Dodaj do ulubionych

Kazdy ma bzika na punkcie jamnika?

IP: *.tvsat364.lodz.pl 09.09.02, 22:08
Chyba tak brzmialo haslo ostatniego pochodu jamnikolubow. Moimi faworywatmi sa wszelkie dlugowlose, byle podpalane ;) To sa dla mnie zwierzeta magiczne! A jakie maja slodkie mlode - takie szczurki :)

Lubicie jamniki?
Obserwuj wątek
    • hubar Re: Kazdy ma bzika na punkcie jamnika? 09.09.02, 22:23
      Jako dumny posiadacz jamnika długowłosego oświadczam.

      Są jamniki i reszta psów!
    • ixtlilto (maruda/ arudam) 09.09.02, 22:27
      Gość portalu: Maruda napisał(a):

      > A jakie maja slodkie mlode - takie szczurki :)
      Jak masz fotkę takiego "Szczurka" to prześlij mi- PROSZĘ!
      Uwielbiam małe stworzonka! :))
      • zamek Re: (maruda/ arudam) 09.09.02, 22:29
        ixtlilto napisała:

        > Uwielbiam małe stworzonka! :))
        Zwłaszcza... tyłem?? ;)
        serdeczności
        • ixtlilto (zamek) 09.09.02, 22:30
          koniec kotka? :))))))))
          • zamek Re: (Ixik) 09.09.02, 22:31
            noooo :))))))))
      • Gość: Maruda Re: (maruda/ arudam) IP: *.tvsat364.lodz.pl 10.09.02, 16:38
        Nie mam niestety psa, co w przyszlosci (kiedy tylko bede miec warunki), jak sobie obiecalem, nadrobie z nawiazka. A szczurkami swego czasu opiekowalem sie w zastepstwie - niezapomniane przezycie. Szkoda, ze tak szybko przestaly byc tymi "szczurkami" :), ale nie wiem czy wtedy nie byly jeszcze slodsze :)
        • ixtlilto Re: (maruda/ arudam) 10.09.02, 18:34
          Hihi.. a ja dziś wiziałam takie 3 małye szczurki- ale na plakacie. Jak takie
          cudne maleństwo rosnie to przeobraża się w śliczny podnóżek :)))))))))))
    • meganka2 ja nieee ;-( 10.09.02, 10:38
      kocham zwierzaki, ale z piesków marzę o .... pięknym uroczym najukochańszym
      piaskowym LABRADORZE...
      tylko dlaczego jest on tak cholernie drogi ???
      nikogo nie mogę namówić by mi go sprezentował na 27e urodzinki... ;-(
      • geograf Re: ja nieee ;-( 10.09.02, 15:48
        a ja marze o takim sznaucerze olbrzymie bądź bernardynie...

        ale przez 3-pokojowe mieszkanie w bloku ten pomysł to tylko marzenie ;)
      • meganka2 LABRADOR !!!!!! MUSZĘ GO MIEĆ !!!! 21.03.03, 15:15
        teraz koniecznie !!!
        piaskowego !!!

        houk
    • ixtlilto Re: Kazdy ma bzika na punkcie jamnika? 11.09.02, 23:30
      HISTORIA STWORZENIA ŚWIATA Z PUNKTU WIDZENIA JAMNIKA

      1. Pierwszego dnia Bóg stworzył Jamnika.
      2. Drugiego dnia Bóg stworzył człowieka, żeby rozpieszczał Jamnika.
      3. Trzeciego dnia Bóg stworzył wszystkie zwierzęta, aby Jamnik miał za czym
      biegać.
      4. Czwartego dnia Bóg stworzył pracę, żeby człowiek wychodził regularnie z
      domu, a Jamnik mógł swobodnie po nim buszować.
      5. Piątego dnia Bóg stworzył piłkę tenisową, żeby Jamnik mógł ją aportować albo
      i nie.
      6. Szóstego dnia Bóg stworzył weterynarza, żeby Jamnik był zdrowy, a człowiek
      ubogi.
      7. Siódmego dnia Bóg chciał odpocząć, ale musiał wziąć Jamnika na spacer.


      pozdroofka, Ixtlilto
      • ixtlilto Re: Kazdy ma bzika na punkcie jamnika? 21.03.03, 22:29
        hahahahahahaa.... booosze! gdzie ja takie coś znalazłam i czemu jeszcze tego
        nie wydrukowałam i nie ofierowałam posiadaczowi jamnika?!?!?
        :)))))))))))))))))))))))))))))
    • Gość: micin Re: Kazdy ma bzika na punkcie jamnika? IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 11.12.02, 22:16
      Geo, dzięki za link:) Że też ja go nie zauważyłam... Jestem szczęśliwą
      posiadaczką jamniczki rudej, krótkowłosej, którą nazywam psem myśliwsko-bojowo-
      obronnym. No, z tą obronnością różnie bywa, ale co narobi hałasu, to jej:)
      Mam kilka fotek, najsłodsze są te, kiedy mała małe szczeniaczki /szczurki/.
      Mogę je przesłać Ixikowi, żeby zamieściła na swojej stronce.

      pzdr
      m
    • marezzia Re: Kazdy ma bzika na punkcie jamnika? 11.12.02, 22:22
      fakt co ruszynie sie teraz widuje na ulicy dumnego pana lub pania z dumnym
      jamikiem na smyczy...
      a dumny to on jest...i wredny...:)
    • Gość: Maruda Re: Kazdy ma bzika na punkcie jamnika? IP: *.tvsat364.lodz.pl 21.03.03, 14:58
      Miałem dziś /i nie tylko dziś/ okazję zaobserwować, jaka ogroma liczba jamniczych stworzeń żyje między nami. POLACY KOCHAJĄ JAMNIKI!!! :))) A jak to jest w innych krajach?
      Ja, jako świeży posiadacz jamniora mogę powiedzieć teraz już z całą pewnością słowami Hubara- Są jamniki i reszta psów :-))))
      Micin, czy moge też poprosić o te fotki?
      • Gość: micin Re: Kazdy ma bzika na punkcie jamnika? IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 21.03.03, 15:11
        Kurczę, zupełnie o tym zapomniałam! Ta skleroza:-)))
        Zaraz zeskanuję kilka i wyślę Ci na pocztę:-)))

        Jamniki rulezzz!!!!

        pzdr
        m
    • al-ki Ja nie mam bzika, powiedziałbym nawet, że.... 21.03.03, 17:03
      JA ICH NIENAWIDZĘ!

      Nie przepadam za psami, a za jamnikami już szczególnie.
      Dla mnie najcudniejsze są koty.

      Ale oczywiście są różni ludzie i różne gusta.
      • teufel Re: Ja nie mam bzika, powiedziałbym nawet, że.... 22.03.03, 03:39
        Najlepsze są ratlerki.
        • al-ki Re: Ja nie mam bzika, powiedziałbym nawet, że.... 22.03.03, 08:51
          No factico, ratlerki są OK

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka