IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.13, 14:25
Jeśli ktoś potrzebuje super telewizje cyfrową to zapraszam na ul.Zieloną 25.Umowy krótkie bo na 12 m-cy jeśli /jesli korzystasz z innej telewizji/ lub antena hd za 1 zł i montaż gratis.Sam dobierz sobie promocje
Obserwuj wątek
    • Gość: Sławek Re: nc+ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.13, 14:22
      odradzam wszystki wchodzenie w jakiekolwiek układy z byłą Telewizją N. Traktują klientów jak debili. Rozwiazanie umowy nie jest sprawą łatwą....oszukują i naciągają ludzi. Konsultanci..haha..każdy mówi co innego! Zanim podejmiesz decyzję - poczytaj na ten temat w internecie. Minie CI ochota na NC+ / polecam AntyNC+ na facebook /

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka