lewej po przejściu wzdłuż
Włókniarzy jedzie dwóch kolesi w niebieskich kurtałkach przez pasy. No nic -
myślę - kurierzy, jeden w kasku, drugi z kaskiem na kierownicy. Przejechali
pasy jedne i drugie (tuz przy mnie) i wjechali na chodnik. Kedy manewrowali
przed przejazdem przez następne pasy zauważyłem u jednego z nich napis na
plecach: "POLICJA"
Normalnie zmiękłem hehehe
Przejechali pasy wzdłuż mickiewicza i zamiast na ścieżkę rowerową pojechali
do parku....
P.S. To nie był sen :]
P.S.2 Zawsze jadę z Bandurskiego w Kopernika żeby ominąć ścieżkę wzdłuż
Mickiewicza bo lubię swój rower...