Dodaj do ulubionych

PODPATRZONE/PODSLUCHANE...

IP: *.tvsat364.lodz.pl 22.03.02, 17:42
Jak myślicie, skad biora sie te krotkie teksciki w szarej ramce na szarym tle. Czyzby redaktorzy GW mieli tajny wywiad? ;) A teraz powaznie, juz od pewnego czasu sie nad tym zastanawiam i nic mi do glowy nie przychodzi. Czy oni to wymyslaja? Jak tak to ja juz tego nie czytam ;)
Obserwuj wątek
    • kropka. Re: PODPATRZONE/PODSLUCHANE... 22.03.02, 17:45
      jak przestaniesz czytać, to o co będziesz marudzić? :)))
      • Gość: Ma. Re: PODPATRZONE/PODSLUCHANE... IP: *.tvsat364.lodz.pl 22.03.02, 17:50
        > jak przestaniesz czytać, to o co będziesz marudzić? :)))

        Heh no ja tylko ciekway jestem, ja z reguly nie marudze :)))
    • hubar Re: PODPATRZONE/PODSLUCHANE... 22.03.02, 17:47
      www.gazeta.pl/alfa/home.jsp?
      dzial=0511&forum=63&wid=137265&aid=1382631&pole=tytul&sort=tresc&nrFor=G21&furl=
      on&fhost=on&fabs=on&tekst=PODS%A3UCHANE&col=met&max=50&nrFor2=G21%20target=
      • Gość: Ma. Re: PODPATRZONE/PODSLUCHANE... IP: *.tvsat364.lodz.pl 22.03.02, 17:51
        taaaak? to jest link do GW i...?



        • hubar Re: PODPATRZONE/PODSLUCHANE... 22.03.02, 17:54
          To wklej całość, poza tym to przypomniałem dla Ciebie wątek

          pozdrowy
      • saper_ Re: PODPATRZONE/PODSLUCHANE... 22.03.02, 17:55
        Prezesie, nie prościej tak:
        www.gazeta.pl/alfa/home.jsp?dzial=0511&forum=63&wid=137265&aid=137265
        • Gość: Ma. Re: PODPATRZONE/PODSLUCHANE... IP: *.tvsat364.lodz.pl 22.03.02, 18:11
          Sierpien 2001! Czyli to Wam lodzka po "odmianie" zawdziecza te rubryczki!? Jesli tak to GRATULACJE! :)))))POZDRAWIAM< Ma.
        • Gość: Ma. Re: PODPATRZONE/PODSLUCHANE... IP: *.tvsat364.lodz.pl 22.03.02, 18:16
          Sierpien 2001! Czyli to Wam lodzka po "odmianie" zawdziecza te rubryczki!? Jesli tak to GRATULACJE! :)))))POZDRAWIAM< Ma.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka