Dodaj do ulubionych

Koszykarki ŁKS dostaną pieniądze

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 23:28
Brawo !!! Miasto z publicznych pieniędzy utrzymuje prywatny nieudolnie
zarządzany i nikomu niepotrzebny podmiot....i to jakimi kwotami pieniedzy !!!
Po prostu SKANDAL i rozbój !!! A jak plajtowały państwowe zakłady z setkami
zatrudnionych osób to miasta wtedy nie było !!!!! Wstyd !!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Kasia Re: Koszykarki ŁKS dostaną pieniądze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 23:32
      Dokładnie - na wszystko brakuje pieniędzy..czy Łódź jest tak bogata by kilkaset
      tysięcy złotych wyrzucać w błoto ? A moze by tak przeznaczyć te pieniążki na
      obiady dla niedożywionych dzieci ? Zgadzam się - to po prostu Skandal !
      • Gość: Pietroc Re: Koszykarki ŁKS dostaną pieniądze IP: *.lodz.mm.pl 02.12.04, 01:54
        wezcie walnijcie sie w leb a jak nie pomoze to jeszcze raz...
        w tym miescie sport juz prawie nie istnieje, a jeszcze kilka lat temu bylismy
        potega (MP: pilka nozna, kosz kobiet, I liga: rugby, pilka wodna, pilka reczna)
        to ostatni moment zeby ratowac najbardziej zasluzona lodzka sekcje...
        • Gość: Rubin Re: Koszykarki ŁKS dostaną pieniądze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.04, 05:23
          A moze by tak uciąc wszystkie dotacje na kosciół katolicki i je przeznaczyć na
          te obiady?A od ŁKS wara.
          • Gość: Jacek Re: Koszykarki ŁKS dostaną pieniądze IP: 212.51.205.* 02.12.04, 08:24
            Wieśdzewiaki się turbują... Może zlicytujmy stadion widzewa i tereny w koło a
            kasę dajmy biednym! To najlepsze rozwiązanie!
    • Gość: Martinez Re: Koszykarki ŁKS dostaną pieniądze IP: *.toya.net.pl 02.12.04, 11:52
      A może niech każdy zajmie się swoimi sprawami. Miasto dotuje kościół?!!!
      Buahaha. A Wy Widzewiacy zajmijcie się ratowaniem Waszej sekcji koszykówki.
    • Gość: ŁKS widzewiacy won z forum IP: 195.150.224.* 02.12.04, 12:38
      Wasze patologiczne frustracje leczcie sobie na al.Pilsudskiego. Kosz na ŁKSie to tradycja, bogata historia i chluba miasta więc nie denerwujcie się tak bardzo bo o Wasze dlugi ktoś sie jeszcze upomni
    • Gość: widzewfan klakierzy Ł(ódzkiego) K(ącika) S(mrodów) wara od.. IP: *.toya.net.pl 02.12.04, 13:00
      Widzewka. jesteście uczuleni i przewrażliwieni na punkcie waszego rywala zza
      miedzy
    • Gość: młody Ty tez jesteś nie potrzebny!!usunąć ciebie?? IP: *.pai.net.pl 02.12.04, 13:50
      zamknąć większość teatrów....po co to?
      zamknąć zamknąć stadiony...po co to?
      zamknąć hale...po co to?
      zburzyć zlikwidować...jakie będa oszczędności dla miasta...

      a młodzierz do szkół...albo też zlikwidować...głupimi lepiej sie rządzi!!

      i ile kasy będzie można dac na...kościół...niech wybudują ze dwa..proponuje róg
      piułsudzkiego-piotrkowska...czemu nie!!


      czy miasto dotuje kościół...nie!!! robi to państwo z pieniędzy płaconych przez
      nas...a na co one ida....nie wiadomo kościół nie musi i nie chce powiedzieć!!

    • Gość: kibic z łodzi Re: Koszykarki ŁKS dostaną pieniądze IP: *.toya.net.pl 02.12.04, 15:00
      Ludzie, ale wy bzdury(niektórzy) wypisujecie! Szczególnie zagorzali kibice ŁKS.
      Drużyna ekstraklasy koszykarskiej to przedsięwzięcie komercyjne. Z jakiego to
      niby powodu finansować cały sztab darmozjadów, którzy żerują na różnych
      sekcjach. Pieniądze z magistratu powinny w całości przeznaczone być na sport
      młodzieżowy. Na sale, trenerów, piłki, sprzęt sportowy. Jak się nie da na to,
      to później dajemy na Igancew i tym podobne ośrodki. A dochodzi do takich
      paradoksów, że drużyna młodziczek piłki siatkowej, aby pojechać w 2003 roku na
      ćwierćfinały Mistrzostw Polski , musiała zebrać pieniądze od rodziców bo wasz
      kochany ŁKS gdzieś pienążki "sprywatyzował" a miast się wypięło na mistrzynie
      województwa, reprezentujące nasz region w Polsce! I to ma być ok? Ruszcie
      trochę tymi zakutymi łebkami :).
    • Gość: LASZLO1908 Re: Koszykarki ŁKS dostaną pieniądze IP: *.teonet / *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.04, 15:51
      Pie..sz koleszko az głowa boli!!Odstaw sie od ŁKS-u!
      • Gość: hultaj Re: Koszykarki ŁKS dostaną pieniądze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.04, 19:01
        Drodzy bazarowi koledzy - a skąd wiecie że te osoby co się pierwsze wpisały są z
        Widzewa ? Jesteście przewrazliwieni i wszędzie ten Widzew widzicie - trzymajcie
        swoje brudne łapki i rozpalone główki od Niego z daleka...a odnosnie tych
        pieniędzy - to normalnymi działaniami jest , ze jak klub nie ma kaski to pozbywa
        się nadrozszych zawodników a nie żebrze u władz miejskich - te piniążki
        najzwyczajniej w świecie zostana przejedzone przez całe stado nieudolnych
        działaczy - szkoda bo to duża kwota i znacznie wspomogła by np sport młodzieżowy
        w ŁKSie, Widzewie, Starcie itd
        • Gość: tg Re: Koszykarki ŁKS dostaną pieniądze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.04, 17:10
          a Widzew z bazaru nie miał kaski???? Stara zjazdowa coś Ci mówi???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka