redakcja 07.09.01, 18:42 Z usług jakiego banku korzystasz? Masz z nim jakieś problemy? Napisz. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vladip Re: Twój bank! 07.09.01, 19:02 Twoj bank kupowal by whiskas!!! hm... qrcze to chyba nie ta bajka ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nitekp Re: Twój bank! IP: *.toya.net.pl 07.09.01, 19:05 albo KITEKAT czy cos takiego. Tyskie ponad wszystkie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nitekp Re: Twój bank! DO VLADIP IP: *.toya.net.pl 07.09.01, 19:07 skad sie wziąl Vladio? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nitekp Re: do redakcyji. IP: *.toya.net.pl 07.09.01, 19:08 nie macie lepszych pytan? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nitekp Re: Twój bank! IP: *.toya.net.pl 07.09.01, 19:09 nie ma tu innych gosci dzisiaj? Odpowiedz Link Zgłoś
kropka. Re: Twój bank! 07.09.01, 19:50 vladip napisał(a): > Twoj bank kupowal by whiskas!!! > hm... > > ;)))) twój bank kupowałby whisky pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MarcinK Re: Twój bank! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 21:12 mBank - zero problemow PEKAO SA - same problemy i dlatego wlasnie otwieram konto w MultiBanku i zabieram konto z PEKAO Pzdr, MarcinK Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Slobo D. Re: Twój bank! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 23:07 Mimo, ze INTELIGO nie ma marmurowych schodow, sa super. Odpowiedz Link Zgłoś
rogaty Re: Twój bank! 07.09.01, 23:37 Kiedyś miałem konto w Handlobanku. Starałem się o kredyt i go nie dostałem (miałem za niskie przychody- ponad 1000 zł) a oni mnie olali. Więc zrobiłem to samo znimi. Teraz mam konto w lukasie i jest super. Odpowiedz Link Zgłoś
.pepe. Re: Twój bank! 08.09.01, 12:51 mBank :) Narazie żadnych problemów, choć z drugiej strony nie było za bardzo możliwości na robienie mi jakichkolwiek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kx Re: Twój bank! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.09.01, 13:23 Pekao SA same problemy, kolejki, pomylki, reklamacje... gdyby nie spore linie debetowe, ktorych nie ma np m-bank.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kx Re: Twój bank! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.09.01, 13:25 dawno bym z niego uciekla!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jasam Re: Twój bank! 08.09.01, 15:55 od 10 lat PKO BP teraz też mBank. Zaczynam interesować sie tez Ineligo Odpowiedz Link Zgłoś
maq123 Re: Twój bank! 08.09.01, 18:17 A ja w Śląskim, jak narazie bez problemów. Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Twój bank! 08.09.01, 20:42 Skoro pytacie internautów i w dodatku łodziaków to odpowiedz musi myć jedna: mBank ! pozdrowy Odpowiedz Link Zgłoś