geograf
13.02.03, 15:16
lodz.naszemiasto.pl/wydarzenia/247668.html
Czy taka inwestycja ma szansę powodzenia??
Czy cos takiego może ściągnąć 700 tys. turystów rocznie do naszego miasta??
Powiedzcie mi dlaczego zamieniam się właśnie w typowego Polaka i nie wierzę w to???To brzmi tak pięknie, jakby to była Biała Podlaska i turecki inwestor..tyle, że w Łodzi nie ma lasu aby wyciąć go i zarobić na nim....
Czy jestem skażony Polskością, czy rzeczywiście to bajka??