Dodaj do ulubionych

telepatia *

IP: *.tvsat364.lodz.pl 22.05.02, 20:52
Słuchajcie coraz częściej mam wrażenie jakbym się z ludźmi porozumiewała
telepatycznie... Czy uważacie, że coś takiego istnieje- czy to poprostu zbieg
okoliczności, że np. wiem kto do mnie zdwoni, lub zanim coś się zrobię coś co
zaplanowałam to to się dzieje??
Czy jestem odosobnionym przypadkiem? Chyba nie...
Obserwuj wątek
    • y? Re: telepatia * 22.05.02, 20:54
      Wydaje Ci się, bo w dużym stresie żyjesz... :-)
      Chociaż, z drugiej strony, teoretycznie, telepatia jest możliwa
    • unikorn Re: telepatia * 22.05.02, 20:55
      Pewnie, że nie jesteś sama!
      Ostatnio to może nie, ale całkiem niedawno prawie codziennie miałem przypadki,
      kiedy miałem z kimś choć chwilowy kontakt telepatyczny...
    • Gość: łażej Re: telepatia * IP: *.retsat1.com.pl 22.05.02, 20:58
      Gość portalu: Ixtlilto napisał(a):

      > Słuchajcie coraz częściej mam wrażenie jakbym się z ludźmi porozumiewała
      > telepatycznie... Czy uważacie, że coś takiego istnieje- czy to poprostu zbieg
      > okoliczności, że np. wiem kto do mnie zdwoni, lub zanim coś się zrobię coś co
      > zaplanowałam to to się dzieje??
      > Czy jestem odosobnionym przypadkiem? Chyba nie...


      Nie jesteś odosobnionym przypadkiem. Ale to nie jest telepatia. Po prostu jeśli
      znasz kogoś wystarczająco dobrze, to potrafisz czasami wczuć się w jego myśli
      bądź przewidzeć zachowania. A sprawia to wrażenie telepatii.
      • geograf Re: telepatia * 22.05.02, 21:01
        sprawia wrażenie, albo takie tłumaczenie jest taka "przykrywka" dla niewioerzacych w tak empiryczne rzeczy
    • geograf Re: telepatia * 22.05.02, 21:00
      mam przyjaciółkę z która zawsze gadam gdy mam kłopoty.

      No i tak ostatnio krygowałem się z tym telefonem czy aby nie będe rpzeszkadzał, albo jej nie będzie..i tak podchodizłem do słuchawki i wracałem do komputera...tak przez jakiś czas myślałem, żeby zadzwonic...no i co??

      :)) Telefon był do mnie;) od tej samej osoby:) Tyle tylko, ze ona "tak po prostu" :))
    • hubar Re: telepatia * 22.05.02, 21:00
      Ixik a co masz dokładnie na myśli???
      No sam już nie wiem... może jakoś ostatnio mam takie dziwne przeczucia względem
      SMSów, spotkań, telefonów, itp. Ale skąd przyszła Ci nazwa telepatia? ;-)

      pozdrowy
    • zamek Re: telepatia * 22.05.02, 21:56
      W swoim czasie miałem nawet pewne osiągniecia na polu
      telepatii, ale to było dawno temu... może kiedyś
      opowiem, ale nie dziś.
      Pozdrawiam
    • blenda Re: telepatia * 22.05.02, 22:57
      Bede kolejną osobą która Cie rozczaruje- nie jestes odosobnionym przypadkiem;).
      Mnie tez sie to zdarza, czasem poprostu wiem że to sie stanie, alebo wiem co
      ktoś powie lub zrobi i nawet nie jest konieczne żebym znała tą osobe jakos
      szczególie dobrze.

      pozdrawiam
      • Gość: łażej Re: telepatia * IP: *.retsat1.com.pl 23.05.02, 12:31
        blenda napisał(a):

        > Bede kolejną osobą która Cie rozczaruje- nie jestes odosobnionym przypadkiem;).
        >
        > Mnie tez sie to zdarza, czasem poprostu wiem że to sie stanie, alebo wiem co
        > ktoś powie lub zrobi i nawet nie jest konieczne żebym znała tą osobe jakos
        > szczególie dobrze.
        > pozdrawiam


        Wsztstko jest kwestią rachunku prawdopodobieństwa. Czasami oczekujesz, że coś się
        stanie i to się staje. Telepatia??? Zdolności nadrzrodzone??? IMHO nie. Bo jeśli
        stanie się to czego oczekujesz, to zwracasz an to uwagę. Zapada Ci to w pamięć.
        Ale jeśli to, czego oczekujesz się nie wydaży, to o tym zapominasz. A później
        pośród wspomnień znajdujesz jedynie te, które sprawiały wrażenie telepatycznych.
        A co do zachowania, to niekiedy nie jest konieczna dobra znajomość danej osoby.
        Wystarczy pomyśleć a można odgadnąć co ktoś zrobi. I tu działa podobny czynnik
        pamięciowy jak w poprzednio opisanym przypadku.

        Każdy chciałby wierzyć, że ma jakieś paranormalne zdolności. Ale według mnie
        wszystko jest kwestią rachunku prawdopodobieństwa, na który wpływają naprawdę
        prozaiczne i zupełnie nienadzwyczajne czynniki.

        pozdrawiam
    • bartuch Re: telepatia * 23.05.02, 10:25
      Zdarza się mi czasem coś takiego. Pozdrawiam, Kolorowa Maturzystko:-)))
      • Gość: Ixtlilto (bartuch) IP: *.tvsat364.lodz.pl 23.05.02, 12:08
        "kolorowa maturzystko"?!?!
    • bartuch Re: telepatia *DO GEOGRAF 23.05.02, 10:26
      Hm....Przyjaciółkę, powiadasz...
      • hubar Re: telepatia *DO GEOGRAF 23.05.02, 10:45
        Jak to było... hmmmm Geografka? hihi

        Ale Pletuch może pisz na temat co?

        pozdrowy
        • bartuch Re: telepatia *DO HUBAR 23.05.02, 10:46
          hubar napisał(a):

          > Jak to było... hmmmm Geografka? hihi
          >
          > Ale Pletuch może pisz na temat co?
          >
          > pozdrowy
          Wyluzuj, Prezes, bo zaczynasz mnie wkurzać, ok???Pozdrawiam

          • geograf Re: telepatia *DO HUBAR 23.05.02, 18:15
            Pisz na temat i już.

            Nigdy nie miałes tylko i wyłacznie przyjaciółki?? żałuj
    • saperka Re: telepatia * 24.05.02, 10:38
      Gość portalu: Ixtlilto napisał(a):

      > Słuchajcie coraz częściej mam wrażenie jakbym się z ludźmi porozumiewała
      > telepatycznie... Czy uważacie, że coś takiego istnieje- czy to poprostu zbieg
      > okoliczności, że np. wiem kto do mnie zdwoni, lub zanim coś się zrobię coś co
      > zaplanowałam to to się dzieje??
      > Czy jestem odosobnionym przypadkiem? Chyba nie...

      nie jestes odosobnionym przypadkiem... mi tez sie cos takiego zdarza...

      pozdrawiam:)
    • .pepe. Re: telepatia * 24.05.02, 12:52
      Gość portalu: Ixtlilto napisał(a):

      > Słuchajcie coraz częściej mam wrażenie jakbym się z ludźmi porozumiewała
      > telepatycznie... Czy uważacie, że coś takiego istnieje- czy to poprostu zbieg
      > okoliczności, że np. wiem kto do mnie zdwoni, lub zanim coś się zrobię coś co
      > zaplanowałam to to się dzieje??
      > Czy jestem odosobnionym przypadkiem? Chyba nie...

      Pewnie, że nie. A Ty myślisz, że jak ja zamawiam pizzę? :)


      • ixtlilto (.pepe.) 24.05.02, 21:46
        .pepe. napisał(a):

        > > Czy jestem odosobnionym przypadkiem? Chyba nie...
        > Pewnie, że nie. A Ty myślisz, że jak ja zamawiam pizzę? :)

        pepe! tekst jest genialny! :))))))))))))
    • bartuch Re: telepatia *DO GEOGRAF 24.05.02, 20:14
      Miałem, mam i będę miał. Nieuważnie czytasz moje posty. Niestety, Geo,
      rozczarowałeś mnie. Nie traktuj wszystkiego tak poważnie, człowieku. Masz tyle
      lat życia przed sobą.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka