Dodaj do ulubionych

Twój bank!

07.09.01, 18:42
Z usług jakiego banku korzystasz? Masz z nim jakieś problemy? Napisz.
Obserwuj wątek
    • Gość: M-BANK Re: Twój bank! IP: *.toya.net.pl 07.09.01, 19:00
      No problem
    • vladip Re: Twój bank! 07.09.01, 19:02
      Twoj bank kupowal by whiskas!!!
      hm...
      qrcze to chyba nie ta bajka
      ;))))
      • Gość: nitekp Re: Twój bank! IP: *.toya.net.pl 07.09.01, 19:05
        albo KITEKAT
        czy cos takiego.



        Tyskie ponad wszystkie
      • Gość: Nitekp Re: Twój bank! DO VLADIP IP: *.toya.net.pl 07.09.01, 19:07
        skad sie wziąl Vladio?
      • Gość: nitekp Re: do redakcyji. IP: *.toya.net.pl 07.09.01, 19:08
        nie macie lepszych pytan?
      • Gość: nitekp Re: Twój bank! IP: *.toya.net.pl 07.09.01, 19:09
        nie ma tu innych gosci dzisiaj?
      • kropka. Re: Twój bank! 07.09.01, 19:50
        vladip napisał(a):

        > Twoj bank kupowal by whiskas!!!
        > hm...
        >
        > ;))))
        twój bank kupowałby whisky
        pozdrowionka

    • Gość: nitekp Re: Twój bank! IP: *.toya.net.pl 07.09.01, 19:02
      PKO tylko
    • caffee Re: Twój bank! 07.09.01, 19:05
      niestety PKO SA
    • Gość: MarcinK Re: Twój bank! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 21:12
      mBank - zero problemow

      PEKAO SA - same problemy i dlatego wlasnie otwieram konto w MultiBanku i zabieram konto
      z PEKAO

      Pzdr, MarcinK
    • Gość: Slobo D. Re: Twój bank! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 23:07
      Mimo, ze INTELIGO nie ma marmurowych schodow, sa super.
    • rogaty Re: Twój bank! 07.09.01, 23:37
      Kiedyś miałem konto w Handlobanku. Starałem się o kredyt i go nie dostałem
      (miałem za niskie przychody- ponad 1000 zł) a oni mnie olali. Więc zrobiłem to
      samo znimi. Teraz mam konto w lukasie i jest super.
    • .pepe. Re: Twój bank! 08.09.01, 12:51
      mBank :)
      Narazie żadnych problemów, choć z drugiej strony nie było za bardzo możliwości
      na robienie mi jakichkolwiek.
      • Gość: kx Re: Twój bank! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.09.01, 13:23
        Pekao SA
        same problemy, kolejki, pomylki, reklamacje...
        gdyby nie spore linie debetowe, ktorych nie ma np m-bank....
        • Gość: kx Re: Twój bank! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.09.01, 13:25
          dawno bym z niego uciekla!!!
    • jasam Re: Twój bank! 08.09.01, 15:55
      od 10 lat PKO BP
      teraz też mBank.
      Zaczynam interesować sie tez Ineligo
      • maq123 Re: Twój bank! 08.09.01, 18:17
        A ja w Śląskim, jak narazie bez problemów.
    • hubar Re: Twój bank! 08.09.01, 20:42
      Skoro pytacie internautów i w dodatku łodziaków to odpowiedz musi myć jedna:
      mBank !

      pozdrowy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka