Dodaj do ulubionych

Widzew pokonał Pelikana Łowicz

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 20:06
Maras niech zostanie, bramkostrzelny jest, panie Majewski
Obserwuj wątek
    • Gość: Łódź=ŁKS Przyzwyczajajcie się do grania z takimi drużynami! IP: *.lze.lodz.pl 14.07.05, 14:17
      Już niedługo będziecie grali z nimi o punkty! hehehe
      • Gość: szymon Re: Przyzwyczajajcie się do grania z takimi druży IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.05, 10:54
        Myślę ze niedługo beda derby Łodzi w 3 lidze hehe
        • thomaspawel Re: Przyzwyczajajcie się do grania z takimi druży 15.07.05, 23:05
          tak zagra ŁKS ze Startem na Bałutach....
    • Gość: Tomek Re: Widzew pokonał Pelikana Łowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 20:13
      Pelikan jest the best a widzew moze kiedys zagra w III lidze to pogadamy
      • thomaspawel Re: Widzew pokonał Pelikana Łowicz 22.07.05, 00:43
        pogadamy w Pucharze Polski jak przejdziecie szczebel regionalny...
        a na razie powodzenia w III lidze!
        • Gość: sam Re: Widzew pokonał Pelikana Łowicz IP: *.toya.net.pl 22.07.05, 14:57
          pierwsza jedenestka wyglada ciekawie, zastanawiam sie jaki ustawieniem bedziemy
          grali, wszystko wskazuje ze 4 - 3 - 3, co wrozy widowiskowa gre :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka