Dodaj do ulubionych

Policja na rowerach

11.05.04, 12:35
Jechałem Bandurskiego od Dworca Łódź Kaliska i stanąłem na światłach przed
Włókniarzy Na lewym pasie (do skrętu). Z lewej po przejściu wzdłuż
Włókniarzy jedzie dwóch kolesi w niebieskich kurtałkach przez pasy. No nic -
myślę - kurierzy, jeden w kasku, drugi z kaskiem na kierownicy. Przejechali
pasy jedne i drugie (tuz przy mnie) i wjechali na chodnik. Kedy manewrowali
przed przejazdem przez następne pasy zauważyłem u jednego z nich napis na
plecach: "POLICJA"
Normalnie zmiękłem hehehe
Przejechali pasy wzdłuż mickiewicza i zamiast na ścieżkę rowerową pojechali
do parku....
P.S. To nie był sen :]
P.S.2 Zawsze jadę z Bandurskiego w Kopernika żeby ominąć ścieżkę wzdłuż
Mickiewicza bo lubię swój rower...
Obserwuj wątek
    • remik.lodz SM na rowerach 16.05.04, 23:22
      Kilka dni póżniej widziałem "Strażników Miejskich" jadących na rowerech po
      chodniku Sienkiewicza od Tuwima w stronę parku.
      Jak normalny rowerzysta jedzie chodnikiem to jast krzyk, ale jak "władza"
      to... wszystko w porządku.
      Chyba nie do końca....
      • michael00 Re: SM na rowerach 16.05.04, 23:24
        remik.lodz napisał:

        > Jak normalny rowerzysta jedzie chodnikiem to jast krzyk, ale jak "władza"
        > to... wszystko w porządku.

        A kto Ci nagadał takich głupot, że w porządku?
        Skargę wysłałeś na nich?
    • Gość: J.S. Re: Policja na rowerach IP: *.pai.net.pl 16.05.04, 23:41
      > P.S. To nie był sen :]

      To byl sen. Dzisiaj snilo mi sie to samo, a gdy sie obudzilem bylo juz grubo po
      piatej i latarnie juz nie swiecily.
      • Gość: gosia Re: Policja na rowerach IP: *.tvsat364.lodz.pl 17.05.04, 16:58
        Hehe, najlepsze jest to, że chyba, aby przejść przez pasy na rowerze, trzeba z
        niego zejść- albo mi się przepisy pomyliły...
        • ab84 Re: Policja na rowerach 17.05.04, 18:41
          nie pomylily...
          aczkowliek... gdyby sie tak zastanowic... pasy sa dla tych co poruszaja sie po
          chodniku... rowery po nim poruszac sie nie moga... to i po pasach nie powinny
          przechodzic...
    • Gość: Olać to... Re: Policja na rowerach IP: *.toya.net.pl 18.05.04, 17:43
      i jeździć po chodnikach (z szybkością piechura) oraz tuż obok (wystarczy kilka
      mm :) przejścia...
      I niech tak będzie, dopóki Miasto nie zbuduje (za euro-pieniądze!, bo taka
      możliwość JEST!!!) takiej sieci ścieżek rowerowych, by można sie było po Nim
      poruszac w miarę swobodnie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka