Gość: Ixtlilto
IP: *.tvsat364.lodz.pl
22.05.02, 20:52
Słuchajcie coraz częściej mam wrażenie jakbym się z ludźmi porozumiewała
telepatycznie... Czy uważacie, że coś takiego istnieje- czy to poprostu zbieg
okoliczności, że np. wiem kto do mnie zdwoni, lub zanim coś się zrobię coś co
zaplanowałam to to się dzieje??
Czy jestem odosobnionym przypadkiem? Chyba nie...