kropka.
30.08.01, 17:01
od kilku dni nie ma pepe!
Po wczorajszym zaginięciu mojego postu oraz gwałtownym uaktywnieniu się
Redakcji zaczynam mieć pewne podejżenia.
Co tam, walę prosto z mostu:
REDAKCJO, ODDAJ NAM PEPE!!!
Macie swoją gazetę, swoje forum, swój gmach, swoich czytelników i wielbicieli!
Nie musicie mieć wszystkiego! Oddajcie pepe! On jest nasz!!!