Gość: kamil
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
01.12.04, 23:28
Brawo !!! Miasto z publicznych pieniędzy utrzymuje prywatny nieudolnie
zarządzany i nikomu niepotrzebny podmiot....i to jakimi kwotami pieniedzy !!!
Po prostu SKANDAL i rozbój !!! A jak plajtowały państwowe zakłady z setkami
zatrudnionych osób to miasta wtedy nie było !!!!! Wstyd !!!!