Gość: dzeku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 20:06 Maras niech zostanie, bramkostrzelny jest, panie Majewski Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Łódź=ŁKS Przyzwyczajajcie się do grania z takimi drużynami! IP: *.lze.lodz.pl 14.07.05, 14:17 Już niedługo będziecie grali z nimi o punkty! hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szymon Re: Przyzwyczajajcie się do grania z takimi druży IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.05, 10:54 Myślę ze niedługo beda derby Łodzi w 3 lidze hehe Odpowiedz Link Zgłoś
thomaspawel Re: Przyzwyczajajcie się do grania z takimi druży 15.07.05, 23:05 tak zagra ŁKS ze Startem na Bałutach.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: Widzew pokonał Pelikana Łowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 20:13 Pelikan jest the best a widzew moze kiedys zagra w III lidze to pogadamy Odpowiedz Link Zgłoś
thomaspawel Re: Widzew pokonał Pelikana Łowicz 22.07.05, 00:43 pogadamy w Pucharze Polski jak przejdziecie szczebel regionalny... a na razie powodzenia w III lidze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sam Re: Widzew pokonał Pelikana Łowicz IP: *.toya.net.pl 22.07.05, 14:57 pierwsza jedenestka wyglada ciekawie, zastanawiam sie jaki ustawieniem bedziemy grali, wszystko wskazuje ze 4 - 3 - 3, co wrozy widowiskowa gre :))) Odpowiedz Link Zgłoś